Latvijas Pasts - Krāpšana

Pasta sūtījums rx118937435jp. Pieprasa maksāt vairākas reizes maksāt Muitas nodokli (Pvn) . Nezinu kurš tur to dara, bet izskatās ka uz Latviju pa taisno vairs neko sūtīt nevar. Https://t.17track.net/en#nums=rx118937435jp
vēl paprasīja papildmaksu, jo nebija aprēķinājuši samaksātajam Pvn Pvnu. Atbildēja ka neko nelabos un nav plānots. Iesaku uz Latviju pa taisno neko nesūtīt, jo paprasīs samaksāt par to par ko nav jāmaksā.

10.12.2021

A Alise305 20.12.2021

Man bij tieši tāda pati problēma, latvijas muitas nodaļā sūtijums nonāca 2.12.2021, tajā pašā dienā arī atpuiyoju( 6€) vairākas teizes tika sūtītas man ziņas “saņemts jūsu sūtijums, atmuitojiet”, tad tikai15.12.2021 es saņēmu pasūtijumu, BET no sākuma man lika maksāt pilni muitas sumu, tad es parādiju kad esmu jau atmuitojusi, tad man iekasej 1,90, paskaidrojot, kad ir nepareizi saskaitijuši muitas cenu. Un šodien( 20.12.2021) es noskaidroju, kad tā pasūtijums cenā , ko biju apmaksājusi par pirkumu, tika iekļata maksa arī par muitu. Sanāk ,kopēji esmu samaksājusi ~13 eiro, un tie ir tikai par muitu! Un kam lai sūdzās , lai viss šis tiksu risināts normāli?