www.sudzibas.lv Lidl Apkalpošana kā tirgū

Lidl - Apkalpošana kā tirgū

27. Maija pēcpusdienā, veicot pirkumu Aniņmuižas lidlā, gadījās vienkārši lieliska pārdevēja.

1. Uzdodot jautājumus par preču skaitu, sazinās tikai krieviski. Atbildu, ka nesapratu jautājumu (jo gaidīju, ka mani uzrunās valsts valodā, tāpēc nemaz nereaģēju uz ko citu) . Pēc manas nesaprašanas, tas pats jautājums izskan skaļākā krievu valodā. Sapratu, jautā cik bulciņas esmu salikusi. Tāpat tika jautāti dokumenti pie liķiera iegādes. Viss krieviski. Neviena vārda latviski.

2. Un Kronis visam - pēc bulciņām sekoja mans maizīšu maisiņš. Pārdevēja (pēc čeka - kasieris numur 25) ar pliku roku pārcilā maizi. Saprotu, grib redzēt, kas tur ir ielikts. Bet nejau ar pirkstiem, kas pirms ar tām pašām rokām aiztikusi skaidru naudu. Kur palikušas bailes par covidu? Vai citām infekcijas slimībām? Ja nu uz pirkstiem kāda zarnu nūjiņa, kas atceļojusi ar cita naudu, tagad atpūšas uz manas maizes?

Vai Lidl augstās prasības sabrūk kā kāršu namiņš? Vai, kas grib, tas strādā? :)

27.05.2022

Z zveinieks 01.04.2022
ļoti nekvalitatīva prece

ļoti nekvalitatīva prece,poļi šprotes sametuši kā cūkām...garša nekāda..rūktas

S Sudzibas.lv Admin 06.07.2022

S Sudzibas.lv Admin 06.07.2022

A asdasd123 27.05.2022

kāpēc šitais keks domā ka ukraiņi ar viņu sarunāsies latviski :D ?

K Košais 27.05.2022

Un kāpēc domā ka pārdevējs bija ukrainis?Latvijā veikalos jārunā ir tikai valsts valodā.Mēs tak dzīvojam Latvijā,neviss Krievijā vai Ukrainā.

B boomergum 27.05.2022

to Košais==>>Tāpēc ka ļoti daudzos veikalos var sastapt ukraini,kurš strādā ka zāles darbinieks vai pat kasieris,un viņi nesaprot latviski,labākajā gadījumā krieviski vai angliski...

A aicis24 27.05.2022

Pats personīgi esmu Lidl sastapies ar darbinieci no Ukrainas un, protams, ka viņa latviski nesapratīs, tāpēc iespējams tev ar patrāpījās darbinieks no Ukrainas. Taka nomierinies un necel te traci par sīkumiem.

K KāpostuTītenis 28.05.2022

Atslēgas vārds “iespējams”. Iespējams jā, iespējams nē, iespējams pārdevēja neieredz latviešus, iespējams, iespējams. Ja man tas nav sīkums, tad arī nevienam citam nebūs tiesības noteikt, cik lielas vai mazas ir manas sūdzības. Ja ukraiņu sievietei dod darbu kasē, tad arī jābūt kādai atpazīstamības zīmei - citādi, tā ir vienkārši ciperlīga krievene.

X x.muhamets 27.05.2022
Burgers

Burgera gaļa ur pilnīgi jēla, siers sakaltis, gurķi garši veci un mērce ir nēedama. Man un maniem draugiem pēctam palika slikti. Lidl, Imantā, esmu vīlusies

S Sudzibas.lv Admin 02.07.2022

Good Intentions 27.05.2022

Būtībā vajadzētu būt kaut kādai atpazīšanas zīmei, ka ukrainiete. Aiztikt ar pirkstiem ar ko tiek aiztikta nauda tā gan būtu sūdzība vietā.

E ELLIO 27.05.2022

Ja Tev , pederast, ir kādi iebildumi pret Ukrainas tautu, lūdzu saki to man vai viņu večiem. nesaki to anonīmi .

K Košais 28.05.2022

Zālē lai strādā,bet jāapkalpo cilvēks latviešu valodā.

Good Intentions 28.05.2022

Zālē arī kāds uzmāksies ar Latviešu valodu :))

E esmeraldae 28.05.2022

Ne visi māk krievu valodu. Tikpat labi es varu sarunāties ar cilvēku vāciski vai franciski un viņam būtu mani jāsaprot?
Un par to aiztikšanu ar pirkstiem - pretīgi. Es būtu iemetusi šai ar to bulku.