www.sudzibas.lv Latvijas Dzelzceļš Konduktora pieklājība

LDZ - Konduktora pieklājība

Vilciens Rīga - Zilupe 17.20 atiet no Ogres stacijas. Esmu iekāpusi 2.sastāvā. Cilvēku daudz, bet ieraugu vienu brīvu vietu blakus konduktorei. Viņa man saka, ka citos vagonos ir vairāk vietas. Es viņai uzrādu biļeti - man jābrauc tikai 1 pietura līdz Lielvārdei. Viņa apstaigā citus pasažierus. Es esmu apsēdusies turpat. Cik zinu, tad konduktoram peinākas viena sēdvieta. Viņa nāk atpakaļ, es viņu pieklājīgi palaižu apsēsties. Konduktore aizvainoti dusmīgi saka vēlreiz, ka citā vagonā ir vairāk vietas un apsēžas uz abām sēdvietām. Es izgāju stāvēt tamburā. Pēc minūtes viņa iznāca un teica, ja jau man vajagot sēdēt tieši šajā vagonā... Es pieklājīgi atteicu, ka varu atlikušās 12 minūtes arī nostāvēt. Man vēl bija spēks pēc 8 stundu darba dienas, esot jau gandrīz 6 grūtniecības mēnesī.
Es būtu priecīgāka, ja redzētu, ka tieši konduktors savā darba vietā rāda pieklājīgu uzvedību citiem pasažieriem.

Z

B Baņkieris 07.11.2009

Tikai ne LDZ, bet gan a/s"Pasažieru vilciens" un vēl zinu, ka konduktoram vagonā ir tikai viena sēdvieta uz kuras ir uzrakstīts "Konduktora vieta".
Šo vilcienu apkalpo Rēzeknes konduktoru brigāde, tā kā secinājumus izdariet paši!

E elīna 09.11.2009

mani vienreiz nosauca par cūku, konduktore, jo redziet neaizvēru durvis... pa visu vagonu nobļāvās tā ka visi uz mani atskatījās..., ...tāda resna blondīne uz gaiem40, rīga-ogre

H Hugo Djego 09.11.2009

Elīna, ko tad Tu tādu biji izdarijusi, ka tāda attieksme?

S Sonora 09.11.2009

Nesaprotu tos cilvēkus, kas visu laiku lien konduktoru vietās!Esmu dzirdējusi, ka viņiem pazūd mantas no tādiem blakussēdētājiem.Tas nav personīgi, bet tāds fakts notiek.Un tagad vilcieni ir ļoti reti piebāzti, ka nav vietas.Es domāju, ka konduktore rīkojās pašaizsardzības nolūkos, nevis lai kādu aizvainotu.

A Atf 11.11.2009

Taas vilcienu matrjoshkas ir vienas nelaipnas buutnes. (Ne visas-

A alll 25.01.2010

nu nezinu ar Zilupes vilcienu braucu katru sestdienu un nekad neesmu sastapusi nepieklājīgas konduktores!

K KOnduktore 10.10.2010

Diemžēl mūsu pasažieriem ir lielum lielajam vairumam tieši tā, ka jāapsēžas konduktora vietā. Viena dāmīte ar savu pirdiļņiku apsēdās pat nepaskatoties uz to, kas atrodas uz šī krēsla. Tur atradās kases aparāts un mana dokumentu mape. Kā dibens uzpampis, ka pat nejūt, ka uzsēdusies kaut kam virsū! Un man pēc tam ir jāstrādā ar to, ko kāda trekna govs ir appirdusi!
No sākuma jums pasažurkas vajadzētu pašiem būt mazliet laipnākiem un arī mēs būsim laipni, nevis tā kā tagad. Jūs aizdzerat savus mūļus un pēc tam man šāds nodzerts purns jāapkalpo un jāskatās uz viņu pāris stundas. Nopērk biļeti par 1, 50Ls, bet gonora tā it kā būtu noīrējis visu vilciena sastāvu! No sākuma paskatieties uz sevi!

Vakar braucu vilcienā no Rīgas uz Jelgavu pēc deviņiem vakarā.
Nevienu neaiztiku - mierīgi sēdēju klausījos mūziku (nu nevienam netraucēju), te pēkšņi pienāk konduktore un paaugstinātā tonī saka ka es klausos mūziku pārāk skaļi !!!
Kas tad domāju ka vecā joko, bet nē viņa to domāja nopietni, jo pēc 5min. atkal klāt un jau aizskarošā "žandarma" tonī pavēl man izslēgt mūziku jo redziet viņa to dzird - no mana mazā Mp3 atskaņotāja ar mazajām austiņām (naglenēm) BRAUCOŠĀ VILCIENĀ PIE RITEŅU DĀRDOŅAS DIVUS SOLUS NO VIŅAS. Dievs apžēliņ kādā veidā viņa vispār ko dzirdēja? Mēs takš nebijām bibliotēkā (es vēl varētu saprast), bet BRAUCOŠĀ VILCIENĀ - nu nevienam netraucēja (nekad nevienam nav traucējis uz austiņām taču) un še tev vecā konduktore ar sikspārņa ausīm un cietuma uzrauga attieksmi pret pasažieriem. Acīm redzami pārāk lielas ir valsts dotācijas Latvijas dzelzceļam, jāatgādina ka ir kapitālisms un pret klientiem tā nevar izturēties. Galu galā nevienam NEKAD neesmu traucējis ar savu mazo pleirīti. Un lai izvairītos no tālākas eskalācijas pārsēdos PUS vagona nostāk no acīm redzami nelīdzsvarotās konduktores, kā rezultātā viņa viena sēdēja uz pus vagonu un visi pasažieri otrā pusē - lai tik turētos no viņas pa gabalu, jo nu visiem tas izraisīja neizpratni.
Varbūt vajadzētu atgādināt ka jau jau nervi ir čupā zāles ir jālieto nevis pasažieriem jāuzbrūk.

Neapmierināts Pasažieris