www.sudzibas.lv Lidl Darbinieks apsargs

Lidl - Darbinieks apsargs

Šodien ar mammu aizbraucām uz Jelgavas Lidl, stāvam Rindā, pēkšņi sāk bļaut apsargs, kuram ir sarkans wolksfagens.. Neviens neatbild, šis pārlec pāri margai un iet visiem prasa un pēkšņi sāk lamāties ka tādam pī vajag visus lukturus izšķaidīt.. Es atvainojos, kas tā par darbinieka uzvedību? Jauns puisis, apsargs, es sajutos kā tirgū, ne cieņas, ne goda, tā mašīna bija nolikta uz “gājēju pārejas” kur tumsā skatoties taisni pat nevar redzēt, ka uz Zemes ir redz cilvēks uzzīmēts, uzreiz skrēja vecāks vīrietis arī apsargs un fotogràfēja to mašīnu… es atvainojos, tik pat labi es varēju tur nolikt savu mašīnu nemaz nepamanot! Nekādas zīmes tur nav braucot no veikala puses, nezinu par otru pusi! Nav uzreiz jātaisa tāds tirgus un jālamājas ar rupjiem vārdiem.. Mazi bērni arī iet uz pārtikas preču veikalu! Fui! Jelgava! Padomājiet kādu darbinieku pieņemat darbā

19.01.2022

T TransportsK 20.01.2022

"Jauns puisis, apsargs, es sajutos kā tirgū, ne cieņas, ne goda.."
"Nav uzreiz jātaisa tāds tirgus un jālamājas ar rupjiem vārdiem.."

Kas tad tas veikals ir, ja ne tirgus? Apmeklē jau tas pats kontingents - pensionāri, maznodrošinātie, uc. lētas preces tīkotāji.