Latvijas Pasts - Latvijas Pasts

Nu jau kārtējo reizi iekrītam bezgalības!!! Jāsaņem sīkpaka sūtījums no aliexpress, (Radio detaļas), bet te re ko! Neesot norādīt saņēmēja uzvārds! Tas nekas ka adrese ir viss ok, vārds arī ok, vajagot uzvārdu! Iepriekš esmu jau saņēmis pāris desmit sūtījumus, bet tagad ni, un nē! Līdz absurdam nonācām, esot jāraksta tam sūtītājam, (Ķīniski), un jāpieprasa lai tas norādot speciāli uzvārdu! Kur tas vēl ir redzēts?! Ar bankas orderiem maksājuma rīkojumiem, ņu tā plāni esot! Tad jau man iznāk vajag te kaut kur nodrukāt savus interneta bankas pin kodus, piekļuves paroles gan vietējai bankai gan paypal, lai taču pasta ierēdņi redz, ko no kurienes kad sūtu! Kā noskaidroju, ministru kabinets esot pieņēmis lēmumu, bez uzvārda nedrīkstot izsniegt!!! Bet pasta darbiniekiem bankas kodus segvārdus un citu kondicionālo informāciju vajagot nodrukāt uz papīra lapas!... To ka pasta darbiniece izsniedz nesaprotamu dokumentu (Puse nav izprintējusies, tinte pietrūkusi), tas neesot nekas, nevar salasīt sūtījuma kodu, ņu tas esot sīkums… ņjā, eiropas līmenis! Sūtījuma pamata vērtība ir 5, 35 eur, ta lai tie izzūd miglā! Nav jēga cīnīties ar šiem birokrātiem!!! Bet pirms vēlaties sūtīt kādu sīkpaku, pārdomājiet, vai tiešām latvijas pasts ir vienīgā jūsu iespēja??!!!

V

Latviešu tautas 06.12.2016

1. Par nodaļu likvidēšanu neizlemj nodaļu darbinieki, bet gan vadība Rīgā. Acīmredzot nodaļai bij maz klientu un bija tikai zaudējumi.
---====
А я тут визу сговор ЛАТВИЯС ПАСТС с транспортными предприятиями, прежде всего с САТА: каждый раз для получения пакета весом в несколько десятков граммс тоимостью в несколько евро (порой до 1 евро) приходиться выкладывать до двух евро на транспорт и ещё тратить время на дорогу - до 2 часов: автобус приходит за 15-20 минут на отправку рейса в обратный путь, а следующий - через час. А работники Сигулдской почты двигаются как сонные мухи и на обслуживание клиента уходит до 20 минут. А сейчас ещё была подписная компания и наличие двух-трёх человек в очереди перед тобой выливается в час ожидания!

P PilsetnieksLv 06.12.2016

Pirms kko gudro izlasi šo- http://www.pasts.lv/lv/privatpersonam/nosutit/vienkarsi-pasta-sutijumi/#parametri

Vēstules maksimālais svars 2KG! Nerunā to ko nezini!

Pazuda nauda!

Sveiki! Biju veikusi naudas pārvedunu sestdien, bet līdz šim laikam nauda vel nav saņemta.
Sūtīts - 03.12.2016
Nav vel saņemts - 07.12.2016.

I Inguška 16.12.2016

Vēlos izteikt pateicību Slokas pasta nodaļas meitenēm - Ainai Zandartei, Līgai Imbrasai, Ainai Slokai un Ligitai Peimanei par ātru, laipnu un kvalitatīvu apkalpošanu. Ceru, ka pasta administrācija atradīs iespēju izteikt pateicību.
Ar cieņu Inga Embrika

J Janis Kr 06.06.2017
slikts serviss

Ulbrokas Pasta daļas vadītāja. Rupja pret klientiem un darbiniekiem. Publiski lamājas uz darbiniekiem apmeklētāju klātbūtnē. Ausis vīst! Kauns , kauns!

J Janis Kr 06.06.2017

Un ne pirmo reizi dzirdu šo dāmu lamājamies publiski!

I Ieva Leitāne 05.07.2017
slikta attieksme pret klientiem no prieksnieka puses

atieksme pret klientiem ir negativa un cilveki atieksmes del maz iet uz pastu un nemaksa par pakalpojumiem mes gaidam veco labo seju pasta nodala jo drizak jo labak

I Ieva Leitāne 05.07.2017

Ilzeskalna pasta nodala

agira 09.11.2017
Разбитая посылка

Пришла посылка вся разбитая.Не извинений,ничего.Швыряют посылки по свински

M Māris sefers 10.01.2018
Netiek piegādāts pasts

Nepiegādā pastu, dēļ tā ka pastniece neprot apgriest automašinu. Negatīva attieksme pret klientu,precizējot Pasta vadītājs.

P Pēteris6688 15.01.2018
Slikts serviss

Aizcērt durvis deguna priekšā un caur druvīm krieviski uzkliedz lai nāku citreiz darba laikā.

P Pēteris6688 15.01.2018
Slikts serviss

55. Nodaļā aizcērt durvis deguna priekšā un krieviski caur durvīm kliedz lai nāku citreiz darba laikā

A Artūrs 29.01.2018
Tizlākais serviss, tizlākā vieta

Ārā auksti, iekšs karsti, iekšā pilns ar cilvēkiem, rindas, vecās bābenes kaut ko knapi murmina, velkās laiks, cilvēki nervozi, svīst no karstuma, auto nav kur novietot. Nu idiotu kantoris

L lambda 27.03.2018

Nu nezinu. Gan Siguldas, gan Teikas pastā, kad man nebija norādīts uzvārds uz pakas, pieprasīja izdruku par maksājumu no internetbankas un pasi. Viss.

L Lauris1985 04.04.2018
Slikts serviss

Sveiki, Rīgas 82. pasta nodaļā ir pilnīgs murgs.
Lai saņemtu vai nosūtītu paciņu ir jāstāv vismaz 1.30min. Hallooo mēs 21. gadsimtā dzīvojam.
Paši darbinieki apgalvo, ka kaut kāds ārprāc notiek.

V Vēsma Bērziņa 14.05.2018
prasa personas kodu

Pārkāpj likumu prasot personas kodu pie pasta sūtijuma saņēmšanas, lai ievadītu savā sistēmā.

A Anna N 18.09.2019
Krāpšana

Массово не приходят посылки в Юрмале, улица Jaunā раньше такого никогда не было

D DarjaL. 14.04.2020
Neapkalpo, ja es ienāku kopā ar dēlu vai vīru.

Neapkalpo, ja es ienāku kopā ar dēlu vai vīru. Mēs esam viena ģimene, kāpēc mani atteicās apkalpot?

I Inese3 12.06.2020
Slikts serviss

Ļoti nelaipnas un darba specifiku nezinošs personāls. Ļoti daudz sarežģījumi, jo nepārzina savu darbu. Lai atvieglotu sev darbu liek braukt uz Rīgu Vai Ogri.