LV RU
www.sudzibas.lv Latvijas Neatkarīgā Televīzija Apvainošana no DP un cilvēkiem sižetā

Degpunktā - Apvainošana no DP un cilvēkiem sižetā

Sveiki, visi ir redzējuši Degpunktā sižetu par ugunsgrēku Pļaviņās Gostiņos Līkā ielā par divām cietušajām ģimenēm. Bet kur palika skatījums no trešā cilvēka kurš šajā gadījumā cieta visvairāk un palika pilnīgi bez nekā? Viņš tiek apvainots,ka tīši dedzinājis, lai dabūtu apdrošināšanu,bet galu galā tā nav un netiek līdz galam noskaidroti visi apstākļi. Tiek pasludinātas divas cietušās ģimenes. Šis cilvēks kas nelaimīgu sakritību dēļ izraisīja šo negadījumu ar ir pelnījis palīdzību. Viņš ir gados vecs kustību invalīds, kas ļoti labi ieredzēts apkārtnē ar savu labo sirdi, kas nevienam neatsaka palīdzību. Ne dzer, ne smēķē šis cilvēks. Nelaime notika, jo māja kur viņi dzīvoja nebija nekāda jaunā un plītis nebija tajā labākajā stāvoklī, cilvēks gatavojot ēst, jo kur gan viņš to darīs, ja gāzes plīts nav un gadiem tas darīts, bija uz brīdi izgājis kādam palīdzēt. Atnākot pēc mirkļa neko jau tur līdzēt nevarēja. Mūsu ugunsdzēsējiem ar veca padomju tehnika,kas nebrauc ātri un ūdens ar daudz atvest nespēj. Tomēr šis cilvēks ar ir cietis un šobrīd uzsāktā linča tiesa ar nekam nekur neder. Esam cilvēki un vajag palīdzēt. Ne tikai pečku dēļ nodeg mājas, bet arī elektrības bojājumu dēļ, bet tad taču tik ļoti kādu nevainojam. Cilvēkam nodega visa iedzīve līdz pamatiem, pat šķūnīši ar malku. Nekā vairāk nav. Par to,ka cilvēks visu mūžu visiem palīdzējis ar labu sirdi tagad būtu jāatstumj un jānomelno? Viņu uz Latvijas Lepnumu jāsūta būtu, jo tik izpalīdzīgu otru cilvēku neatrast, viņš palīdz visiem apkārtnes vecajiem cilvēkiem un par to naudā nepeldas. Sāp sirds par to, ka pat nelaimē, tomēŗ, spējam būt tik vēsi un dalīt cietušos. Vai tad viņš speciāli dedzināja, cilvēks tagad ir satriekts un labi saprot,ka neuzmanības rezultātā ir notikusi tik liela nelaime. Vajag šo lietu risināt un palīdzēt visiem cietušajiem!

J

Komentāri (4)

I Iveta Eva Preica 01.07.2016

Piekrītu teksta autoram.

J janka350125 01.07.2016

Cik cilvēki tomēr ir ļauni!! ! Piekrītu raksta autoram! Kā mēs varam palīdzēt šim cilvēciņam?

A aliina61 01.07.2016

Jā,bēdīga situācija!!! Pat ļaunākajam ienaidniekam nenovēlētu būt šā cilvēka vietā!

I inguna groza 01.07.2016

Mīļie cilvēki,būsim žēlsirdīgi un palīdzēsim šim nelaimē cietušajam cilvēkam.Kāpēc tiek palīdzēts tikai divām ģimenēm,bet šis cilvēks tiek nostumts malā! Kapēc līdzcilveki ir kļuvuši tik vienaldzīgi,kuriem tik daudz viņš palīdzējis.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes