www.sudzibas.lv LCP grupa Nemaksātāju kantoris!!!

LCP grupa - Nemaksātāju kantoris!!!

Šī būvkompānija nolīgst darbiniekus, paraksta it kā līgumus, uz rokas, protams, neko nedodot. Mūsu brigādei bija priekšnieķelis Oskars un viņa padotais Raivo un Didzis. Kad tuvojās naudas maksāšanas laiks sākās kaut kādas stulbas atrunas, ka nav pabeigts, Didzis vispār sāka puņķoties, ka pašam nav izmaksāts... Oskars pēkšņi it kā saslima, Raivo viņa vietā, bet izlikās par beigtu zivi (kas patiesībā viņi visi ir), ka neko neizlemjot. Tā nu viņi strādā... "Galva" ir nomainīta, sekretāre arī, tā ka atliek secināt, ka šie krutie parazīti ir Oskars, Raivo un Didzis. Ta jau labāk sēžat bez darba, nekā uzticaties šiem parazītiem, jo viņi jau saņems Jūsu naudiņu!

B

R Raivis 27.08.2009

Es celtnieciibaa jau sen neeju straadaat, ja nav samaksa dienas beigaas. Man pat ir bijis taa saaku straadaat ceturdien solaiija algu jau piektdien vakaraa. Pienaak piektdiena neviens par algu nerunaa, tikai dzirdu runas alga buus peec objekta nodosanas. Saprotiet tagad ir kriize-tas noziimee, ka nevienam nevar uzticeeties. Labaak ir seedeet maajaas nekaa nostraadaat meenesi pa velti un kaads pa juusu darbinieku aldzinaam nopeerk mersedesu.

A ANDREEWS 29.08.2009

Cik var uzrauies uz vienu un to pashu..par lcp sheit jau gana ir rakstiits...vieniigaa iespeja dabuut naudu ir nolikt uz ausiim vinjus vinju kantorii..liekas, kautkur uz duntes ielas, neatceros, bet var netaa apskatiit

G gans 21.10.2009

Lasīju pēdējo komentāru, iespējams, ka es zinu par kādu objektu iet runa - "RĪGA PLAZA"!? Oskars, Raivo un Didzis bija tikai peškas, šajā uzņēmumā palicis vairs Raivo Zambergs!!! Vadība šajā uzņēmumā nav mainījusies, visu diriģē tas pats - /vārds izdzēsts/!!! Ja runājam par "RIGA PLAZA", tad [slēpt]@RE" pieņēma darbus, un samaksāja laicīgi, Jūs tikāt vazāti aiz deguna! Vienkārši /vārds izdzēsts/ apetīte ir tik liela, ka nopelnītās naudas nepietiek, lai apmierinātu savas vajadzības un vēl samaksētu darbiniekiem, apakšuzņēmējien, tāpēc peškas viņa rīkojumā gvelza, ka nav pieņemts, jo kvalitāte slikta, nav samaksāts utt.. Es zinu, ka vēl jo projām /vārds izdzēsts/ stāsta saviem apakšuzņēmējiem, ka [slēpt]@RE" nav samaksājis, bet tajā pašā laikā turpina strādāt kā [slēpt]@RE" apakšuzņēmējs Ādažos, es gan [slēpt]@RE" vadības vietā, zinot šos faktus, stipri pārdomātu par turpmāko sadarbību ar /vārds izdzēsts/ vadītajiem uznēmumiem!!!
Turpmāk, lai nesanāktu atkal uzkāp uz tiem pašiem grābekļiem nevajadzētu iesaistīties pasākumos kuros piedalās /vārds izdzēsts/ piederošās kompānijas "LCP", "LCP.LV", "LSP Projektēšana" vai kompāniju daļas "Zemgales Projekti", "Star Bag". Ja kādam vajag kādu info, tad droši dodiet ziņu, nokārtosim.

G gans 22.10.2009

Uzman''ibu, uzmanību JAUNUMS "STAR BAG"!!!

„STAR BAG” ir pēdējā /vārds izdzēsts/ cerība un „jājam zirdziņš”, jo ar iepriekšējiem uzņēmumiem viņš ir pamatīgi „sakakājies” būvniecības sfērā, un cer turpināt savu krāpniecisko darbību „STAR BAG” aizsegā!!!

P.S. Jā, laikam ar astoņām klasēm ir grūtu veikt godīgu uzņēmēj darbībi, jo līdz astotajai klasei māca tikai dalīt un atņemt!!!

T tas-pats 28.10.2009

klau, varbūt kāds zin kurā objektā tagad apgrozās Raivo Zandbergs?

E Endijs 29.10.2009

Raivo Zandbergs pašlaik čakarē Ādažu celtniekus kur kā apakšuzņēmējs SIA "LCP.LV" strādā zem RE&RE, tā ka viņu tur sastapsiet. (daudzdzīvokļu nami)

G gans 09.11.2009

No nesena laika /vārds izdzēsts/ un viņa ģimenītes dzīves un guļas vieta atrodās /adrese izdzēsta/ iespējams, ka kāds atpazīst objektu, kurā ir atstājis savus sviedrus un asinis bez maksas, tagad būtu laba iespēja apmeklēt, un pieprasīt samaksu par darbu!!! Ja grib ko nopietnu pasākt, tad ir jāņem vērā, ka mājai ir video novērošana un iebraukšana pazemes autonovietnē ir caur automātiskajiem vārtiem. Drošākais variants ir izķert „RIŽO KROPLI” Kanāla ielas vienā, vai otrā pusē, tikai pagaidām vēl nezinu no kuras puses tas „MĪSLIS” iebrauc! /vārds izdzēsts/ pārvietojas ar 5 – tās klases, M sērijas, BMW, „MAZA BĒRNA KAKAS” krāsā, aptuveni 2007. gada izlaidums.
Kā jau iepriekš minēju, Raivo Zambergs ir tikai „PEŠKA”, ko „RIŽAIS URODS” viņam liek, to viņš arī dara. Vienīgais ko no Zamberga var izspiest, ir „BALODĪTIS”!
Raivo zambergs darbojās Rīgā, Lilijas ielā 22 un Ādažos „RE&RE” objektā, pārvietojās ar 3 – šās klases, BMW, universāli, melnā krāsā, aptuveni 2005 gada modeli, pēc auto arī var noteikt Zamberga esamību objektā.
Ja vajag automašīnu numurus, vai kādu citu noderīgu informāciju, tad dodiet ziņu.

Gribu vērst arī Jūsu visu uzmanību, ka identisks komentārs, ko biju ievietojis apbrīnojamā veidā ir pazudis, tātad izdariet secinājumus – acīm redzot nauda viņam turās!!!

Es arī zinu, ka šos komentārus lasa pats /vārds izdzēsts/, tad lasi, internets nav aprobežots ar šo vietni, būs komentāri daudzās lapās ieskaitot ar tavām bildēm, laikam tavi ģimenes locekļi un viņu draugi lepojās, un drīz vien ļoti leposies ar tevi!!!???

C cits_uzņēmējs 12.11.2009

... gribētos ko teikt par augstāk minētiem izteicieniem..."ir aitas ir cirpēji"...
Vēl kas, lai nesanāktu ta ka Jūs visi kas te augstāk komentējuši netiktu "uzmesti": 1) pirmkārt līgumus paraksta vienlaicīgi abas puses, pēc tam katrai pusei pa eksemplāram, ja to nevariet nodrošinat, sorry tā jau ir Jūsu pirmā kļuda; 2) cik gudri Jūs esiet, ja uzsākiet darbus pirms formalitāšu nokārtošanas??- otrā Jūsu kļūda; 3) cik Jums visiem ir gadu, kad ticat visam ko Jums sola, neziniet teicienu - "solīts makā nekrīt"? 4) Jūss vispār ievācat kādu info par firmu utt. pirms nolemāt saistīties?? Ir taču 21 gs. visa informācija ir atrodama, vajag tikai gribēt..
Un visbeidzot šī nav vienīgā firma, tādas ir ĻOTI DAUDZ...
-- arī ar muti braucot ir jāievēro ceļazīmes- ievietotjot šāda tipa komentārus, domāju Jūs- "Andreews", "Gans", "Tas-pats", "Endijs"

G gans 12.11.2009

Izskatās, ka "Cits_uzņēmējs" ir Uģis Srtumpulis :), vai artī tāds pats uzmetējs!?

C cits_uzņēmējs 13.11.2009

.. izskatās ka Tu īsti nezini personu precīzu vārdu un uzvārdu un apvaino varbūt pavisam citas personas... :))
.. lai izteiktu savu viedokli nav jābut uzmetējam.. un īstenībā šāda tipa mājas lapās var ievietot jebkādu info, kas varbūt nav nemaz patiesa..

P pesimists 04.12.2009

Es entuziastu pusē, kas pret /vārds izdzēsts/ kungu! mani arī šis personāžs pārmeta! netiek maksāts ne apakšuzņēmējiem, ne piegādātājiem! brīnums kā pie viņa birojā kāds vēl sēž!!! Runājot par konkrēto indivīdu, nav ko aizbildināties ar krīzi, viņš tāds bija arī treknajos gados.
Zinot cik daudz cilvēki ir pārmesti, brīnos par to ka neviens neko nav pasācis!!!

G gans 12.12.2009

Izskatās, ka /vārds izdzēsts/ dzīz būs jākaltē sausiņi, jo tuvākajā laikā uzpeldēs viena ATMAZGĀŠANAS shēma!

P pesimists2 12.12.2009

protams, atvainojos cilvēkiem, kas šo lasa, bet es nespēju valdīt dusmas!
Nesaprotu, kur tik riebīgi cilvēki rodas, kam patīk citiem čakarēt dzīvi...

U Uldis 16.12.2009

/vārds izdzēsts/ ir apčakarējis VISUS, mani ieskaitot. Nav svarīgi, kādā statusā tu tai kantorī parādies - kā palīgstrādnieks vai kā projektu vadītājs- piečakarē visus vienādi! Ādažu objektā dažu mēnešu laikā nomainījās kādi 3 vai 4 projektu vadītāji un tikpat daudz darbu vadītāji, jo neviens nesaņēma to, kas bija solīts. Vienīgais, ko veiksmīgi izdarīju aizejot no krāpnieka /vārds izdzēsts/ - paņēmu līdzi pietiekami daudz ļoti sensitīvas informācijas, kura varētu ieinteresēt VIDu un citas kompetentās institūcijas. Tā kā-Gans un vēl citi cietušie - esmu gatavs pievienoties jums cīņā pret /vārds izdzēsts/!

M Marvill 17.12.2009

Tu ari prom esi no ta apisēju kantora, to jau varēja gaidīt ka viņš tevi piečakarēs, kā jau visus mūs.Bet gan jau gan jau .

P pesimists2 18.12.2009

gribētos zināt vai tie strādnieki dabūjuši algas par decembri! Ienāca baumas, ka pa sviestmaizēm visi strādā un /vārds izdzēsts/ stāsta būs, būs!!!

E exdarbinieks 13.01.2010

Es LCP nostrādāju 4 mēnešus, kad sapratu kā tur viss bija sagrozīts, /vārds izdzēsts/ jau sākumā izteica, ka labākā samaksa ir max. mazs avanss. Tad nu negribejās savu reputāciju sasaistīt ar to kantori. Liekas, lieki piebilst, ka algu par 3 mēnešiem nesaņēmu.

T taspats 15.01.2010

Es arī LCP kantorī neesmu saņēmis algu, /vārds izdzēsts/ protams piečakārēja. Mums ir tiesības zināt, kad beidzot viņš norēķināsies.

' 18.01.2010

Ai, ai, ai

A Aivars 18.01.2010

kantoris jau nu reāli čakarē, neesu gan tur strādājis, bet ir bijusi saistība kā apakšuzņēmējam, tiesa gan pasen, kad viņi vēl sēdēja Bauskas ielā, pirmos objektus gan samaksāja pēc ilgam pārrunām, bet pēdējos divus uzmeta :) mans ieteikums visiem kas iet strādāt kā apakšuzņēmēji pie maziem un maz zināmiem būvniekiem ņemt priekšapmaksu