LNT - Sivēnu kastrēšana

Princesēm (bez veterinārās izglītības un bez saskaņošanas ar PVD) bija jākastrē sivēni. Viņas to darīja kā nu prazdamas, pat aizmiegtām acīm. Liela daļa sivēnu atrubījās no sāpēm.

Pat, ja viņus pēc tam paredzēts nokaut, tas nav attaisnojums.
Tā ir dzīvnieku spīdzināšana.

Ierosinu veikt protesta akciju pie LNT. Visi, kas gatavi piedalīties - atsaucieties! Formalitātes protesta akcijas saskaņošanai jau tiek kārtotas. Par datumu drīzumā.

Labprātāk par protesta akciju - mēs kastrētu LNT producentus ;)) (bez vet. izglītības).

Z zaza 12.09.2008

Es to princesi neskatos, bet tas ir šausmīgi!!! Nākošais gājiens būs uz uz poliklīniku...kādam zobu izraut vai abortu uztaisīt?!?!?!??!!?

D Dace 13.09.2008

Stulbs konkurs!!! Savāktas blondas duras. Bet par tiem sivēniem piekrītu... Kur skatās dzīvnieku aizsardzības biedrība????

N nana 13.09.2008

Šausmas, vispār paskatos ar vienu aci to šovu, kautkāds dīvains konkurs, točna, normālākās meitenes izbalso un vispār par tiem sivēniem-tas ir kautkas šaušalīgs!!!

D daina 16.09.2008

briesmīgs šovs.

S santa 06.10.2008

kadas mulkibas!!!
nekada sivenu kastresana ta nebija.
Bija jaizrauj siventiniem melnie zobini, kuri trauce viniem pasiem est. Ja neesi skatijusies un pati neredzeji kas tur isti bija tad labak noklusee.

K Krotow 04.11.2008

Princeses un pārējie tamlīdzīgie šovi ir veiklu ļautiņu organizēts bulšits. Ja nav nekā pratīga ko rādīt, klapē savu kantori (sorry, teleVīziju) ciet. Ar ko vēl varētu skatītajus piesaistīt? Govju kaušanu? Mož uzreiz uzrīkojiet princesēm deathmatch ar LNT šefu ka boss character :P

N navsvarigi 04.11.2008

Man tas shovs vispar viens vienigs sviests shkiet. A, ja runajam par dzivnieku aizstavibu, tad bishki liekuloti tas ir. Saksim ar to, ka visapkart spidzina cilvekus, bet tur parasti mes klusejam. A te siveni, waw nu tad gan jacel protesta akcijas. Moshka saksim sakuma veidot protesta akcijas, piemeram, pret pornosaiteem internetaa, kur izvaro regulari cilvekus un pec tam to noslepkavo?? Var but sakuma versisimie pret vardarbibas filmam TV, kur parada, ka normali ir nosist CILVEKU? Var but, versisimie pret filmam TV, kur tiek paradits, ka gimenju izjukshana ir normala lieta un ka homoseksualistu bushana ir normala padarishana?? Ne but ne labakajos PSRS laikos par shitadam filmam tos TV sen aizklapetu un iesedinatu tos filmu raditajus, kas izkropljo sabiedribu...

N navsvarigi 04.11.2008

LINDA, tiem siventiniem rava ara zobus, lai tie edot nesakostu mammu un neaizietu bojaa no bada, jo pie piena netiks... Siventinji dzimst ar zobiem! Patikams skats jau tas nav, bet laukos cilveki bez vet izglitibas un PVD sertifikata to dara :D