LNT

Uzskatu, ka TV skatīšanās arī pieder pie atpūtas un izklaides.Piekrītu visiem, kas sašutumā LNT mājas lapā raksta par netaisnīagjām programmas izmaiņām. Kādēl visnormālākā seriāla "Bjanka" vietā plkst. 19 tiks rādīts zemā līmeņa skandalozais raidījums Logi. Vislabākajā raidlaikā pirms ziņu pārraidēm tiek rādīta kaušanās, lamāšanās cittautiešu starpā. Domāju, ka cilvēki, kas atgriežās mājās pēc darbdienas steigas grib skatītie new jau ķildas un rupju vārdu pārmaiņas. Vai tiešām LNT vadībā ir tik zemu kritusi?

S sašutis 29.01.2008

Labāk rāda šovu par patiesiem notikumiem, nevis salkanos ziepju gabalus!!! Mājsaimnieces ierunājās...

L ludmila 29.01.2008

ja nepatik ko rada Lnt tad parsledziet uz tv3- varbut ka tur radis ko labaku :D citiem varbut tas ir interesanti!

V Valentīna 09.03.2008

Labdien! Ļoti žēl,ka zini,bet nav kam pažēloties,jo ar šiltēm uz durvīm ir itkā visi speciālisti,bet faktiski "kulināri,amatnieki,fotogrāfi montažniki",kuriem jānodarbojās un jāsaprot rādio,televīzijas programmās,bet pie tiem ir nobloķeta pieeja,kā { i } Ministrijās ,tāpec ka nezina un negrib saprast izskaidrojoties, ar ,no ciesšanu sāpju saprasšanas, vis maz pareizā virzienā.Arī no speciālistiem ne viens ne ko neprasa,viss iet pašplūsmā,maksā naudu,bet to,cik tas ir dīvaini,cilvēki no sastrāvotām programmām mirst,kaltē,paralizē,maina uz sejas,jo ir redzamība dzirdamība,zombe,juz ielām mājās testē,jo ar elektrību nav kartībā,rozetes mirgo,uguns jau izslēgtā un ieslēgtā, mirgo,kā laukā,tā arī mājās,jo bija genocīdu karš,bioķīmiskais karš,pāreja uz ES,kur tajā laika ,kad fiktējās,darījās viss,ko varēja izdarīt cittautieši un ir iesaistījušies Latvijas un citi iedzīvotaji,un citi kriteriji ,kur kara laikā vismaz pa Valsts iestādēm,ielām labi pastrādāja cittautieši,bet tur ,kur Valsts iestādēs bija sabriduši,darbinieki ,tādi paši darbinieki bez izglītības ,slēpjoties ar visādām signalizācijām ,pašvaldību numerāciju,slēpto videokameru,Infrosarkano ,auro kamerām ,domu nolasītāju,melu dedaktoru,nezinot uzliki uz izmēginājuma kabatas zagļiem,{elektronnij sled,ukradennaja pamjatj},elektrībai nomirgojot,notiek fiksācija,sit.Tas nozīme ejot gar ekrānu,el.slēdzi,guļot zem lampas,braucot gar el .stabu,notiek fiksācija,nozvanot baznīcas zvaniem,piesārņojot ar skaņām telpas,attaisot, aiztaisot durvis,spriedze,sit.Visur,tur,kur netīrs,smakas ,tur skaņas...Tas ir,kā kam ietekmē,kam slikti,kas nokrīt,kam sirds pārsitieni,kas strīdas,sakaujās,kur musu speciālisti saka:"Domstarpību kārtošana un varāk neko nezina,nenoskaidrojot,cilvēkus nepamatoti tiesā,notiesātos nepamatoti liek cietumos,bet tur tas pats,bet to ka nevainīgos grāb pa ielām,darba vietām un nevar noskaidrot,ka tur ir "analfabeti "sajaukuši,piedomājuši un uzrakstījuši 1922.gads,bet tu tas, tā nēesi.Var būt šai spriedzē nostrādāja programmu"Ždi meņa,jeb DOM -3",Kreslo-mākslīgo spiedienu un citas,un viss no "Ocoboj setj"ekrāniem!
Tā varētu runāt gari un saprotoši,bet nav kam,lai sakārtotu Latviju un pasauli.Tātad ,viss tas notiek tāpec,ka pazakšus visa iedzīve uzņemas uz lentas,bet cilvēks nezina ,arī redzama kopdzīve...Domāju,gudrs sapratīs,bet "muļķis griež,un skatās video,viņam maksā darba algu,plus nopelna papildus,bet to ,ka Krievijā cīnās ar psihologiem,ārstiem ,jo ir gadījumi,kad "indē,jeb "nicina"cilvēci,bet pie mums musu "gudriem"speciālistiem,kuri ne ko nesaprot,katram pie "dibena"psihologs ar programmu,kurš groza nevainīgu,veselu cilvēku,lai nevajadzētu speciālistam atbildēt,jeb sliktākajā gadījumā aizsūta uz ...,bet tas ir vesels,bet sūtītājs"auns".
Ar cieņu,uztvert ar prātu un papildināt zināšanas no pašreizējā laikmeta notikumiem,izterzējot visu no visa iespejamā,ja Tu esi speciālists,bet ir tādi,par kuriem vispār negribās runāt,viņi tikai "griež"un zāgē"! Tātad,ieskatieties LATTELEKOM,LTVENERGO -stabos,vados,un viss,kas pieslēgts,ja Nesaproti,tad nav Tev tur ko darīt! Esam cietušie!

D DianaS. 02.05.2008

Ak Dievinjaas kaa jums var patikt ZIEPENES?! Hello, people, kurs vispaar skataas "Bjanku" un "Logus" abi bezgala stuulbi!!!

T toony 22.08.2008

Es pēc darba labāk Logus paskatīšos... tā noriebušies tie seriāli! Pie tam pa visiem kanāliem vienā laikā! Kā sāk no 16.00 tā līdz 19.00! Nav ko skatīties... tad jau labāk tiešām Logus. Vismaz pasmieties var.

D daina 16.09.2008

bjanka ir labs seriāls????????????????/ārprāts -mēsls pilnīgs, logos vismaz var izsmieties :)

R rrr 16.09.2008

Valentīna pati saprata, ko uzrakstīja?:)))...

R Raivo 14.03.2009

Ļoti interesants teksts šodien izskanēja vakara raidījumā ( pl 20:00, 14.03.09) attiecībā par filmu ''Rīgas sargi'', mēģināšu nocitēt, šovakar pēc vakara ziņu izladuma Jūs varēsiet noskatīties pēdējā laikā skatītāko filmu ''Rīgas sargi'', bet nav īsti skaidrs kur skatītāko-kino vai televīzijā, varbūt es kļūdos, bet man programmā vēl pagaidām netika manīta šīs filmas translēšana, varbūt es kļūdos?????!!!

J Jancukss 24.03.2010

Nafig vispar ir jaradi kaut kadi krievi, vai tad nepietiek krievu raidijumi gan pa tv5 un citiem urlu kanaliem ja krieviem tik loti vaig tos raidijumus lai brauc uz krieviju.