www.sudzibas.lv Lidl Fake IPhone laimētājs. Sadarbībā ar Loterijas.lv

Lidl - Fake IPhone laimētājs. Sadarbībā ar Loterijas.lv

Kā mēs redzam pēc Screeniem, Iphone no Lidl loterijas laimēja meitene.
Ienākam meitenes profilā un ko mēs redzam?
Tikko uztaisīts, svaigs, tukšs profils, viena fočene, tukša lente, nekādas info par cilvēku.
Un pēc tam ir jātīc loterījām?
Vai firma zin (es par Lidl) kā notiek izlozes no viņu vārda caur loterijas.lv un kā laimestus, vissticāmāk saņem savējie...? !

27.10.2022

Papildināts "fairtrial"s real dad 27.10.2022

Vārda profilam nav. Lai viņu uztaisīt, ir jāpiesej telefona numuru. Tātad, pat šo neizdarīja. Tikai reģistrēja uz e-pastu.

Papildināts "fairtrial"s real dad 27.10.2022

Meitene atbildēja, kā kadreiz uztaisīja kontu Facebookā un pameta viņu. Un tagad, laikam, speciāli, atcerējās konta log un pass, un speciāli postā ar viņas laimēto balvu, uzrakstīja komentāru no smailiem un uzlika LIKE. :D
Vēl kāds tic šai kidalovai? :D

G Gulbenietis 27.10.2022

Lielākā daļa loteriju tā dara. Vienīgais, kam arī neticēju, čeku loterijā radinieks laimēja 100 eur dāvanu karti Valmieras Valletā. Bet arī, čalis no Rēzeknes. Dāvanu karti jāizņem Rīgā un tad vēl jāšauj loks caur Valmieru. It kā, paliec plusā, bet varēja iedot vnk 100 eur maximas dāvanu karti, kuru vnk izsūta uz norādītu adresi.

T taisnibascinitajs3 27.10.2022

Skatīties filmas tiešsaistē nelegāli arī nav tīri smuki, Edgar.

P PatiesiibasMeka 27.10.2022

Kur ir redzams, ka Alise ir ar tikko uztaisītu profilu? Un kas vainas tam, ka kaut kādi dīkdieņi edgari neredz viņas draugus, info un bildes?

D Dom2 27.10.2022

от Лидла такого не ожидал. Бмв тоже скорее всего фейк.

Y Yne 28.10.2022

Lidls arī Pircēju atsauksmēs kur it kā var laimēt dāvanu karti pirmajās izlozē mēneša laikā vinnēja cilvēki ar vienādiem uzvārdiem. Šeit sūdzībās jau rakstīju un tad Lidls uzreiz noņēma vinnētāju vārdus. Tagad laikam ir atpakaļ, bet var jau arī feika vārdus sarakstīt. Tā ka...