www.sudzibas.lv Latvijas Neatkarīgā Televīzija Katru dienu vismaz 4 krievu seriali

LNT - Katru dienu vismaz 4 krievu seriali

Katru dienu iet vismaz 4-5 krievu seriali.. un visi ir gandriz vienadi, jo visur dzer VODKU un vini uzskata ka to ir verts skatities, bet ta nemaz nav, ja berni skatas shos serialus tad viniem rodas iespaids ka vini ir tikai vienigi dzeraji...

T

Z Zigis 28.03.2008

Un ne tikai LNT visos kanālos situācija pilnīgi vienāda ... tas ir skumīgi...

D Daniel 28.03.2008

Hе надо преувеличивать, не пьют там весь фильм водку

X xxx 28.03.2008

Es atvainojos ja kads tika aizskarts

Y you 29.03.2008

Labāk tad krievu seriālus, nevis tā saucamos latviešu "drosmīgos seriālus" :D .. kas ir ar absolūti bezgaumīgu scenāriju, vāju aktieru tēlojumu un pārbāzts ar sponsoru it kā nejaušajām reklāmām.. bet vislabāk ir iet laukā pastaigāt- nevis visu dienu seriālus skatīties! :)

K K 29.03.2008

Man šitie krievu seriāli filmas pārējā krievu dolbanā propoganda jau sen ir apriebusies - sākot ar pirmdienas vakaru, kad 4 no 5 rīgas kanāliem rāda paralēli krievu huiņas, līdz svētdienai, kad normālas filmas rāda ap (un pēc) pusnakti...

D dmitrij 29.03.2008

не смотрите, если не нравится-русские великая нация, бойтесь латыши вам недолго осталось!

L leila 29.03.2008

krievu seriāli(es runāju par detektīviem un krimiķiem) tie tiešām ir stulbi, tur notiek dzeršana un izreiķināšanās, kas ir visai amorāli, neko normālāku viņi laikam nezin, ko darīt!!! Kas atiecas uz latviešu filmām, tās ir foršas!!! bet par gaumi jau nestrīdās!!

Z zikipiki 29.03.2008

Jaa. Stulbakais un amoralais seriaals "Tatjanas diena"

E eziic 29.03.2008

Nepiekriitu, tajanas diena ir super serials!!! Skaisti aktieri un perfekts sniegums!!!

K K 30.03.2008

>to Dmitrij
nu ta pisies nahuj uz savu dolbano nāciju, lai tevi vairs te neredzētu !

A aija 30.03.2008

Laikam labak tad ''forsos''latinamerikanu serialus, ja?Un tiesam labak krievu neka musu''drosmigos''!!!aktiri nu amatieri, laikam tikai ta 3 telo pinemami...un scenarijs ir krievu un brazilu serialu plagiats

F FrauGluck 30.03.2008

Besi araa shi "Tatjanas diena'' Homoseksualist un mauka, kura atnema miloto cilveeku no draudzenes, un peec ta, vinjas deel, ta sajucas praataa, nu looti labais seriaals. Man patiika taa blonda aktrise otraa Tatjana, kaa vinu tur sauca .
Pilniiga amoralais seriaals! Kaapeec Krievijaa filme tadus amorali seriaali. Un protaams tur katraa seijaa visi dzer Vodku.
Labaak ja gribeejat raadit krievu seriaalu, lai radija tadu kaa, "Laimiigi kopaa" vai "Neglitaais pilens'' Loti labi seriali

Y you 31.03.2008

Vienmēr taču ir izvēle.. kāpec jāskatās, ja nepatīk?? Var jau arī tikai History kanālu skatīties vai Animal planet.. smieklīgākais tas, ka tie kuri visvairāk bļauj, ka nepatīk, zina pat sīkākās detaļas no seriāliem, tātad skatās tomēr.. :D Laikam jau kāds ar varu tur pie televizora.. :)

M Madara 31.03.2008

Ja nepatiik neskatieties tad taas krievu filmas! Neviens tacu Jums neliek taas skatiities!
Bet atklaati sakot krieviem ir tiiri labas filmas un seriaali, latviesiem gan neizdodas uztaisiit labu filmu vai seriaalu, parasti kaut kaadi murgi ar neprasmiigiem aktieriem vien ir.
Labas ir tikai taas vecaas filmas, piem., "Limuziins jaanu nakts kraasaa" nu utml.

D DianaS. 02.05.2008

VOOOOVVVV! Es piekriitu, kaapeec gan krievu seriaali ir idiotiski...taapeec ka tur vini tikai maak dzert VODKU, KAUTIES, SIST CITUS NOST! Bet arii laTVIesiem nav nekaa jeedziiga viens no tiem ir stuulbs serials "Svesaa dziive" ! Labaak ir VECAAS FILMAS!

M Minesota 02.05.2008

Da ne tikai pa LNT nav ko skatīties, bet pa citiem kanāliem arī. Nekas nav pret seriāliem, bet tie jau sāk piegriezt... Vakaros tiešam nav vairs ko skatīties pa TV

L latviete 03.05.2008

BET MĒS TAČU DZĪVOJAM
LATVIJĀ!!!Jums neliekas apsurdi, ka mums LATVIEŠIEM ir jāskatās kaut kādi debīli krievu seriāli? Ja cilvēkas ir slims utt un nevar no mājas iziet, un ir tikai standartkanāli, tad ir jāblenž grieztos, jo tie krievu šovi, seriāli, filmas vienkārši...
Latviešiem ir jāpastāv par savām tiesībām..
Ko cilvēki gribēja panākt ar to, ka darbiniekiem veikalos utt ir jārunā valsts valodā, bet pa TV tik krievus rāda? KUR LOĢIKA??????

B Betmens 22.10.2008

Piekrītu, ka nevajag pa Latvijas nacionālo televīziju rādīt krivu seriālus tam ir speciāli kanāli kā piemēram TV3+!!!

J Janis 22.10.2008

Nu neskatieties tos serialus!!! Iesledziet televiziju anglu valodaa un ludzieties uz anglu valodu! Ludzieties uz vacu serialiem, kur homoseksaualitate un amorale tiek paradita kaa normala lieta. Ne viens jums neliek dzert vodku. Jus bez krievu serialiem dzerat vodku!

vien 22.01.2009

Es pārzviedzos, lasot Jūsu komentārus..ja Jūs te pārsvara tādi tautu meitas un dēli, patrioti baigie, sakiet kā Jūs zināt par ko ir tie seriāli, ja tie Jums riebjās un Jūs tos netaisaties skaitīties????? un ja runa iet par šoviem, tad latvijas šovi ir daudz zemāka līmeņa nekā krievu un necenšaties kādu pārliecināt, ka tā nav..озабоченные коьплексом малого народа...