Latvijas aptieka - Slikts serviss

Vēlējos izmantot "Latvijas aptiekas" atlaižu kuponu (derīgs līdz 30. Apr.) un neesmu apmierināta ar sniegto pakalpojumu. Diemžēl nezinu vārdu - mani apkalpoja drukns, diezgan liela auguma vīrietis gados. Par katru pieprasīto produktu man bija jāskaidro viņam divas reizes. Piemēram, prasīju ibumetīna vai ibuprofēna gelu, taču man gribēja ietirgot tabletes. Radās izjūta, ka cilvēks nesaprot latviski. Kad tiku līdz marles saitei, uzsvēru, ka man vajadzīga 7x14 cm ar apstrādātām malām. Atnestais iepakojums aizdomīgi atgādināja to, kas jau ir mājās - neapstrādātās malas spurslojas, saiti sarežģīti lietot. Kad pārjautāju, vai šī būtu ar apstrādātām malām, saņēmu apstiprinājumu. Atnākot mājās, iepakojumu atvēru un - saites malas nav apstrādātas! Paralēli kuponam vēlējos izmantot arī aptiekas iepirkumu karti. Aptiekārs atteicās to pieņemt, esot jāizmanto tikai kupons. Uzsvēru, ka nevēlos atlaidi, bet gan tikai to, lai man tiek piereģistrēts uzkrājums punktos, tomēr karte netika pieņemta.

I