led spuldzītes u.c - bixenon.lv

Neiesaku pilnīgi neko pirkt, vienreiz pirku nummura rāmīšus hromētus 3 reizes braucu kamēr viņus saņēmu, pēc 3 mēnešiem jau hromējums pazuda. Tagad nopirku t10 led spuldzītes par 11 eiro, pusi nodedzināju domāju mana vaina, aizbraucu nopirku citādākas atkal samaksāju pie 11 eiro, izņēmu lukturus nomainīju spuldzītes, noregulēju lukturus servisā, nepagāja 2 dienas puse jau izdega. Ja nav žēl sava laika un naudas tad neiesaku šo veikalu.

B

D dvaiks 18.08.2014

Nu, bet ko tad tu gribēji, ja pērc Ķīnas mēslu, kas maksā 1$ rūpnīcā? Čaļi šos mēslus no alibaba.com pasūta vairumā pa kapeikām un šeit normāli tirgo

K Krumix 06.09.2014

Esmu pircis pilnīgi visu šinī veikala. Gan mašinai, gan mocim gan arī mājas spuldzes. Viss čikinieka. Nebija ne vainas. Protams paris reizes gadījas brāķis, bet uzreiz samainīja. Kur tad jūs redzējat idealo preci bez brāķa gadījumiem. Tādas dabā nepastav. Preci ražo cilvēki, cilvēki mēdz šaubīties. Lai čaliem veicas biznesa. Labas cenas, laba attieksme. Klients uz pirmas vietas. Man patik. Liekam LIKE :))))

B baskies 11.11.2014

Viens no retajiem kam paveicies :-)