AtrisinātaLBK/ Latvijas Biznesa Koledža - Lūdzu, paklausiet mani.

Runāšu par tālmācību...
Ja Jūs izvēlaties studēt šajā koledžā - lūdzu nedariet to - Jūs pieļausiet lielu kļūdu.
Izvēloties šo koledžu, es arī lasīju sūdzības un domāju, ka es esmu tas īpašais un tās problēmas noteikti neskars mani... bet tāpat, kā arī visi - iekritu šajās lamatās.
Koledžai zems izglītības pasniegšanas līmenis. Klīst baumas, ka beigu diploms nekur darbavietā nekotēsies, jo darba devēji neatzīst šo koledžu. Tā beigu lapiņa būs derīga tikai priekš paša absolventa - priekš sevis.
Nesaprotamas prasības, pie pirmās iespējas visur mēģina uzpelnīties, Ir vecmodīgie pasniedzēji, kuri priekšmeta pasniegšanas ziņā - dzīvo vēl pagājušā gadsimtā.
Jūs tikai veltīgi izsviedīsiet savu naudu.
Nedaudz faktu no savas neilgās pieredzes - man pietika pirmā semestra, lai izņemtu dokumentus no šīs koledžas. Varbūt nodomāsiet, ka man vienīgajam bija problēmas savu niķu dēļ.. bet nē! Līdzās man no kursa patvaļīgi aizgāja 6 cilvēki (kopā kursā bija aptuveni 10). Visi viņi bija samaksājuši naudu, kura neatgriezeniski palika koledžai.
Tas, ka koledža bļaustās par to, ka viņiem ir atgūta akreditācija - tas neko nenozīmē. Viņiem ir pilns problēmu un studentu vidū - viņa nekotējas kā viena no stabilākajām un uzticamām izglītības iestādēm. Ja jau reizi gribēja atņemt viņiem akreditāciju - gaidiet nākošo reizi... lai tikai tā nebūtu pēdējā reize... un nenovēlu Jums tajā momentā būt šīs koledžas studentam.

Lūdzu, mācieties no citu kļūdām.
420Eur no gaisa nekrīt...

Papildināts RaivisD 03.01.2017

Pēc šīs sūdzības koledžas vadība pozitīvi noreaģēja uz manu sūdzību.
Tikāmies, izrunājāmies...
Problēmas tika atrisinātas.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta RaivisD 03.01.2017

R

proverka777 29.12.2016

To pāšu var teikt arī par Baltijas Starptautisko akademiju, bet ir viens bet.
Darba devejs skatas vai ir darba pieredze. Ta ka man daudz ir pazistami, kas pabeidza to pašu LBK val BSA un no sakuma strādajusi policija vai cietuma lai dabut pieredzi, kādu gadu vai divas. Un strādajot var talak citur macities.
Ta ka esi jauns, nedoma ka pec "korkas" saņēmšanas visi durvji būs atverti un tevi uzreiz nems par direktora vietnieku :D dzīve nav ta )) tembolee Latvija krīze un trukst darba vietas.