www.sudzibas.lv Latvijas aptieka Man nepatīk kā tiek tirgotas preces

Latvijas aptieka - Man nepatīk kā tiek tirgotas preces

Aizgāju uz Latvijas aptieku nopirkt K vitamīnu jaundzīmušajam, māsiņa izrakstīja 2 ampulas. Farmaceite teica, ka pie viņiem nedalot, jāpērk visu paku. Bet, ja man vajag tikai 2 ampulas, kāpēc man jāpērk visu paku? Ko es pēc tam darīšu ar pārējam ampulam? Aizgāju uz citu aptieku, tur gan dala! Nesen pirku arstējošus vitamīnus matiem un nagiem. Diezgan padārgas. Neatceros kurā tieši aptiekā, bet tur es vareju nopirkt tik cik varu atļauties. Kad vitamīni beidzās, aizgāju uz Latvijas aptieku un ATKAL,-"Mēs nedalām!". Nu nedalāt arī! Mani tas neapmierina! Vairs neiešu uz Latvijas aptieku ! Labi, ka blakām ir arī citas aptiekas, kur var dabūt tik, cik vajadzīgs.

K

Ontūns 21.02.2015

Nu gan problēma! Ja nepatīk viena aptieka, ej uz citu. Varbūt pārtikas veikalā arī prasīsi, lai tev attaisa cīsiņu iepakojumu un iesver tikai divus cīsiņus?

zirgs_kаmene 21.02.2015

NU KO TU DIRS, KO TU ATKAL DIRS???????? KAS TA TADA LATVIJAS APTIEKA?

Latviešu tautas 21.02.2015

KAS TA TADA LATVIJAS APTIEKA? - - - Drošivien "Latviešu aptieka"...

S sannas 15.04.2023

Aptieka nav vainīga, ka nevari atļauties visu paku vitamīnu. Kur pēc tam bāzt to atlikumu no paciņas? Visi saprātīgi cilveki perk normslus iepakojumus. Turklāt, vitamīni jālieto kursa veidā, lai būtu kāda jēga no viņiem . Paej tikai bezkauņām pretī un viss, viņi sāks par tevi sūdzēties. Agrākos laikos nekad nekur netika vērti vaļā medikamentu iepakojumi.

Good Intentions 16.04.2023

@sannas Nopietni atbildi uz 8 gadus vecu sūdzību? Atceros, ka agrākos laikos varēja nopirkt 1 cigareti.