www.sudzibas.lv Lidl Attieksme

Lidl - Attieksme

Sveiki! Gribētu jūs visus kas vēlas iet stradat uz lidl veikalu, jūs paicinas uz interviju visu glīti skaidri skaidros teiks ka viss ir kārtībā, bet gad pasaki ka nevēlos stradat kase jo tas nav mans darbs esmu strādājis tikai pa zali, tā nākam diena dabūsiet atteikumu, tas būtu viens otrs veidojas doma ka viņi būtībā zales darbiniekus pieņem līdz 30gadiem maksimums viss

taka vēlos teikt netērējiet to laiku neejiet uz pārrunām 6 eiro uz papīrā trešā daļa nost 3 eiro tīri stunda būs jūsu likme.

N

X xctaps 11.11.2020

Kops kura laika tresa dala no 6eur ir 3eur? Nav brīnums, ka jūs nepanēma ar tādu matemātiku :)
Lidlā visi darbinieki strādā visur, nav tads konkrets zales darbinieks vai kasieris ...

N Nils37 12.11.2020

tu esi auns parekini ka 6eiro tresa dala tas 3 eiro ir jatnem nodokli,totalakais auns esi

N Nils37 12.11.2020

tu losi katra veikala ir kasieris un zales darbinieks,jo ir jabut ta darbs kasierim tadad darbs kasierim,zales darbinieks tatad zales darbinieks,a ne sedet kase unnodarboties ar svesu naudu,velreiz atkartosos 6eiro stunda kas pirms nodokla tas tresa dala nost ja skola gajis tev slikta ta cita lieta jo nodokli ir 3 eiro aiziet

K Klientamnavtaisnība 12.11.2020

Nils, kāpēc Jūs uzbrūkat citam, Jums taču neuzbruka. Lidlā ir jādara visas darbības, tur jau tā lieta, palasiet internetā, viņi paši to saka. Tpēc Jūs viņiem nederat. Viņiem ir savādāka politika par ierasto.

N Nils37 12.11.2020

kadas mulkibas tu atkal gvelz ko,es saku ka lidl ar so apsvilnasies un tas ar viss un es saku savu domu kurs velas lai klausas kas ne lai neklausas dzivojam valsti ka var isteikties ko doma tomer

K Klientamnavtaisnība 12.11.2020

Baidos, Nil, ka Jūs nevienā darbā nepieņems, kam šādi neadekvāti vajadzīgi...

A asdasd123 11.11.2020

man arī atteica , bet es nesudzos tāda dzīve =)

N Nils37 12.11.2020

Vini loti apdedzinasies ar so visu savu izveli

H Helsu 11.11.2020

Par ko ir sudziba?
Jus neatbilstat vinu prasibam un viniem ir tiesibas atteikt jums darba iespeju sava uznemuma.
Un 6 e ir labaka likme, kadu maksa sini nozare.
Sada likme, pat ar lidzigiem darba pienakumiem citur netiek ta apmaksata.

6eiro stunda pirms nodokla hmmm normala likme nu nu

M Mego izmeklētājs 12.11.2020

Cilvēkam bez izglitības 6 eur ir ļoti normāla stundas likme ,ir vietas kur speciālistam maksā mazāk

nu nu nonem no 6eirp nodokli un cik reali sanem uzrokas stundas likme

H Helsu 12.11.2020

Bet citos veikalos ir +-4 e /h. Pat Dusos, kur jadara pilnigi viss alga ir zem 5 e.
Un tur ari nonems tos pasus nodoklus. Isti nav saprotamas tavas velmes, kandidejot sada nozare.

N Nils37 12.11.2020

Varu tev pateikt Maxsima stundas likme pec nodoklu nomaksas uzrokas sanak 4 eiro stunda Rimi veikala videja stundas likme uzrokas ir 3,90 Depo veikala pardevejam konsultatam alga uz rokas stunda sanak 5,60 eiro

LawLatv 15.11.2020

может в риге и получают 4 евро. Но в даугавпилсе работник зала имеет 3,30 до уплаты налогов.

Vagons Komā 11.11.2020

Samaskaja pusi algas,lai gan ravies ka vergs? Ta ir norma! Iesaku vispar nestradat un ubagot, patversme vienmer bus silta vietina, nelaus nosalt

Ivo 12.11.2020

Ņemot vērā Nila subjektīvi objektīvo attieksmi pret lietām šaubos vai viņam ir vispār piemērots, kas vairāk kā tukšās taras operātora amats.

N Nils37 12.11.2020

Nemot tavu komentaru seit bezjedzigo var vienkarsi konstatet ka esi totals Auns

Ivo 12.11.2020

Pirmkārt to nav iespējams konstatēt, jo auns es neesmu, attiecīgi komentārs kā minimums ir nevietā, bet ņemot vērā tavu ne parāk adekvāto runas veidu, par tavu psiholģisko veselības stāvokli īsti pārliecības nav gan diemžēl...

N Nils37 12.11.2020

nu nu tas tu tik spried un sedi pie datora es verens rakstot,bet pamegini man to acis pateikt varoni

A Artūrs Dante 12.11.2020

Droši, pazvani man +371 25341016, vienosimies par laikiem un vietu, šajā jautājumā neredzu pilnīgi nekādas problēmas to izdarīt.

N Nils37 12.11.2020

Nu redzi tirlin tu vel saki nesi Auns jo tik vini ir surgalvigi ka tu,un es gar mesliem katadu ka tevi rokas nesmereju jo uzreiz saku labi tev nebutu tapec labak neistiksu sudu kas var smirdet vel vairak

bet ja velies suda gabal tad mekle mani starp Rigu un Jelgavu

Ivo 12.11.2020

Attieksme Tev diemžēl kā jau sākotnēji minēju, samērā "interesanta", es, protams, saprotu, ka noteikti pārbaudiji manu numuru un saprati, ka bail būs zvanīt, bet tas tā, atšķirībā no Tevis es palīdzu cilvēkiem, bet tu kā jau pats minēji vienkārši smirdi...

K Kristina Smith 12.11.2020

hei tu ivo palidzetaij šis cilveks vismaz saka kā ir bet tu neaprebežotais pajoliņ labak butu tinies no ši portala pa labam,jo ka Nils mineja tu ar saviem komentariem seit visiem gaisu boja ar savu tizlibu,labak sedi sava kresla un atisties,un puisit noslauki pienu no lupam kas pielipis vel zižot mates pupu

K Kristina Smith 12.11.2020

un Ivo starp citu lasot tavu komentaru,es tev teiksu ta ne jau viņam tevi vaiga bet gan tev vaiga vinu,tapec ka teiciena ir ta gudrakais pakluses tikaij stulbenis runas,un dota bridi stulbenis esi tu

Steroidman 13.11.2020

Nils37 nu ko Tu mīz Tev konkrēti raksta numuru, zvani,ja tāds varonis Esi.Uzreiz sākās meklē Mani Jelgavā Rīgā nu ko Tu kā čmošņiks.Mīslis raustās,tad neraksti sēdi biksēs un attīsties.

Ivo 12.11.2020

Cik daudz negāciju un dīvana varoņu pafosa :)) - kāpēc pēc rakstības stila liekās ka tā Kristina un Nila ir viena un tā pati persona - aiaiai ? :))

LawLatv 15.11.2020

если грязными 6 евро. То чистыми должна быть зарплата 4,60. Если нет иждевенцев, если есть то будет чуть выше.

J janisindriksons99 19.05.2021

Par Lidl veikaliem piekrītu tur ir ļoti liela slodze, nav viegls darbs, bet paši izvēlamies kur mums labāk strādāt.