www.sudzibas.lv LCP grupa Nemaksātāju kantoris!!!

LCP grupa - Nemaksātāju kantoris!!!

Šī būvkompānija nolīgst darbiniekus, paraksta it kā līgumus, uz rokas, protams, neko nedodot. Mūsu brigādei bija priekšnieķelis Oskars un viņa padotais Raivo un Didzis. Kad tuvojās naudas maksāšanas laiks sākās kaut kādas stulbas atrunas, ka nav pabeigts, Didzis vispār sāka puņķoties, ka pašam nav izmaksāts... Oskars pēkšņi it kā saslima, Raivo viņa vietā, bet izlikās par beigtu zivi (kas patiesībā viņi visi ir), ka neko neizlemjot. Tā nu viņi strādā... "Galva" ir nomainīta, sekretāre arī, tā ka atliek secināt, ka šie krutie parazīti ir Oskars, Raivo un Didzis. Ta jau labāk sēžat bez darba, nekā uzticaties šiem parazītiem, jo viņi jau saņems Jūsu naudiņu!

B

O Onofrī 08.02.2010

Es nesaprotu kā pie viņiem vispār kāds vēl šobrīd iet un kā tāds kantoris kā re&bļere viņus pie sevis tur. re&re lozungs pie Rīga plaza bija ""padarīsim Rīgu skaistāku"' bet es domāju ka vajadzēja būt apmēram tā"'čakarēsim Rīgu tās iedzīvotājus''Mēs uz lcp uzrāvāmies jo nezinājām par šadu portālu un nekad nebijām strādājuši oficiālu darbu, mēs nostrādājām Rīga plaza 3 ned. un nesaņēmām ne santīma, darba vadītāji oskars, raivo un mazais hļupiks didzis. Ir pagājis gads un kā viņus vēl zeme nes un kā cilvēki vēl pie viņiem strādā vai darba inspekcija nevar neko vai vs ir jāņem pašu cilvēku rokās!?

I igis22 31.07.2010

es te palasiju un tagad aizdomajos...
vini man un manai brigadei piedava aizpute fasadei skolu taisit.
man sak makt aizdomas ka nebrauksu:D:D:D
ja jau sitads čakars:)

D darbinieks 20.08.2010

Pareizi darisiet ka nebrauksiet darba uz aizputi. Jo tapat apkraps.Katra brigade izdara savu darbu.Vini nomelnos ieprieksejos stradniekus .Lai tikai dabutu darba citas aitas kuras var cirpt.Jums nesamaksas naks nakosie esiet loti uzmanigi. Neesiet naivi.

A aizputnieks 27.08.2010

jap taa ir tiesa ! veljoprojam vinji aktivi apchakare visus bez iznjemuma .

R Richa 06.09.2010

Cik zinu. shobrid Cesis visus pec kartas piecakaree.

Z zinu 08.09.2010

/vārds izdzēsts/ dabū pasūtījumus, jo piedāvā tik zemas cenas, ka gribēdams algas nevar samaksāt, jo par tādu naudu pat "limonadņiki" nestrādā. Bet materiāli arī jāpērk, dārgais birojs jāuztur un pašam arī par kaut ko jādzīvo.

B Bezdarbnieks 12.09.2010

Nu ta pasmagi paliek lasot so rakstu.Es tagad tur stradaju un nakamnedel gaidu savu ligumu, ja nebus tad jaatmet ar roku visam tam.

L LCD 14.09.2010

Kads strada jelgava filazofu ielā.Itka tur maxajot narmaļna...

M Miķels 11.10.2010

Tiem, kas strādā labi un ir uz vietas algas dienā, parasti ( var būt ar kavēšnos) arī samaksā.. Vismaz tā iepriekšs ir manīts...

R riekstsriekstiņš 18.10.2010

Ak Jūs naivie cilvēki!? Protams, ka Jūs visus šis "cilvēks" apčakarēs, lai izprastu lietas būtību ir nepieciešams saprast shēmu, kā šis RADĪJUMS darbina savus uzņēmumus. Nesen tika nodibināta pilnsabiedrība SIA "RBSSKALS Būvsabiedrība & STARBAG", kur 50% no STARBAG pieder SIA "Zemgales projekti", kas faktiski ir šī RADĪJUMAM uzņēmums, kam pieder arī SIA "LCP", SIA"LCP.LV" un SIA "LCP Grupa". Konkursu kārtībā pie objektiem tiek SIA "RBSSKALS Būvsabiedrība & STARBAG", bet kā apakšuzņēmēji būvdarbus veic "LCP Grupa", SIA "Zemgales projekti", SIA "LCP", SIA"LCP.LV" atkarībā no situācijas. Savus apakšuzņēmējus un strādniekus šis radījums piesaista spekulējot ar "RBSSKALS Būvsabiedrība" labo slavu. Ar smalkāku apakšuzņēmējuun darbinieku apjāšanas aprakstu varat iepazīties
Pazīstot SIA "RBSSKALS Būvsabiedrība" un SIA"STARBAG" (otras puses īpašnieki) vadību izsaku patiesu līdzjūtību par reputācijai paveikto kaitējumu.
Ir parādījies vēl viens bīstams uzņēmumu salikums SIA "RBSSKALS Būvsabiedrība & STARBAG" un SIA "Lata CMD"!!! SIA "Lata CMD" darbība ir uz mata līdzīga kā SIA "LCP", SIA"LCP.LV", SIA "LCP Grupa", SIA "Zemgales projekti". Vienu no SIA "Lata CMD" objektiem var apskatīt PREIĻU "Līčos", objekts jau ir jānodod, bet izskatās, ka darbi turpināsies vēl vismaz gadu. Nolīgst vienu apakšuzņēmēju - uzmet, un meklē nākošo apakšuzņēmēju uzmeššanai, tāpēc jau tas objekts nekust.

Turpinājums sekos pēc pieprasījuma!!!

Vēl interesants stāsts varētu sanākt stāsts par SIA "LCP Grupa" un SIA"Tranzīta termināls" shēmām, arī EP.

K Kristīne 20.10.2010

Uzskatu kad ir nepieciešams visiem to uzzināt - SIA LCP grupa ir nemaksātāji un strādnieku čakarētāji, atrod naivus cilvēkus, pabāž viltotus līgumus zem deguna, lai paraksta līgumus, kurā minēts kad samaksas veids ir skaidrā naudā( kas šajos laikos ir uzņēmumiem nav iespējams) un stundu likme noteikta 1, 19 Ls/h bet nodrošinātās stundas nedēļā ir tikai 20 ... Pašlaik apčakarēja Aizputes novadā, Lažas skolas remonta darbos, neizmaksāja ne kapeikas... Darba vadītājs bija mistisks Ints. Darbinieki nemaz minēto Uģi Strupuli nebija satikuši... Pašlaik viņi meklē darbiniekus Cēsīs un jelgavā... Iepriekš biju šajā saitā un nenoticēju rakstītam, ticiet nav vērts ar viņiem kopā ielaisties, jo līgumus pat neparaksta un ja sākumā bija norunāta viena cena, tad pašlaik pavisam cita cena.. Varbūt kāds var ieteikt kā var dabūt naudu..

I Inga 20.10.2010

LCP Grupa ir iesniegusi uz maksātnespēju. Tā tam arī vajadzēja beigties.

G gans 20.10.2010

Tas jau nav šķērslis, ka ir iesnieguši uz maksātnespēju, tagad darbosies uz SIA "ZEMGALES PROJEKTI", vai nodibinās kādu citu uzņēmumu!!!

ē Ēriks 24.10.2010

Vispirms bija nosaukums "Zemgales projekti" ar citu valdes locekli, pēc tam "LCP Grupa", - reģistrācijas nummurs nemainījās.

P patriots 28.12.2010

Interesanti - GANS, tas vai tik nav pats uzmestais Jānis ar notetuvēto roku (kā normālam zekam pienākas), smieklīgo cirkača auto PT kruuzeriiti :) :) : ), un mopēdu. Smieklīgs tas zēns :), kad pa citiem dirš un pats uz tā štoka ir sēdējis.
Vienkārši šim puikam sirds sāpe ir tik liela, kad nespēj vairāk neko kā rakstu portālā. Kauns Jānīt!!! :)

R riekstsriekstiņš 20.01.2011

Izskatās, ka GANS kādu (Patriotu) ir ļoti personiski aizskāris!? Izvērtējot IP un leksiku izskatās, ka aizskartais ir pats /vārds izdzēsts/, kurš pats tagad sēž uz viena liela, trekna štoka - būvuzņēmēja, kā arī pats uz savējā:)))
Pieaudzis vīrietis, bet uzvedies kā pumpains tīnis. Kauns /vārds izdzēsts/!!!

G Gans 21.02.2011

Uzmanību, neskatoties uz to, ka "RBS SKALS" ir uzsēdinājis uz liela, trekna štoka, šim pār"cilvēkam" ir izstrādāta jauna shēma. Par detaļām informēšu, sekojiet uzmanīgi!!!

E Edgars 30.03.2011

/vārds izdzēsts/ jaunais kantors kuru šis nopircis. Un sāks savas darbības SIA EKO Building firma ir reģistreta uz viņa Grāmatvedi .

P PateicosJumsparInfo 10.05.2011

Paldies par info

A Andis 10.06.2011

Darbs pie skolas aizputee pabeigts, RBSSKALS prom, alga nav samaksaata, buutu shos komentaarus atrak lasijis.Vadiba tales zilajas, kabata ne kapeikas!Pie Shprices bija kaut kads mistisks Viktors un Maris.Noteikti vardi izdomati