www.sudzibas.lv Latvijas Krājbanka Pārskaitījumu ilgums

Latvijas Krājbanka - Pārskaitījumu ilgums

Pirmdien veicu maksājumu onlinebanka.lv uz SWEDBANKU. Šodien ir piektdiena, taču maksājums sava gala mērķi nav sasniedzis!!!
Nauda no konta noņemta, atpakaļ nav atgriezta.
Vai tiešām šajos laikos maksājumi var iet tik ilgi?????

Tāpat pirmdien cilvēks izkaita naudu no Unibankas uz manu kontu Krājbankā, šodien ir piektdiena, taču naudas nav!!!
Ļoti bēdīga pieredze ar Krājbanku (esmu samērā jauns šīs bankas klients), pēc šādas pieredzes domāju atteikties no Krājbankas pakalpojumiem.
Swedbankā augstākas komisijas, bet šitādi gļuki 10 gadu laikā man nav bijuši. Var runāt ko grib par Parex, bet arī tur kaut kas tāds nav pieredzēts.

B

K kaza 29.01.2010

1 citas bankas ietvaros veikts maksājums blandījās apkārt vairāk kā nedēļu, tā ka tas nav tikai krājbankas niķis

G GE 31.01.2010

bljin ar taam bankaam vienkaarsi pizgjec vai tad tiesaam ir kaut kaadi krievu laiki vai sazin veel kaadi ka cilveeks paarskaita tad jaagaida inkasatori kad atbriivosies lai ar maisu juusu naudu paarvestu uz citu banku, sviests kaut kads nospied pogu un gatavs labi nu stundas laikaa paarskaitaas.

A Apollo 16.02.2010

Ja paarskaitiijums uztaisiits pirms 14.00 tad nauda taja pasha dienaa buus Swedbankaa. Ja peec 14.00 tad naakama darba dienaa. Pats esmu Kraajbankas klients ka arii visa mana gimene un par 13 gadiem nevienu reizi nav bijushi taadi gadijumi. Loti biezhi paarskaitu naudu draugiem uz SEB un Swedbanku, kaa ari sanemu no darba deveeja algu no swedbankas un vienmeer laiciigi.