Latvijas Pasts - Slikts serviss

Labdien.

Biju pasūtīJusi izmēros ļoti mazu paciņu no Ali express.
Paciņa uz Latviju nāca vairāk kā divus mēnešus. Pa šo laiku paguvu pārvākties uz citu rajonu Rīgā. Devos pakaļ paciņai uz 15. Pasta nodaļu, kur darbinieces man paziņoja, ka paciņa jau izsniegta, respektīvi - iemesta vecās dzīves vietas pasta kastītē. Devos uz veco dzīvokli, kur tās patreizējie iemītnieki apgalvoja, ka paciņu aiznesuši atpakaļ uz 15. Pasta nodaļu. Devos atpakaļ uz šo nodaļu, bet darbinieces nekur nevarēja atrast, kur būtu piefiksēts fakts, ka paciņa ir atgriezusies nodaļā. Darbinieces teica, ka atzvanīšot, kas tā arī nenotika.
Kur ir mana paciņa?

17.01.2023

Andris Sa 17.01.2023

priekš kam šeit ir Latvijas pasts? tas ir jusu kļuda sutit tur kur planojat vairak nedzivot...

M ManApnika 18.01.2023

Iemācies runāt Latviski, tad pratīsi arī izlasīt

R RunčaĶepa 18.01.2023

Ne, nu pa 2 mēnešiem viss var gadīties cilvēkiem.

Autorei varu ieteikt, nākamreiz, abonēt abonentkastīti.
Tas ir vienkāršāks variants, maksā tikai 10 Eur gadā.
Es sev abonēju, jo bija gadījumi, kad kāds iztukšo vairākas pastkastes kāpņu telpā un pazūd vēstules un/vai sikpakas.
Tagad viss ir forši, nav tik liela nauda, bet nervus saglabās.

G Gii 18.01.2023

Prasi jaunajiem īrniekiem

G Gonzo23 18.01.2023

Ko jūs pasūtījāt, ja drīkst jautāt?

Good Intentions 18.01.2023

Moš īrnieki neaiznesa?

M ManApnika 18.01.2023

Jaunie īrnieki bija normāli ukraiņu cilvēki, kas teica, ka aiznesa atpakaļ uz pastu. Lūdzu izlasiet visu tekstu, pirms komentējiet

M ManApnika 18.01.2023

Ja jūsu dzīves apstākļi to atļauj, varat abonēt, ko gribat. Man ērtāk ir pakomātā saņemt, nevis pakļauties pasta nodaļu darba laikam. Ja esat vecmodīgs vecis bez bērnien, tad diez vai sapratīsiet citu cilvēku situācijas.

S sannas 26.01.2023

Forši protams, ka ukraiņi svešā valstī uzreiz zin un prot atrast kur atrodas konkrētā pasta nodaļa uz kuru jānes atpakaļ. Absurds!