www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Jau tresho reizi sikpaka netiek sanjemta

Latvijas Pasts - Jau tresho reizi sikpaka netiek sanjemta

Esmu pamatigi liela shoka, jo jau tresho reizi sutu no Anglijas 2vestules un vienu sikpaku mani cilvecinji LV nav sanjemushi!!! Zinam tikai to, ka no Anglijas vinjas aiziet lidz Latvijai un Latvija pazud, vai tiesham vairs pastam pavisam nevar uzticeties :(LJOTI SKUMJI un kauns par savu valsti, ka pat Tu sev miljajiem cilvecinjiem nevari aizsutit davaninju dzimshanas diena, apsveikumu, un ta jau Tu cilveks nesuti neko daudz!vai tiesham pasta strada tik negodigi cilveki...nezinu ko domat, jo esmu jau dzirdejusi par to ka pasta darbinieki izsainjo pakas, un atplesh vestulites bet lidz shim ta nebiju piedzivojusi, jo no LV mes sanjemam vestules, bet pashi nevaram vairs sutit, jo izradas ka vinjas kads partver!!!gribetos, lai pasta izforme darbiniekus, jo domaju varbut tagad kads godigaks cilvecinjsh ir bez darba, bet tur strada ljoti zagligi cilveki!!!

I

č čirka 22.05.2009

Varu pilnīgi godīgi apgalvot, kad ''Latvijas Pastā'' nekas netiek ne apzagts, ne atvērts vaļā, lai pārbaudītu, kas tur iekšā. Latvijas pasta darbinieki nav vainīgi, kad piemēram no Anglijas, Amsterdamas, vai Krievijas pasts mēdz būt jau apzagts, kā arī LP darbinieki nevar atbildēt par to, kad jūs ''klienti'' nevarat paši noformēt sūtījumus tā, lai viņi transportēšanas laikā nesaplīstu . Ieteiktu arī adresi norādīt konkrēti, lai pasta sūtijums kautkur kā jūs sakāt- neaizkavētos.

I Ivanda 08.06.2009

O jā! Adreses! čirkai taisnība. Pasta klienti uzskata, ka viņi visu dara pareizi, ieskaitot adreses pieraksta perfekto pareizību. Tad man ir jaunums - TĀ NAV! Pareizi uzrakstīt adresi neprot lielākā daļa pasta klientu, nerunājot jau par to, ka pasta indeksi, kas tiek uzrādīti uz sūtījumiem tiek pagrābti no zila gaisa. Un tas viss neskatoties uz to, ka pasta indeksu datu bankas pieejamas internetā. Turklāt sūtītājiem pilnīgi nerūp vai adrese ir skaidri salasāma, jo pastāv apmēram tāds uzskats: "Ai, nu viņi tak sapratīs, kur tas atrodas". Tas pats attiecas arī uz valsts nosaukuma norādīšanu uz pasta sūtījumiem. Kāpēc lieki jāraksta uz iekšzemes sūtījumiem "Latvija", nenorādot pasta indeksu (kas ir vairāk nepieciešams), neviens no klientiem nevēlas paskaidrot?! Savukārt, sūtot uz ārzemēm, var nenorādīt kura Bostona tā ir: ASV, Lielbritānijā vai vispār tālajā Austrālijā. Jā, pat ar perfektu adresi sūtījumi var tikt kļūdaini virzīti - uz Lietuvu un pat uz Laosu. Tomēr, ja cilvēks parūpējas norādīt adresi tā, lai pasta darbiniekiem visos uzņēmumos, caur kuriem tiek pārsūtīti sūtījumi, nav jālauza galva, sūtijums adresātam tiks piegādāts. Manuprāt, izpildīt elementāras pasta prasības nav TIK GRŪTI kā Jūs, cienījamie klienti, kuriem vienmēr ir taisnība, mēdzat vaidēt uz katra stūra.

J JO 08.06.2009

Nesuuti pa pastu!
Labaak suuti ar sms!
Un sanjem naudu par katru ienaakosho sms!
www.smspelna.lv

L Leila 01.10.2009

Pasta bezkaunībai nav robežu! Jau otro reizi nozaudēja(lasi- nozaga) manu sūtījumu uz Liepāju, kas jau vairs nav tikai nejauša sakritība, bet nekaunās aizbildināties ar tukšām standartfrāzēm, ka tā mēdz notikt un neko nevar darīt! kā neko nevar darīt? priekš kam tad viņi vispār ir paredzēti, ja nespēj izpildīt un nodrošināt savas pamatfunkcijas? pēc vairākkārtējiem rakstiskiem un mutiskiem lūgumiem netiek sniegtas ziņas par kāda atbildīgā un kompetenta darbinieka kontaktiem! Varbūt kāds zina kā sazināties ar kādu jēdzīgu pasta darbinieku, jo tās informācijas centrā nejēdz vairāk par 3 bezjēdzīgām standartfrāzēm!Atlaist viņus visus, lai pieņem strādīgus, atbildīgus un godīgus cilvēkus, nevis vēstuļu zagļus!!!?Kāpēc man jāmaksā nauda par marku, nemaz nerunājot par visiem citiem sūtīšanas izdevumiem, ja sūtījums netiek piegādāts????Tad, lai valsts atdod kādam privātajam pasta funkcijas un pienākumus- būs vismaz kkāda kārtība! Kurš ir par protestu pret pasta bezkaunību un klientu padarīšanu par bezspēcīgiem???????

X x 08.12.2009

Ebay sūtījumi nenāk jau mēnesi... arī esmu ieberzies, naudiņa samaksāta, Pasts plāta rociņas...

X xtoIvanda 08.12.2009

Ir nākušas no ebay ap 50 pakas un problēmas sākušās tikai tagad pēdējā mēnesī- un te nav nekāda sakara ar adreses norādīšanu jo visos 50 gadījumos tā ir bijusi vienāda!!!

A Agris 23.02.2010

tapēc labāk neko nepasūtīt ja īsti nemakiet, pakas pazūd nejau pastā bet muitā!
pasts tur ņipričom;-)
vajag visus sūtījumus apdrošināt un būs ok.
izvēlaties taču EMS piegādās uz mājām, un vis būs ok.

J Janis 25.02.2010

Latvijas Pasts - Ar Pohujismu Par Uzticeto !!!

man dzekam Portativais pazuda jeeeej..

Un tie kas tev Gvelzh, ka nevajag sutit visp[ar padomajiet ko runajiet, pec laika jau to skaidrs, ka tas ir bistami, bet ja reiz tads pasts strada kapec man nesutit ??

izskatas, ka pasi darbinieki seit rakstijusi komentarus.

To, ka Latvijas Pasta ir Pilnigs BARDAKS un NEKADAS KONTROLES varu skaidri apgalvot, jo reiz latvija ireju dzivokli vienu istabu uz menesi kur dzivoja pastniece un vinai regulari majas "palika" mantas sutamas.. ajj tur vienu adrese liels sniegs bija, ieved maja un ta ari paliek un tam lidzigi... SOKS !!!

J Jane 03.03.2010

mana paka no Irijas pazua tishi Latvija jo ta bija ta saucama Checked mail un ar to kodu bija redzams kur mana paka bija un no kurienes pazuda.
pedejais punks bija Riga bet galapunkta (daugavpils) vel neienaca.
vai no rigas lidz D-pilim jabraukt 20 dienas????

L lasītājs 03.03.2010

Nu nezinu gan, cik reizes esmu sūtījusi ar Latvijas pasta starpniecību uz Vaciju, Somiju, Nīderlandi, Ameriku u.c. valstīm par Lietuvu, Igauniju nerunajot vienmēr adresāts saņem sūtījumus.Varbūt, ka kaut kas nav kārībā Anglijas pusē, vai nu vienkārši man ir vienmēr veicies.

K Krista 09.03.2010

Visticamak ta ir veiksme! Man pazudusi sikpaka no Kinas. Gaidu virak ka 1 menesi. No Kinas pasutu pirmo reiz ... Bet jau daudz kart esmu izlasijusi komentarus par pazudusam precem tiesi no Kinas. Lidz sim visi sutijumi sanemti un pienakusi laicigi vieteja pasta nodala. Nav bijusas problemas ar ienakosajam sikpakaam utt. Velos piemetinat, ka laiku atpakal (4 gadi), kad tur dzivoju no Lielbritanijas (Anglija) izsutitas vestules mana gimene nesanema... Pazudusi varbut Latvijas pasta, varbut muita. Bet fakts, ka pazudusi!!!

S Sany 09.03.2010

man nau atnakusi sikpaka no Anglijas.bet varbut varu vel gaidit jo driz bus menesis kops paka izsutita no anglijas uz latviju?
Anglija aizpildija jau iesniegumu ka paka nau atnakusi uz lv adresi nezinu vai kko sanemsu...tracina kapec ta notiek...

A agate 08.04.2010

Nevar vienmēr teikt, ka viss ir tik slikti. Mana pieredze rāda, ka nevajag pažēlot drusku naudiņas, ja jau dāvana mīļiem cilvēkiem, un samaksāt drusku vairāk, lai dabūtu tracking number. Un tad viss ir vienkārši, jau no izsūtīšanas dienas var sākt sekot līdzi, no sākuma Lielbritānijā, pēc pāris dienām - kontaktēties ar Latvijas pastu, jo, ja ir numurs, viņipateiks, kur atrodas paka. Un, pirms izsūtīt paku, paši taču var ar skoču labi nodrošināties. Skču netīšām neviens nevar saplēst, un, nevienam nav tiesību vērt paku vaļā, pat muitai ir jākontaktējas ar jums, ja kas, lai varētu lūrēt, kas pakā iekšā.
Viss atduras pret to, ka, ja pats parūpēsies, tad arī viss notiksies.

A Alesja 12.06.2010

TaisnIBA gan! Mans virs sutijam man 3 vestules, NEVIENA nEATNACA

C cherie 18.10.2010

tikko kasjauns.lv publicets raksts. tagad jus zinaa t kur jusu vestules paliek! makulaturaa!

J Janis 25.02.2011

18.01 izsūtīta paja no Anglijas, 25.02. vēl neesmu saņēmis!

P PočtaCCCP 25.02.2011

Nu, bet pasta darbiniekiem arī gribas ēst, un viņiem arī ir ģimenes, un ģimenes locekļiem arī gribas ēst.Toties algas tiek samazinātas.Tas ir tikpat kā apburtais aplis, no kura šinī muļķu valstī ārā neizkļūt.

J jānis 26.04.2011

Nez kā lai es te tagad dzīvojos pa savu dzīvīti, jo nevienam cilvēciņam nekādas paciņas šmaciņas nevaru droši nosūtīt. Esmu pamatīgā šociņā par attieksmīti kāda ir citās valstiņās, jo pie mums cilvēciņi ir tīīk godīgi. Tās nu gan ir tīrās šausmiņas!!

Domā normāli, lai nav jāizskatās pēc 12 gadnieces!

N nataljal 25.10.2013

Sveicinati! divus gadus atpakal biju pasta darbiniece, nostradaju piecus gadus. pa so laiku man neviena vestule, ne paka, ne sikpaka nepazuda. sutijumus sanemu ari no arvalstim, nekad nekadu sudzibu nebija. tapat sikpaka nevar pazust, ta tiek tacu registreta. to tacu var parbaudit vai Latvija ienaca si paka. vajag ieiet pasts portala, atrodiet sadalu meklet sutijumu, ievadiet sikpakas numurinu bus redzams kur varetu but tas sutijums. Par Rigas skirotavu nevaru atbildet, tur nestradaju vini pirmie sanem sutijumus no arzemem.