www.sudzibas.lv LBK/ Latvijas Biznesa Koledža Krāpšana, akreditācija, naudas atgriešana

LBK/ Latvijas Biznesa Koledža - Krāpšana, akreditācija, naudas atgriešana

Kopš septembra mēneša 2016. Gada mācījos Lbk, par maksu protams. Vareja redzēt, ka pasniedzēji atbild un darbs notiek. Tad uz janvara mēnesi sakās runas par akreditāciju, sazinoties ar darbiniekiem tika skaidrots ka viss notiek utt. Februārī atkal samaksāju un pildīju un lasīju savu vielu. Tad martā konstatēju, ka 23. Febr. Ir atņemta akreditacija (no ziņām uzzināju) , solījās, ka risinās visu. Turpinu mācības. Marta mēnesi, kad jāveic maksājums samaksāju. Un tad nu sākas, pasniedzēji neatbild, studiju daļa, info centrs izslēgti telefoni. Nedēļas laikā zvanīju katru dienu pa 15-20 meiginajumiem. Beigās zvanu uz norādīto direktora numuru, kurš paziņo, ka nau vairs direktors un iesaka izņem dok. Protams pasūtu akadēmisko izziņu un dienas beigās atzvana studiju aļa, uz jautājumiem, ka neatbild saka, ka viņi redzēja ka zvanu un jautājumiem par pasniedzējiem saka, ka tie vairs nestrāda šeit. Viņiem viss strādā. Devos uz iestādi rakstīju iesniegumu par līguma laušanu un naudas atgriešanu par šiem diviem mēnešiem, kad reāli nekas nenotika. Solīja mēneša laikā atmaksāt, bet tagad telefons neeksistē vai nav sasniedzams. Kur lai vērsas? Iesniegums policijā un direktora piln. Izpildītāju? (Nils Sautiņš)

I

T Tong Po 18.04.2017

Varbūt mēģini konsultēties Izglītības un Zinātnes ministrijā - varbūt tur esošie ierēdņi zinās, ko šādā situācija labāk darīt. PIe viena es mēģinātu zvanīt uz PTAC. Varbūt ka jautājums nav viņu kompetencē, bet viņi noteikti zinās pateikt virzienu, kur vērsties.