www.sudzibas.lv LCP grupa Nemaksātāju kantoris!!!

LCP grupa - Nemaksātāju kantoris!!!

Šī būvkompānija nolīgst darbiniekus, paraksta it kā līgumus, uz rokas, protams, neko nedodot. Mūsu brigādei bija priekšnieķelis Oskars un viņa padotais Raivo un Didzis. Kad tuvojās naudas maksāšanas laiks sākās kaut kādas stulbas atrunas, ka nav pabeigts, Didzis vispār sāka puņķoties, ka pašam nav izmaksāts... Oskars pēkšņi it kā saslima, Raivo viņa vietā, bet izlikās par beigtu zivi (kas patiesībā viņi visi ir), ka neko neizlemjot. Tā nu viņi strādā... "Galva" ir nomainīta, sekretāre arī, tā ka atliek secināt, ka šie krutie parazīti ir Oskars, Raivo un Didzis. Ta jau labāk sēžat bez darba, nekā uzticaties šiem parazītiem, jo viņi jau saņems Jūsu naudiņu!

B

Z zinātājs 14.06.2011

Aizputē darbs pie skolas nav pabeigts, jo RBSSKALS dabūja pārtaisīt pēc LCP grupas. Strādnieki kuri strādāja pie RBSSKALA, pa tiešo, visu naudu dabūja...

T Tadaotranav 09.08.2011

Pēc man zināmiem faktiem šī paša uzņēmuma vadībai ir atvēries atkal jauns kantoris ar nosaukumu Eko Building. Un šis uzņēmums startē objektos kā tiešais apakšuzņēmējs zem RE&RE. Tā kā ņemiet vērā un uzmanieties. Lai veicās.

A antuans 05.05.2012

Vai kāds var pastāstīt smalkāk par jauno "uzņēmumu", atraššanās vietu un patreizējiem objektiem???