Latvijas Pasts - Latvijas Pasts

Nu jau kārtējo reizi iekrītam bezgalības!!! Jāsaņem sīkpaka sūtījums no aliexpress, (Radio detaļas), bet te re ko! Neesot norādīt saņēmēja uzvārds! Tas nekas ka adrese ir viss ok, vārds arī ok, vajagot uzvārdu! Iepriekš esmu jau saņēmis pāris desmit sūtījumus, bet tagad ni, un nē! Līdz absurdam nonācām, esot jāraksta tam sūtītājam, (Ķīniski), un jāpieprasa lai tas norādot speciāli uzvārdu! Kur tas vēl ir redzēts?! Ar bankas orderiem maksājuma rīkojumiem, ņu tā plāni esot! Tad jau man iznāk vajag te kaut kur nodrukāt savus interneta bankas pin kodus, piekļuves paroles gan vietējai bankai gan paypal, lai taču pasta ierēdņi redz, ko no kurienes kad sūtu! Kā noskaidroju, ministru kabinets esot pieņēmis lēmumu, bez uzvārda nedrīkstot izsniegt!!! Bet pasta darbiniekiem bankas kodus segvārdus un citu kondicionālo informāciju vajagot nodrukāt uz papīra lapas!... To ka pasta darbiniece izsniedz nesaprotamu dokumentu (Puse nav izprintējusies, tinte pietrūkusi), tas neesot nekas, nevar salasīt sūtījuma kodu, ņu tas esot sīkums… ņjā, eiropas līmenis! Sūtījuma pamata vērtība ir 5, 35 eur, ta lai tie izzūd miglā! Nav jēga cīnīties ar šiem birokrātiem!!! Bet pirms vēlaties sūtīt kādu sīkpaku, pārdomājiet, vai tiešām latvijas pasts ir vienīgā jūsu iespēja??!!!

V

Latviešu tautas 20.08.2015

A tu neesi vainīgs? Kāpēc tava lapā aliexpress nav līdz galam aizpildīta anketa?

Latviešu tautas 20.08.2015

Man problēma ir cita. Musu ciematā pasta nodaļa likvidēta pirms vairakiem gadiem. Tuvakie kas palika - Inčukalna PN (atradas 5 km attālumā) un Siguldas PN (9 km attālumā). Mums apkalpo Siduldas nodaļa.

Š.g. 19.augustā man atsūtīja ierakstito vēstuli. Mani nebija mājās: biju mežā. Māte pastniekam teica: atvediet 20.datumā, dēls būs mājās. Pastnieks: "Ne. Man iedeva tikai uz šodien! Lai vinš brauc uz Siguldu! Ja es atvedīšu rīt, tad būs jāmaksa 2.82 eiro." PAR KO? Es vel sapratu ka ta ir pasta kaste, paka vai sīkpaka. Bet kāpēc par vēstuli tik daudz jāmaksa?

Ceļš uz Siguldu 0.70 eiro, tik pat - atpakaļ...

Pat smiekligākais ka Siguldā es biju... 18.augustā...

A AnnaPanna 04.09.2015

Tu pats pie tā esi vainīgs, ne jau ķīnietis! Viņš jau tikai izdrukā un uzlīmē uz lapas to, ko pats esi rakstījis. Vaino sevi, ne pastu vai kādu citu

P PilsetnieksLv 28.09.2015

Nepiekrītu sūdzībai. Pats strādāju Latvijas Pastā! Darbinieks/ce visu pareizi izdarīja. Ja nav uzvārda ir dokuments jāraksta. Mēs protams varētu iedot, bet vēlāk ne jau klieents būs vainīgs. Būs jāraksta paskaidrojums un vai kas ļaunāk. Ar to jāvēršas pie vadības nevis jāvaino darbinieki kuri nav izdomājuši šos noteikumus. Un atbildot un Vladlat komentāru. Par piegādi tiešām ir jāmaksā ja nēsi saņēmis kad bija ieradies pastnieks. Ja būtu šāda opcija tad noteikti liela daļa cilvēku diktētu kad un kurā laikā ir jāatnāk un jāiedot paciņa. Pastniece nevēlas nēsāt smagumus un viņai tad būtu jāpieraksta katra cilvēka nodiktēteis laiks.

S Spuris 29.07.2021

Dažus mēnešus atpakaļ saņemu sūtījumu .Ta man pat personas aliecinošu dokumentu neprasīja! panēma tikai ziņas lapu un izdeva. Sanak ,ka ja būtu iemests citā pastkastē tad jebkurš var iet un izņemt tev paradzētu sūtījumu.Latvijas pasts vienozīmīgi kroplīga valsts iestāde kuru vajag likvidēt vai ļaut privatizēt juridiskām personām! Tad varbūt tur būs kārtība daudz maz.

R ri4y 29.09.2015

Uzskatu ka vainīgs ir paciņas sūtītājs. 1. Nav līdz galam aizpildīta anketa, 2. Pārdevējs iedod track kodu, kuru var izsekot, man mēnesī no Ķīnas nāk 10-15 sūtījumi, cenu diapazonēs no 2 līdz 200 eur. Es pirms pastniece atnes zīmīti, jau zinu, kurā dienā man nesīs šo paciņu vai uzaicinājumu un esmu mājās! To visu var pārbaudīt, Ja redzi ka paciņa ir tavā pasta nodaļā, tad nākamajā dienā esi mājās, lai to saņemtu!

A Antra 31.10.2017

Ja redzi ka paciņa ir tavā pasta nodaļā, tad nākamajā dienā esi mājās, lai to saņemtu!..
Tā var runāt tikai bezdarbnieks un pirms kādu kritizēt uz sevi vajag skatīties.

V Viktorija Kļušina 16.10.2015

Man bija ari lidzigi gadijumi, tad nacas maksat 1.75 par to lai pasts izdoma vai atdot man sutijumu(bet, protams, vini nesazinas ar pardeveju, tev iesniegumam japiestiprina izdruku ka tev ir apmaksats.bet ta pat jamaksa)!Ta ari nesaprotu par ko sis maksajums ir.Rakstiju aliexpress konsultantiem, sie teica ka tas ir loti divaini jo man viss anketa pareizi aizpildits, pec tam si ieteica veicot sutijumu atgadinat pardevejam lai uzraksta uzvardu.Tagad neko vairs nerakstu pardevejiem jo nak ar uzvardiem.Joprojam nesaprotu kapec man ta bija..

N nejauši gadījās 28.10.2015

arī man radās šī problēma, ka par uzvārda neierakstīšanu Latvijas Pasts neizsniedz sūtījumu, neder ne sūtījuma kods, ne personas kods, bet der aizpildīta anketa pastā, par kuru jāsamaksā 1, 70 un tad izsniedz sūtījumu. Es uzskatu, ka tas ir vienkārši Latvijas Pasta legalizēts veids kā izspiest naudu . Latvijas pasts soda tevi ar 1, 70 par tavu aizmāršību!!!

A Antra 31.10.2017

Tieši tā, soda nauda kuru iekasē neatkarīdi kurš vainīgs sūtītājs vai saņēmējs..birokrātija!

J Juta 28.10.2015

Pilnīgi tā pat notiek, vienāda situācija, Latvijas Pastam ir ārkārtīgi zems kvalitātes koeficients, neadekvāts uzcenojums, slikts personāls un ļoti, ļoti zems līmenis. Identiska situācija, jāmaksā par pakas saņemšanu, jo nav norādīts uzvārds (vārds ir) un deklarētā adrese, tieši ar to jau LP pelna... Esmu ļoti neapmierināta ar šīs iestādes nekvalitatīvo, lēno darbību!

J Jaroslaw Petrowich 15.04.2016

Tad neizmanto šo iestādi! Izmanto UPS vai FedEx, protams cenas būs 50X lielākas ;)

L logika 07.11.2015

Pilnīgi identiska situācija par paku bez uzvārda. Kurš izdomājis tādus neloģiskus likumus, ir atnākusi paka, bet neizsniedz, jo nav uzvārda. Jāraksta iesniegums, viena lapele, par kuru vēl jāmaksā nauda un jāpievieno bankas izraksts. Kārtējā naudas zagšana par neko! Šo iesniegumu vēl sūta izskatīšanai uz nezin cik ilgu laiku, kaut gan uzaicinājumā rakstīts, ka paka jāizņem 10 dienu laikā, jo pretējā gadījumā tiks aprēķināta soda nauda. Pastāstiet, kā es varu izņemt paku noteiktā laikā, ja jāgaida uz pasta vai nezin kāda cita antiņa izgudrojumu.?! Te atliek vien slavenais teiciens: TĀDĀ VALSTĪ DZĪVOJAM... Nāciet vienreiz pie prāta un izdomājiet noteikumus cilvēka prātam aptveramus!

J Jaroslaw Petrowich 15.04.2016

10 dienu atskaite sākas no tā brīža kad drīgst izņemt paciņu un vispār neesmu dzirdējis par kautkādām 10 dienām, manā nodaļā jāizņem mēneša laikā vai arī sūtīs atpakaļ, nekādas soda naudas nav jāmaksā ja izņem pēc 20 dienām.

A auraautooooo 19.12.2015

pasūtot Kīnas sūdus, aizpildiet visu pareizi, ko prasa. PN darbinieks jau nevar zināt kādai ZANEI, PEŽAI, EŽai atdot sūtījumu, ja tas noformēts nepareizi

Latviešu tautas 19.12.2015

=======
1. Pasta nodaļu Gaujā likvidējāt? Kads ir vainīgs? Latvijas pasts! Tad lūdzu nodrošiniet BEZMAKSAS piegādēs vismaz ierakstītam vēstulem un sīkpakam!
2. Vēstule ir ĻOTI SMAGA!..

P PilsetnieksLv 15.04.2016

1. Par nodaļu likvidēšanu neizlemj nodaļu darbinieki, bet gan vadība Rīgā. Acīmredzot nodaļai bij maz klientu un bija tikai zaudējumi.
2. Ir gan! Vēstules maksimālais svars var būt 2 KG un katru dienu ienāk tik smagas vēstules un pastniecēm vien jāiznēsā viņas jo tādi noteikumi!

Latviešu tautas 15.04.2016

Komedijai bija turpinājums: izradās ka bija jasūt mājas vecakam! Bet es esmu vina no dzīvokļa īpašnieks!..

Latviešu tautas 06.12.2016

Vēstules maksimālais svars var būt 2 KG
===
Nemurgo: vēstules maksimālais svars var būt LĪDZ 20 g!

A Antra 31.10.2017

Zems atalgojums,nepatīkams darbs, smagas somas jāstiepj...pie kā vēstules saņēmējs vainīgs ? Izskatās,ka paststs ir nevis priekš cilvēkiem, bet cilvēki priekš pasta, lai būtu ko tiranizēt norādot laikus kad jāsaņem vēstules, iekasēt soda naudas un neizsniegt sūtījumus..marasms

V VinaunVins 19.01.2016

Konkrēta , kas strada 29nodaļa, šajā pasta....slikta pastniece, kas iziet uz principiem...Turaties pa gabalu no šis pasta nodaļas pasta 29 nodala.

E e123 01.02.2016

Ar mani ar tāds gadījums tikko atgadījās !!! Esmu triju bērnu māmiņa ,pasūtīju bērniem par prieku ,un pašai ,lai lētāk būtu maciņam,bet re še tev tagad par katru pasūtījumu jāpierāda un nauda jāmaksā ...ārprāts kā,lai dzīvo tādā valstī ...atnācu no pasta raudu mājās ...še Tev prieks bērniem un naudiņa dzīvāka ,nieka lietas par 0.50-1,00,tagad jāpierāda klāt 1,70 ,un tādu nav maz ,ja ar katru pierādīt ....asaras birst ,bērni katru dienu savas paciņas gaidīja ,tik priecīgi bija mamma tulīt atnesīs ,a TE Rau mamma nāk pa durvīm asarās ....SUPER LATVIJAS PASTS ,naudu plēst protat ,LAI JUMS DIEVIŅŠ AIZMAKSĀ ...

L Lina 01.04.2016

Tas jau ir parak traki! LV-1035, lai sanemtu sutijumu, jagaida 1-1,5 stundu! Visur jau ir sistemas, lai negaiditu loti ilgi tiem, kuri sanem tikai sikpakas, bet te!!!! Nu senie laiki, goda vards!

L Lina 01.04.2016

D Dantes 15.04.2016

Pasūtīju aliexpres.com. Nenorādīju uzvārdu, kā lielākā daļa. Arī man sūtījumu neizdeva.Latvijas pastam tā ir ikdiena!

A anonimais 007 15.04.2016

Kāpēc sūtat ja nezināt noteikumus no alie? Skaidri minēts ja pārdevējs norāda nekorektu informāciju ir iespējams gan saglabāt naudu, gan arī sūtījumu! Man anketa pareizi ir aizpildīta. Bija viens gadījums kad pārdevējs nenorādīja uzvārdu. Visu aizpildīju pastā, samaksāju, nosūtīju kvīti pārdevējam, ka norādīts tikai vārds un adrese, nav kā anketā un ka atbilstoši alie noteikumiem es drīkstu paturēt gan sūtījumu, gan pārdevējam jāatgriež man nauda. Pārdevējs atteicās, piedāvāja kompensēt 3 EUR, sūtījuma vērtība bija 120 EUR, beigās viss aizgāja līdz alie administrācijai, kas 3 stundās iznesa verdiktu man par labu.

G Guess 09.06.2016

1009,pasta nodaļā strādā zagļi,kas zog vēstules,pastnieki,piegādes daļa un pati vadītāja melo acīs skatīdamās. No 2011.gada tika nozagtas 6 ārzemju vēstules.

L LENAKEA 02.12.2016
Bojats iepakojums

Sikpaka ielikta pastkastē 02.12.2016 no paša rīta 08.00 , iepakojums atvērts,preces iepakojums arī atverts.

S Sandrra 06.12.2016

Man arī līdzīgs gadījums - pienāca sīkpaka bez uzvārda, kaut gan AliExpress pasūtījumā man viss bija uzrakstīts, kā nākas, ar adresi, mobilā talr. Nr., vārdu, uzvārdu.
Es varu saprast, ka pasta darbiniekiem nepieciešami pierādījumi, ka es esmu es, un sūtījums patiesām pienākas man, bet es PATI izdrukāju šos pierādījumus, tāpēc nav saprotams, par ko man jāmaksā EUR 1,75. Par it kā datu salīdzināšanu. Ko viņi salīdzina, ar ko?

A Antra 31.10.2017

Tā pati situācija..arī gribētu zināt ar ko tos datus salīdzina? Man vēl trakāk, aizpildīju to anketu internetā, nosūtīju pasūtījuma orderi un Ibey pasūtījuma orderi. Pasta nodaļā to visu pieprasīja papīra formātā un vēl naudu iekasēja..paku..figu..atnāciet pēc dažām dienām. Tā nav ņirgāšanās? Esmu 2. grupas invalīde, tā staigāju jau nedēļu.Katru rītu iemet paziņojumu par sūtījumu,aizeju-neatdod.Ko tad paziņojumus sūtāt, ja paku neatdodad? Tāpēc,ka jums paka pienākusi.Vai tā nav klaja ņirgāšanās?