www.sudzibas.lv Latvijas Neatkarīgā Televīzija seksa rādīšana, laikā kad vēl ir bērniem paredzētais raidlaiks

LNT filma "Tāda ir mīlestība" - seksa rādīšana, laikā kad vēl ir bērniem paredzētais raidlaiks

Nesaprotu kā Ziemassvētku vakarā LNT var rādīt filmu, kur tiek attainota seksa ainas uzņemšana ar kailu vīrieti un sievieti, kas ir darbības procesā. Uzskatu, ka rādīt Ziemassvētkos tādas filmas, kuru saturā ir šādas ainas ir nepiedodami. Lieli saprot, bet bērni...Šādu filmu raidlaiks, manuprāt, ir pēc plkst.23
Pilnīgi amorāli no LNT puses.

V vilis 24.12.2008

Normāli tas jau nav porno
TAS KA lARAI NAV PIņEMAMI, TAD LAI NESKATāS FILMU

L LLLL 27.12.2008

Da tie sīči zina vairāk nekā daž labs pieaugušais. Un nav ko Ziemassvētku vakarā TV skatīties, sadzeries gļukuvinu un ej gulēt.

N Ne visai gudrs 04.01.2009

Jums, Laura, tiešām vajadzēja agrāk doties pie miera. Es saprotu, ka Ziemsvētku vakars un ka jums gribas ilgāk palikt augšā, bet labāk tās seksa ainas nemaz nesagaidīt. Lai tak bērni skatās, ja nav jau atskatījušies. Iedomājoties, kādas nožēlojamas seksa ainas varētu parādīt nabadzīgais LNT, domāju, ka daudzkārt skaistāka pornogrāfija vai erotika atrodama interneta vidē. Tad drīzāk jāatslēdz internets mājās, ja tāds vispār ir, un/vai arī vairs nedrīkst dot bērniem pusdiennaudu, jo viņi taču var aiziet uz interneta kafejnīcu un visas tās neķītrības noskatīties par dažiem desmitiem santīmu.

A ally 05.01.2009

TA nu atradusi, par ko satraukties!Cilvēkiem laikam tiešām darīt nav!Turklāt tā filma ir ļoti laba un ļoti vietā tieši Ziemassvētkos!

J Juris 05.01.2009

Ko tu padarīsi, tāda ir mīlestība!

K Kiaspars 05.01.2009

Piekrītu, ka nevajadzētu rādīt uz ziemassvētkiem tādas filmas, jo mēs ar ģimeni šo filmu skatījāmies kopā un manam dēlam(15 gadi) sākās stipra erekcija un tad sekoja ejakulācija. Mana sieva vispār bija šokā to visu ieraugot.

I Ivo 05.01.2009

Kiaspars... ko dēls jūsu klātbūtnē nolaida?

K Kiaspars 05.01.2009

Ivo, kad tev būs dēls, tad tu uzzināsi!

L Labais 06.01.2009

Pirmo reiz vienmēr noiet ātri, bet nākamreiz jūsu dēls sajūtīs īstu baudu.

P patriotc 06.01.2009

izklausas laba filma! kuraa noma vinju var dabut, kvalitate laba?:D