Latvijas Neatkarīgā Televīzija - Slikts serviss

Sižets degpunktā 10.03.2022, Elēna (Vai Elīna) Balode tiešā tekstā - izdevumus segs okta apdrošināšana. ! Sakiet kas tā būtu? Cik es zinu ir obligātā civiltiesiskā atbildība. Tātad - octa. Ja tiekat tv lūdzu mācāmies vēl arvien pareizi latviski runāt... Vai ari televīzijā nelienam. Paldies.

10.03.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (5)

S Saulīte 10.03.2022

Nopietni? Varbūt jūs sākumā Google atveriet un izlasiet, kas ir OCTA

M Marlena Ditrih 11.03.2022

Nu kur tik stulbu sūdzībi var uzrakstīt ? Varbūt iemāciet OCTA rakstīt pirms drukāt pretenzijas !

TasEsLV 11.03.2022

Autore acīmredzot piesienas par C izrunu, ka izrunāja ar K. Tomēr autore piesienas pie izrunas, kamēr pati nespēj uzrakstīt gramatisk pareizu sūdzību:
"Cik es zinu ir obligātā" - Skaitlisks apzimējums kam?
"obligātā civiltiesiskā atbildība" - kāda atbildība? OCTA tulkojumu nezin pati sūdzības autore, Obligātā Civiltiesiskā Apdrošināšana.
"Ja tiekat TV lūdzu mācāmies vēl arvien pareizi latviski runāt." - ? Teikuma uzbūve 2/10. vēl arvien?

S Simona Martinsone 24.03.2022

Bingo! Paldies, ka sapratāt augstāk rakstītā jēgu, abām dāmām tas tā ar nav izdevies. Kaut ko abas ,, ierej" , un laimīgas, pat izlasīt manis uzrakstīto nespēj, kur nu vēl domu saprast. Man nodoms nebij rādīt perfektas zināšanas latviešu valodas gramatikas zinībās. Kritizēt nav nepieciešams, es TV nerunāju. Jūsu rakstītā arī ir daudz kļūdas. Pievērsieties tām. Lai veicas!

S Simona Martinsone 16.11.2022

Jā- tāda!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes