www.sudzibas.lv Lidl Apsardze otrajā Liepājas Lidla

Lidl - Apsardze otrajā Liepājas Lidla

Velējos sacīt, ka lidla apsardze precīzāk sieviete (pēc 40 gadiem, spilgti sarkanīgi mati) laikam nav izgājusi apmācības, kā jāuzvedas apsargam. Visu veikala apmeklējuma laiku tikam izsekoti, gar kasi pat nogāja blakus un pat iznāca no veikala līdzi. Sajutāmies neērti, uz šo jauno Lidlu vairs nedosimies!

06.12.2022

Kādas šausmas😆

Good Intentions 06.12.2022

Man arī rastos aizdomas, ja pildot savus pienākumus uz manīm kāds patstāvīgi skatītos un atskatītos.

Nav arī tava sūdzība? https://www.sudzibas.lv/lidl/lidl-apsardzei-fui-c2274123

Manuprāt tieši tādai arī jabūt apsardzei - modrai! Ņemot vērā iepriekšējo sūdzību, tad izskatās, ka cilvēks reali dara savu darbu nevis, kā vairums eksistē.

A absolut1327 07.12.2022

ir ir tā pati... nu tur vispār marazms

9 9wave 04.08.2023

Arī mani šī pati apsardzene vēroja it kā būtu Tēvzemi pārdevis, uzkrītoši blenza manā pirkumu grozā, nepatīkami...

L las manos 11.10.2023
Alga atšķirīga, no kolēģa

Nav godīga konkuurence, atlaiž no darba bez iemesla. Neisaku niekot laiku LIDL kompānijā! Meļi, krāpnieki!