www.sudzibas.lv LBK/ Latvijas Biznesa Koledža Ne dumaite blizko podxodit k etomu zavedeniju

Lbk University - Ne dumaite blizko podxodit k etomu zavedeniju

LBK Latvijas Biznesa Koledza-vse ochen krasivo, vezde idet super reklama, no ne dumaite blizko podxodit k etomu zavedeniju. Naveshajut "lapshi'' polnie ushi. Akreditacii net, xotja srazu eto skazut. U juristov daze programma ne akreditovana. Organizacija raboti (uchebi) nikakaja. Xorosho s prepadavateljami povezlo, tolko zalko, chto takie ljudi rabotajut v takom nikudishnem koledze!

D

S Studentka 06.06.2010

polnostju soglasna. administracija ne objazateljnaja. u4iteljam absoljutno naplevatj na studentov- ot4ital lekciju i vse. s perezda4ami vobwe zaval/ v obwem skupoi platit dvawdi.

S Studentka 06.06.2010

polnostju soglasna. administracija ne objazateljnaja. prepodavateli_ ot4ital svoju lekciju i vse. s peresda4ami vobwe zaval. v obwem skupoi platit dvawdi

A Armīna 28.06.2010

Man šogad māsa pabeidza Uzņēmējdarbības progarmmu LBK, es personīgi no viņas neko sliktu nēesmu dzirdējusi par šo koledžu, tieši otrādi viņa ir ļoti apmierinata ar rezultātu un zināšanām, ko ir tur ieguvusi! LBK ir ļoti labs pasniedzēju sastāvs, kas ir pretīmnākoši studentiem, pati domāju tur studēt, vienīgi atestātu iegūšu tikai jūlijā.

S student 01.07.2010

Postupila v etom godu, t.k iskala distancionnoe obucenie (rabotaju zagranicej) na russkom jazike.V tecenii pervogo semestra uze neskoljo raz pozalela, iz za otnoshenija nekotorih prepodavatelej- polnij pofigizm, libo sdiranie deneg!Ne sovetuju!

S Sievina 23.07.2010

Gribeju vel piebilst.
Ka sogad itka viniem jauna ekstra paradijusies! Budzeta vietas! Mani itka panema taja budzeta grupa, kad aizbraucu iesniegt dokumentus teica, ka jasamaksa par pedejo semestri 200Ls. Un ja bus atzimes zemak par 8 beidzot semestri bus japiemaksa trukstosa dala (no semestra maksas). Kas tad tas par budzetu? Ja jau cilveks iet budzeta, tas nozime ka naudinas nav...

L laurore 29.07.2010

Jebkurā vietā, ja tu sūdīgi mācies, tevi izmetīs no budžeta! Ja esi trūcīgs - dabūn izziņas un pa taisno uz LU, lai viņi tev to budžetu nodrošina.

S Students 09.08.2010

A po mojemu vpolne horoshij VUZ. Vis6ee obrazovanije podrazumevajet pod soboj uchebu, jesli haljavitj - to problemi budut v ljubom meste. S reshenijem razlichnih voprosov - nikogda ne bilo problem - sotrudniki na svoih mestah, drugoj vopros cto ocheredj mozhet bitj - nu tak eto ne ih vina, prosto studenti ili ljubopitnije ili v poslednij moment vspominajut =) Naschet otnoshenija prepodavatelej - znakomije v LU i v RTU na to zhe samoje zhalujutsa, tak cto eto ne kriterij ocenki vsego zavedenija.

к Кристина 08.09.2010

По мне так очень даже нормальное заведение ) да отношение никакое а что вы думали? что за вами будут бегать? это высшее заведение и там учителям на самом то деле и должно быть пофиг на вас! это образование вам нужно а не им!! Я учусь уже на 3 курсе и не жалуюсь) у меня отличный колектив, да и с учителями при желание можно найти общий язык так как все учителя отличные люди!!

I Inguna 21.09.2010

Manuprāt, visa kritika LBK virzienā nāk no sliņķiem...vai tiem, kas pieraduši, ka vieņiem visu dzīvē pasniedz kā uz paplātes...iestājos šajā koledžā un nekādu īpašo sūdzibu nav...

E elina 04.10.2010

Neejiet tuvu tai reketieru iestadei, vienkarsi banda kas megina izspiest no studentiem naudu, Man bija tads gadijums sogad pabeidzu vidusskolu un mekleju normalu augstskolu kur macities biju daudzas ieklidu ari saja reketieru midzeni parakstiju kautkadus papirus, kas velak izradijas tikai vienpuseji izdevigs ligums, jau menesi macos cita macibu iestade, kad peksni man atnak vestule par to ka esmu LBKparada 200ls nesaprotu par ko???Biju par viniem vispar aizmirsusi jo ta ari kops junija nevienu reizi nebiju radijusies.Nezinu ko man darit, JA ARI NO JUMS LBK MEGINA IZSPIEST NAUDU PAR NEKO VARBUT MES VARAM SAZINATIES UN CINITIES KOPA.

K kkk 01.12.2010

xa! ja dumala e6e 4to-to dobavitj, tak tut uzhe vsjo rasskazli!

V takom slu4ae, Ja bi dobavila toljko to, 4to so smenoj vlasti na nine6njuju direktrisu, urovenj stal nizhe nekuda.
Kogda ja postupala u4itjsja, prepodavateljskij sostav bil bolee ni menee. U4itelja kak-to prinemali u4astie v obrazovanii rebjat.
No vseh etih ljudej libo ubrali, libo oni sami pere6li v drugie mesta.
S gorem popolam zakon4ila u4ebu, no s ogromnimi problemami i nervotrjopkoj, t.k ni v kakuju ne dajut otstaivatj svojo mnenie, toljko obdirajut kak lipok.
Menja li4no 6okirovalo to, 4to lekcii poroj veli vipiv6ie prepodavateli i v otkrituju sobirali denjgi na vzjatki pered za6itoj diploma.
Ja dumaju tam vmesto nazvanija kolledza mozhno povesitj "Prodajom diplom4iki, ...LS 6tuka + PVN"

zhalj na6 gorod, kotorij ja o4enj ljublju.

I Inese 03.02.2011

Savāc visus kas vien vēlas tālmācības budžeta grupa, tad liek nosutīt naudu ""it kā"garantiju ka mācīsies.Tad paziņo ka lai saglabātu budžeta vietu vidējā atzīme nedrīkst būt zemāka par 8.Pasniedzējs nav ieinteresēts likt 8, jo tad jāpatur budžetā, bet ja atskaita-vari mācīties par savu naudu, un naudiņa skolai.Cilvēki, kuri beiguši mācības pasen nevar būt tik zinoši svešvalodās un informācijas tehnoloģijās, kā jaunie.Tikt pie 8-NEREĀLI.Līgumu ar skolu vēl neesmu noslēgusi, jo atrodos ārzemēs.Naudu gan bija līdz noteiktam termiņam jāieskaita.Nez vai pastāv iespēja atgūt naudu, ja līgumu neslēdzu?

I Inese 04.02.2011

Interesanti-citiem prasa iemaksāt 200, bet man 300 eiro.

I Inese 04.02.2011

Koledžā māca lietišķo latviešu valodu, pat jākārto eksāmens, bet pati koledža reklamējas ka atrodas pēc adreses. . . Kā tur īsti ir ar to valodu?Kad rakstiet komentārus, lūdzu, pārbaudiet pareizrakstību. Jauks atgādinājums.

B Bella 12.02.2011

Ja tici Dievam un atzīsti kristīgās vēstības, tad esi aicināts/ aicināta pievienoties domubiedru grupai par kristīgajiem pasākukiem!

Lūdzu, te būs domubiedru grupas links:

е Евгений 12.02.2011

Для западной цивилизации характерно стремление как бы "отменить" духовность, объясняя духовную жизнь материалистически, социологически, рационалистически. В течение многих столетий мыслители Запада поучали человечество: смотрите на мир проще, мир - это гигантский часовой механизм, человек - машина, душа - выдумка корыстолюбивых жрецов да попов. В результате духовная жизнь человека стала казаться чуть ли не выдумкой, фикцией, иллюзией, которая может быть иногда чем-то обременительным, иногда - полезным и приятным, но не реальным и серьезным. И вот в двадцатом столетии люди, которые могли бы считать себя реалистами в наибольшей степени - политики, бизнесмены, ученые - обращаются к услугам духовных учителей, стараются использовать какие-то "духовные силы", пытаются научно исследовать некие "духовные энергии".

D Duhovka 12.02.2011

Evgenii, ot tvoei duhovoi energii provonjal vesj internet!

е Евгений 12.02.2011

То, что в западной цивилизации совершалось столетиями - отказ от истинной духовной жизни, основанной на Божественном Откровении и Традиции, прельщение человека "духом века сего", духом материализма и приверженности исключительно земным ценностям, и, в итоге, увлечение псевдодуховностью.

K kristine 10.03.2011

Drausmiga attieksme pret studentiem...Pusgada laika man nav izliktas atzimes no ieprieksejas macibu vietas...
Pirms jauna gada izsutiju liguma lausanu, bet nu jau ir marts un protams ka neesmu atskaitita un naudina tik skaitas:(
Un ik pa laikam es viniem to jautaju.. ATBILDES NAV...

A Alina 14.06.2011

Velos sakt macibas saja koledza...varbut kads man varetu dot kadu informaciju par LBK? Kadi plusi un minusi! rakstiet uz manu e-pastu : [slēpt]@inbox.lv Paldies.