www.sudzibas.lv Lidl Kasiere prasa atrādīt maisiņus

Lidl - Kasiere prasa atrādīt maisiņus

Šodien gāju iepirkties uz Imantas Lidl Anniņmuižas bulvārī 77. Pirms tam biju Mego veikalā nopirkt dažus produktus un iekšā ejot to maisiņu ieliku ratos (mazs caurspīdīgais maisiņš, kam pat sānā redzams ielikts čeks). Kad jau pie kases viss bija noskenēts, kasiere prasa uzrādīt, kas man atrodas maisiņā un uzrādīt čekus. Izcēlu viņai to maisiņu un noliku acu priekšā, sāk prasīt, vai tur visam ir čeki. Pēc tam prasa, kas tajā otrajā maisā (otrais maiss bija Lidl maiss, kas atvērts vaļā, lai tajā saliktu produktus, tur vispār nebija neviena prece, tikai otrs maiss iekšā, tāpēc viņš izskatījās tāds kā piepūties). Pat izskrēja ārā no savas kases, lai skatītos iekšā tajā tukšajā maisā. Ļoti nepatīkami, ka visu pircēju priekšā prasa atrādīt savas mantas. Tad nodrošiniet skapīšus, kur atstāt citā veikalā nopirktos produktus. Pirmo reizi dzīvē tāda pieredze, ka man prasa atrādīt mantas, turklāt to prasa kasiere, nevis apsargs.

18.05.2023

L LP 19.05.2023

Var redzet, ka jums nav ne jausmas, kas notiek tirzdniecibas nozare. Cilveki zog, zog un atkal zog. Interesanti gan, bet mammas ar maziem berniem, laipnas kundzes un jauki kungi atrodas topa. Parbaudija un? Uzreiz sudzibu jaraksta? Kauns, ka viss notika visu pirceju prieksa? Pf, ticiet man parejiem cilvekiem vispar pofig, kas tur notika, katru interese tikai vins pats.

M Mēnesis 20.05.2023

Bet tas ir jādara apsargam,nevis veikala kasierei.Un ir kameras kur to piefiksēt.

S Sīka2 19.05.2023

Ak tu nabadzīte. Traumu nedabūji?

M Mēnesis 20.05.2023

Traumu nē,bet uztaisa apkaunojumu pircējam.

M Miiluliitis 20.05.2023

Veikalu īpašnieki jau visus latviešus apzog ar lielākajām cenām attiecībā pret algām, bet re, komentāristi uzreiz metās noriet pircēju, laikam paši pārdevēji gudrinieki. :D

B bizdabols 20.05.2023

Pareizi kasiere darīja,jo ne vienu vien reizi ir šādi maisi likti ratos un maisos LIDL produkti kuri netiek izkrāmēti uz lentes lai par tiem samaksātu.

T Teodoro Davinci 07.07.2023

Fui! Kā jums nav kauns tā darīt!

P Prokofja 21.05.2023

То есть в магазине ей было стыдно и неприятно, а как писать бредовую жалобу, то ладно. Никто ж автора не увидит.
Ничего удивительного, что попросили показать ранее купленные продукты. В Дэпо, наверно, со своим регипсом не ходишь, там бы охрана быстро навалилась.
Во избежание таких ситуаций, я всегда показываю, что уже что-то купила и есть чек, а автор, я более, чем уверена, что при выходе ещё и раскудахталась, что ничего не должна показывать.

G gobdans 24.05.2023

Ko tik viņi nedara par to algu