www.sudzibas.lv LBK/ Latvijas Biznesa Koledža Ne dumaite blizko podxodit k etomu zavedeniju

Lbk University - Ne dumaite blizko podxodit k etomu zavedeniju

LBK Latvijas Biznesa Koledza-vse ochen krasivo, vezde idet super reklama, no ne dumaite blizko podxodit k etomu zavedeniju. Naveshajut "lapshi'' polnie ushi. Akreditacii net, xotja srazu eto skazut. U juristov daze programma ne akreditovana. Organizacija raboti (uchebi) nikakaja. Xorosho s prepadavateljami povezlo, tolko zalko, chto takie ljudi rabotajut v takom nikudishnem koledze!

D

I Ilga 27.06.2011

Sveiki, man ir jautājums, cik cilvēki tad tika tajā budžeta grupā?

р Рада 15.08.2011

Прикол - я и еще 3 из наших поступили на бюджетное место. Начитались про это всякой дряни в интернете. Стали сомневаться... Так это бюджетное место или развод?
Перекличка: отпишитесь кто получил бюджет - в рекламе написано - 30 мест - 4 уже занято (это мы :))

T ToRada 15.08.2011

tas ir razvods. Pirmo semestri mācīsies par velti ( tas nekas ka būs jāiemaksā kautkāda drošības nauda) ...bet pirmo semestri tu nebeigsi sekmīgi... neviens no budžetniekiem nebeigs sekmīgi. Un ja nebeigs sekmīgi, tad tālāk jāmaksā par mācībām. Vismaz tā bija pagājšgad juristos.

O Olga 19.08.2011

Мда, вот почитала и больше не хочу туда поступать. Хотя должна была сегодня документы подать. Конечно меня сразу насторожило то, что они бюджетные места направо и налево раздают, тест в интернете проходить, я уже молчу о вопросах в тесте.. Я поступила бюджет и ещё 3 моих друга, не знаю как у них там всего 30 мест бюджетных, может они резиновые...

S SSSSS 08.09.2011

Patiesībā es tur mācos jau trešo semestri tiesību zinātnes, nevaru teikt, ne sliktu, ne labu.
Par darbu un programmas organizāciju, varu tikai piekrist, tā ir zem 5, 10 baļļu sisemā.
Mācību materiāls nav diez ko izsmeļošs, bet ja pats pacenties, palasi papildmateriālus, tad gan var daudz ko iegūt un iemācīties.
Pasniedzēji protams, ka ir dažādi, cits ir ļoti labs un pretimnākošs, bet daži ir tādi, itkā būtu nevis pasniedzēji, bet gan uzraugi cietumā vai gestapo un vienmēr ir sliktā garasāvoklī un visi dara nepareizi tikai tāpēc, ka pasniedzejam redziet ir slikts garastāvoklis!!!

D Donte 17.11.2011

Way to use the internet to help pelope solve problems!

č čiepa 30.11.2011

Drausmīga skola nepavelti ēbrēju ekā ir, tur visi kas strādā žīdi ir nauda tik intresē, un skopi kā velni.

K Krestina 05.12.2011

Ja hotela sprasitj na shot Latvijas Biznesa koledza...tak kak ho4ju postupatj, i poka u menja on edinstvenij podhodjawij koledz naprimete...Skazite, a vi pitalisj kak to svoji prava zaweatj i denjgi da i vrema potra4enoe tam?i 4to vobwe vam na vashi zalobi otve4ali, ili obrawalisj vi k direktoru, ili vishim instancijam...teper ja somnevajusj...sposiba 4to estj ljudji kotorie nelenatsja i ostavlajut svoji komentarii...bolshoe vam sposiba...

Z zika 10.01.2012

Budžeta vietu ''izvilks'' tikai brīnumbērni, kas vienlīdz talantīgi visos virzienos. 30 budžeta vietas ir tikai reklāmtriks, lai piesaistītu pēc iespējas vairāk studentu, jo budžetā 1.kursu uzzsāk daudz vairāk par 30 tā saucamo budžetnieku.

Studentu pašpārvalde ir aktīva, ja esi ķerts uz tādām lietām -šeit būs kur izpausties, tas ir augstā līmenī, mācību daļa ar strādā labi. Šad tad notiek visādi konkursi, kur arī kā balva mēdz būt budžeta vieta.

Tiem, kas gribētu nodarboties ar sportu, piemēram piedalīties, basketbola komandā-sorī, tas iet secen. Nav nevienas sporta komandas un zāles kā tādas...

Par mācību kvalitāti. Mans personīgais viedoklis. Katrā priekšmetā ir savs līmenis. Citur pilnīgi droši varu teikt, ka lektoram vispār kā tādam nav jēgas, un atrašanās lekcijās ir kā atsēdēšana, be citur protams ir ļoti sakarīgi lektori. MAn personīgi nepatīk tas, ka kamēr ir lekcijas reti kur tev tiek uzdoti kaut kādi darbi, kurus vērtētu un dotu tā teikt tev ziņu, par to vai esi guvi pareizo izpratni. Tāpēc piemēŗam tu vari nākt 2 mēneši uz lekcijām un sadomāties, ka esi gudrs, bet tad atnākt uz ieskaiti lai saņemtu 5 par to ka mācoties, tomēr kaut ko neesi sparatis kā vajag.

Bet tomēr nepamet sajūta, ka šo naudu var ieguldīt labākā izglītībā, šobrīd tāda sajūta, ka pēc diploma saņemšanas nekādu lielu profesionālismu ieguvusi nebūšu.UN STUDĒT GRĀMATAS ES VARU ARĪ BEZ VILKŠANĀS UZ LEKCIJĀM.

E ega117 17.03.2012

Ko Jūs te muldat laba koledža, pasniedzēji pretīmnākoši pats mācos tālmācībās nekādu problēmu man nav bijis. bet vienu laiku es esmu gribējis aiziet no koledžas tā kā man ir bijušas gan finansiālās problēmas gan nebija laika mācībām. tad man tie uzstaisīja atlaidi 1 semestrim uz 50% kā arī piedāvāja paņemt akadēmisko atvaļinājumu... neklausiet nevienu koledža ir laba, un iegūtais diploms patiešām būs derīgs ārzemēs.

A AnnaA 28.06.2012

Šogad gribēju sākt tur mācīties. Tagad rodas aizdomas. Tiku uz tā saucamo budžeta vietu, bet pagaidam nesamaksāju avansu, jo bišķiņ šaubos..Te ir kāds, kurš pabeidza šo koledžu un tagad strādā pēc profesijas? Vai tiešām nav iespejams turpināt studēt budžetā pēc 1 semestra? Lūdzu rakstiet [slēpt]@yahoo.com
Anna

N nonsvet 02.10.2012

Не кому не советую этот колледж.Отношение к студенту нулевое.на вопросы не отвечяют.тему не понемаещ, и некто не поможет, учебный материал в указание сроки не предоставляютювпрочем как и зачеты пишут что тогда и тогда сам седиш и ждешь неделями...При разрыве контракта компенсацию а...

A Artem 13.05.2013

Поступил на бюджет. Думал учиться дистанционно, но сейчас понимаю, что не стоит, после всех этих отзывов.
Хорошо, что ещё не оплатил взнос за последний семестр. К чёрту этот ЛБК)

A Artem 13.05.2013

Хорошо, что ещё не оплатил взнос за последний семестр. К чёрту этот ЛБК)

H Helen 06.09.2013

Чуть не вляпалась с вашим колледжом, довольная сегодня целый день была - бюджетное место получила из 50. Думаю, ну супер за 2.5 года себе второе высшее получю, не напрягаясь, дистанционно, да ещё и бесплатно -во удача привалили, да как бы не так, у нас в ЛР только сыр в мышеловке бесплатный. Ясный перец, что на всех последующих семестрах валить будут, не дай бог восьмерочек понахватаю, чем зарплату то учителям платить будут. Век живи - век учись!

S silvester-riga7 18.04.2015

Добрый день.Ребята помогите собраться, надо собрать всех людей кто пострадал от этого заведения и пойти на телевидение.Найти меня можно на faceeboke Алексей Морев.Или пишите сюда [slēpt]@inbox.lv.Давайте дадим отпор мошенникам.Если со мной идём до конца.Сам очень сильно от них пострадал.