www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Jau tresho reizi sikpaka netiek sanjemta

Latvijas Pasts - Jau tresho reizi sikpaka netiek sanjemta

Esmu pamatigi liela shoka, jo jau tresho reizi sutu no Anglijas 2vestules un vienu sikpaku mani cilvecinji LV nav sanjemushi!!! Zinam tikai to, ka no Anglijas vinjas aiziet lidz Latvijai un Latvija pazud, vai tiesham vairs pastam pavisam nevar uzticeties :(LJOTI SKUMJI un kauns par savu valsti, ka pat Tu sev miljajiem cilvecinjiem nevari aizsutit davaninju dzimshanas diena, apsveikumu, un ta jau Tu cilveks nesuti neko daudz!vai tiesham pasta strada tik negodigi cilveki...nezinu ko domat, jo esmu jau dzirdejusi par to ka pasta darbinieki izsainjo pakas, un atplesh vestulites bet lidz shim ta nebiju piedzivojusi, jo no LV mes sanjemam vestules, bet pashi nevaram vairs sutit, jo izradas ka vinjas kads partver!!!gribetos, lai pasta izforme darbiniekus, jo domaju varbut tagad kads godigaks cilvecinjsh ir bez darba, bet tur strada ljoti zagligi cilveki!!!

I

R rojs2 31.03.2009

Nu, tas ka pastam nevar uzticeties, ir jau sen zinams.

A ari tu stardaju 31.03.2009

Kā var apgalvot ka līdz Latvijai atnāk, ka pazūd tieši pastā, ja nav pierādījumi ta tā ir tukša d***ana.Kaunētāji atradušies.

1 1234556 31.03.2009

zagt nav labi

. ....kl 31.03.2009

Kas zog-tas cietumā
Kas cietumā-tam nav ko ēst
Kam nav ko ēst-tam badā jānomirs

Z Zane 31.03.2009

nu tad ko.. ja reiz tik traki nesanāk tās paciņas nosūtīt, tad tik jāsēžas lidmašīnā un jāved pašam! vienmēr pasts vainīgs.. ja reiz paciņa pasta nodaļā nonāk, tad tā noteikti nonāks arī pie adresāta.. tā ka kļūda visticamāk meklējama kaut kur pa vidu starp Angliju un LV

M maija 31.03.2009

Я дважды высылала из Англии в Латвию письма.Они до сих пор не дошли до адресата. Видимо проверяют наличие денег в конверте.Нечестные работники везде есть, но я уверена, что письма пропадают именно в Латвии.

M maija 31.03.2009

I Inga 31.03.2009

Sutiju tikai vienu sikpaku, un 2 vestules, un nedomaju gan ka pazud pa vidu, protams, ka Latvija, jo cik tagad klausos un te ari esmu izlasijusi sudzibas par Latvijas pastu tad man ir skaidrs, ka vestulites ari nevaru sutit un bus vien jaraksta interneta!!!Un tie kas te aizstav pastu laikam pashi ir pasta darbinieki, kuri tagad censhas sevi attaisnot!!!Un vel viena lieta, ko man shodien pastastija kas bijis redzets Liepajas tramvaja...Pastniece no savas somas vestules vilkusi ara un likusi maisinja, luk tagad interesanti kapec ???laikam jau lai iemestu kada miskaste, jo slikums aiznest adresatam!!!Un pekritu pedejam komentaram, ka likam jau vel cer ka suta kads naudu vestules!!!

G girts 31.03.2009

To ...Zane

Ja jaadara kaa tu saki prekshkam tad taada organizaacija kaa latvijas pasts ir vajadziigs????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

. ....kl 01.04.2009

Es pagājšgad nolēmu, lai būtu smukāk, nosūtīju visiem saviem draugiem un radiem apsveikuma kartiņas Ziemassvētkos... tepat pa Latviju. NO 15 pasveikumiem, saņēma tikai četri. TAs nozīmē, ka turpnāk apsveikumus sūtīšu tikai caur internetu un SMS.

I Inga 01.04.2009

To ...Ha
Ja tieshi ta pieradit nav iespejams neko, jo Latvijas pasts visadi atrunasies, ka nav vainigi!!!Piemeram Anglija zinu, ka nevar but ta ka neaiziet vestule, jo sheit pat dokumentus var sutit pa pastu, protams sakuma mani tas shokeja, jo uztraucos, ka man pa pastu jasuta pase, bet visss ir ok, un man suta daudzus svarigus dokumentus pa pastu te Anglija un viss ir kartiba!!!Viskumjak jau ir tas, ka var sutit sms un interneta, bet mums vecmammai, un tadiem vecaka gajuma cilvekiem nav majas interneta, tadelj jau ari pieturejamies pie vecas tradicijas sutit vestulites un apsveikumus, bet izradas, ka nu jau tadi laiki, ka tadas lietas nevares darit, ka sutit pa pastu!!!Nu skumji...

. ....kl 01.04.2009

Man bij vel viens interesants gadīijums ar pastu. :)
Katru mēnesi saviem klientiem pa pastu izsūtu rēķinus. Es tos ar sarakstu nododu pastā un tad veicu apmaksu par pasta pakalpojumiem. Itkā viss bija kārtībā. Vienreiz atnāk atpakaļ manis sūtītā vēstule...uz tās uzlīmēta pasta blanka un uzrakstīts, ka Cēsīs Zaļās ielas nav. :) Uz www.pasts.lv uzrakstīju sūdzību. Pēc pāris dienām man zvanīja un pasts atsūtīja jaunu konvertu ar marku :)

A ari tu stardaju 01.04.2009

ES mīlu pastu.

A Artemmm 01.04.2009

Ir ok ar LV pastu. Sanjemu ap 10 liidz 15 suutiijumus no visas pasaules katru meenesi bez probleemaam. Iznjemot Anglija - jaa tur ir probleema shad un tad. Aizdomas ka probleema ir tajaa ka Latvija nav vieniigaa valsts kuraa var atrast pilseetu Riga kur neuzmaniibas peec aizsuutiit pakas.

I Inga 02.04.2009

To OK
Nu pienjemsim, ka neuzmanibas delj aizsuta ne tur, bet KAPEC tad pakas un vestules netiek atsutitas atpakalj sutitajam, bet vienkarshi pazud!Un vispar lidz tam man nu 2 vestules bij aizgajushas, bet tieshi pagajusha gada beigas un shi gada sakums ir ljoti nepatikams, un tomer jau vairs nesutishu vestules, jo nepatikami, ka vestules pazud nekurzeme, mans berns gribeja tagad omai aizsutit vestuli, bet nav verts, jo vienalga nesanjems, tapat ka vecmaminja nesanjema uz Ziemassvetkiem apsveikumu, un vecie ljaudis nesaprot ka tas ir ka neatnak vestule adresatam, kadreiz tad tikai sarakstijas ar vestulem...Prieks ka TEV OK ir viss labi lidz shim mirklim, bet nekad nevar zinat, ka nepienak ari tava karta!!!

O Olga 02.04.2009

Vienmēr problemas!!

U Uģis riktigais 07.04.2009

Iesaku iegādāties pasta baložus.Tie nekļūdīgi atgriežoties majās. Vienīgi sakarā ar magnētisko haosu, tas ir-peld projam poli, arī baložiem var misēties.Iesaku iegādāties balistiskas raķetes, pie tām piesiet vēstuli vai pacinu un šaut prom. Tās krītot ar vienu metra precizitāti.Tikai bumbu iesaku ņemt ārā, pirms šaušanas, citādi saņēmejam būs nāves ēnā.

L Ludmila 07.04.2009

Es ari dazas reizes sanemu sikpakas un vienreiz ta bija saplesta, parbaudita un ar latvijas pasts skocu aizlimeta, ta ka var secinat tiesi kur ta bija atverta!!!Kad es censies kaut ko pateikt uz mani uzkledza tante, aizvainoja un aizskreja projam .Es pateicu ka ja bus vel tads gadijums sudzesos, lidz sim momentam tadu vairs nebija!

T true 07.04.2009

Uģis, koments labais :D bet par tēmu - nu visādi gadās, kļūdīties jau ikviens var, bet skumji, ka ir tādi cilvēki, kas savu darbu izmanto, lai gūtu sev labumu un nepilda kā nāktos, jo tomēr samaksu par darbu taču saņem...

G Gita 16.04.2009

neaizmirstiet gudrās galvas-spriedelētājas, ka ir vēl bez pasta iesaistīti citu iestāžu darbinieki caur kuru rokām iziet paciņas un cita veida sūtijumi!!Vienīgi pastu jūs ziniet, jo pastā redz vienā galā nosūta un otrā gala pastā saņem, bet, kas notiek starpposmā, to jūs neredziet...