Latvija - LATVIJA

Latvija ir miskaste no kuras nekad nav bijusi jēgas.
Šī valsts nav pelnījusi brīvību ģērboni un karogu.Kāda jēga no valsts kuras pamat likumi ir sapuvuši.Valsts ir mazattīstīta iestājas pret uzņēmēj darbību paceļot vājprātā augstus nodokļus.Par ko man šo valsti cienīt es ienīstu latviju es negribu šeit dzīvot man pat nav darba jo tāda profesija latvijā nav vajadzīga .Esmu strādājis, bet nevaru saņemt bezdarbnieku pabalstu, jo nav nostrādāts attiecīgs laika posms.Esmu mēģinājis vis ko bet vis šeit ir nevajadzīgs.Nevienam nav vajadzīgs cilvēks, kas pieprot darbu un vēlās par to saņemt samaksu.Latvijas simbols ir divkosīga mauka kas tur trīs zvaigznes tipa Milda.Kāda jēga ir no šīs valsts viņa ir miskaste.Latvija nav valsts tā ir vergu kolonija no kuras aizbēgot cilvēks ir laimīgs es ienīstu šo valsti šīs valsts politiķus un karoga nesējus.
Valstij kas nedomā par nākotni tai nav rītdienas.Latvijai nav vajadzīga kvalitāte un labs darbs.Ja valsts nespēj pastāvēt valstij ir jābankrotē.
Likumdošana latvijā ir mirusi tie likumi nestrādā, jo valsts vīri un viņu padauzas bāž tikai nodokļu maksātāju naudu savās kabatās.

K

K kasis 30.04.2011

Ja būtu tikusi dota iespēja būtu gan vefs gan citas rūpnīcas, tāpat arī lauma, Liepājas maiznieks un daudzi citi uzņēmumi.Šī valsts diemžēl ir nolemta.Kādreiz Vefā ražoja pat lidmašīnas kā arī pasaules klases fotoaparātu minox.Par to, ka tehnika veca, tā bija labojama lieta, bet latvieši negribēja ieguldīt finanses un attīstīt ražotnes, kā arī visu citu.Pa visam nesen nolikvidēja cukurbiešu ražotni un kas notika pārdeva un ko no tā ieguva, daudzi cilvēki zaudēja darbu.Tāpēc jau es saku ka šī valsts ir prostitūta visādās iespējamās jomās.Joks jau ir tāds, ka valsts ir korumpēta un tas ir līdz kaulam.Darbā iekārtojies pa blatam, mentiem maksā kukuļus, politiķiem lielākus.Un gala rezultātā policisti iet oficāli zagt un sist cilvēkus.
latvijā cilvēkam nav vērtības un nekad tādas nebūs jo mentalitāte ir būt par vergu un tas ir nomācoši.

I Ieva 30.04.2011

Īsteni Latvieši Latvijā ir bijuši un būs vienīgā vērtība!Visu Latvijai nākošajās vēlēšanās uzvarēs, un visus paklīdeņus vienkārši ņems un padzīs kā trakus suņus.Visas šis padurlijas fabrikas bija fiziski un morāli novecojušas, un tādā mazā valstī neatmaksājas ne cukurfabrikas, ne vefi.Neatkarīgi ES zinātnieki jau sen ir pierādījuši, ka uz šīm trim pundurvalstiņām pietiktu ar vienu piena pārstrādes kombinātu, un vienu gaļas pārstrādes kombinātu.Visi līdz šim nenolikvidētie uzņēmumi ir kādam no urlu grupējuma kā laba barotava.

E Esesesseseseseses 30.04.2011

Ieva, Tu esi dzimusi mežā, augusi mežā un arī nosprāgsi mežā! :D :D :D :D Kad melnie nigeri nāks Tev klāt un teiks: uztaisi man minetiņu, es Tev samaksāšu, Tu dura uzreiz metīsies četrrāpus un ar čāpstinošu mutīti aplaimosi melnu daiktu! Lūk Tava patriotes nākotne! No sirds to Tev novēlu! :D :D :D :D :D

P.S. Mežā Tu tomēr nenosprāgsi, bet pie melnā čurbāna gala... saldi čāpstinoties! :D :D :D :D

I Ieva 30.04.2011

Uzreiz var redzēt tavas dzimtas saknes, jo tu esi no tiem cietumnieku urlām, par kuriem es rakstīju iepriekš.Par to, ko jūs tur kamerā praktizējat viens otram, man tiešam nav nekādas daļas, toties melnādainie ir ļoti saprotoši un galanti kavalieri, pilnīgs pretstats mūsu impotentajiem nonarkojušies un nodzērušies bāleliņiem.

E Esesesseseseseses 30.04.2011

Muauahahahahaahahaaaaaq!!! Tas ir pizdjec, šitā pateikt: ...toties melnādainie ir ļoti saprotoši un galanti kavalieri...! Un Tu mazgadīgā padauza Ieva varēsi līksmot par tiem musulmaņu tradīcijām! :D :D :D :D :D Laikus iegādājies paranžu debīliķe fakinā! :D :D :D :D :D

I Ieva 30.04.2011

Kā man apnikuši tie latviešu pincīši, gribu riktīgu nēģera pimpi sev sajust mutē!

K kasis 30.04.2011

Kas par stulbumu vot var būt aprobežots cilvēks .
Jā tad jau politiķi baigi pareizi dara kad samazina algas un pensijas.Ieva tas ir debilākais ko var izdomāt ja tās rūpnīcas būtu tikušas saglabātas latvijai nebūtu tādas krīzes, ko ražot izdomātu vienmēr kaut vai plīša lācīšus.

I Ieva 30.04.2011

Cik zemiski ir rakstīt ar svešu niku!Tiešām ir pamodušies šie cietuma urlu mantinieki, nu ir maisam gals atkal vaļā!

K Kristiana 30.04.2011

Jauku taciņu! Tādi kā Tu ir nolaiduši Latvijas likumdošanu. Piekrītu Ievai un citiem, kas apgalvoja, ka pie mums lai labāk paliek tie, kas novērtē un mīl Latviju. Un ticiet man - tādu pietiek!

K kasis 30.04.2011

Diemžēl tagad tikai latviju var glābt tikai un vienīgi vieglo narkotiku hašiša un marehuānas un citu vielu, kā arī absolūtas prostitūcijas legalizēšana.

E Esesesseseseseses 30.04.2011

Kasis, tā arī būs, nav vairs ilgi jāgaida! Re ku jau pats tirliņš Kristovskis izteicās, ka mums būs jāpiedalās ES bēgļu uzņemšanā no Lībijas un citām āfrikas kontinenta valstīm! Prostitūtas jau mums ir, piem. Ieva, a stiprās narkotikas līdz ar čurbāniem parādīsies! :D :D :D

I Ieva 30.04.2011

Ja jūs gudreļi kaut drusku saprastu no ekonomikas, uzreiz sāktu dziedāt citu dziesmu, nevis par atpalikušajām padumjijas rūpnīcām.Ēzeļu galvas, apjēdziet taču, ka katrai rūpnīcai ir vajadzīgas izejvielas, un tās vest tūkstošiem kilometrus tiešām neatmaksātos, vai arī strādājošajiem katram vajadzētu piemaksāt, lai vispār kāds šo dārgo produkciju pirktu.Kāpēc visi pērk leišu produktus?Kāpēc visi pērk ķīniešu pakaļdarinājumus?Tādēļ, k tie ir daudzas reizes lētāki.

I Ieva 30.04.2011

Cietumnieku urlām narkotikas nav nemaz vajadzīgas, jo tie jau no dzimšanas ir ar spēcīgām novirzēm.Lielākajai daļai no viņiem alkohols un narkotikas, darbojas kā zāles, uzlabo smadzeņu darbību, kas tiem normāli eksistējot, nestrādā nemaz.

н Нил Ушаков 30.04.2011

Если не ты, то kто?

K kasis 30.04.2011

Un Redzi ieviņ te mēs nonākam pie tipiskā latvieša problēmas nespējas uzņemties atbildību un rīkoties.Paskaties apkārt Maxima iki Super neto.Puse tie veikali pieder leišiem.Ja latvieši būtu uzņēmīgi paši taisītu veikalu ķēdes.Tāpat ir ar rūpnīcām būs piedāvājums būs arī pieprasījums.Ja sāktu ražot fotoaparātus tos pirktu.
Zini kādreiz ražoja klavieres Rīga, tās bija ļoti labas skaņa bija kvalitatīva un labi izskatījās. Būtu mainījuši brenda nosaukumu un turpinājuši tirgot uz ārzemēm vēl joprojām būtu pieprasījums.

I Ieva 30.04.2011

Ja pasaulē ir simtiem atzītu rūpnīcu ar senām tradīcijām, kurš idiots vispār varētu atļauties pirkt kaut kādas Latvijas klavieres.Kas tik pie mums nav bijis, gan cidoniju audzēšana, gan sulu rūpnīcas, gan zivju pārstrādes cehi.Pēc iestāšanās ES tie nav un nebūs vajadzīgi.Latvijas nākotne ir bankās un jaunu tehnoloģiju ieviešanā, nevis ar mēslu dakšām pa ūdeni samus ķert.Labi, ka neko neprotošie urlveidīgie pametīs šo valsti, atstājot vietu progresīvi domājošiem LATVIEŠIEM!Latvijai ir nākotne, bet ar zinošiem un varošiem cilvēkiem, kas valdībai palīdzēs tikt galā ar šo sērgu, un pacelt mūsu mīļo Latviju atkal saulītē!

I Ieva 30.04.2011

Veicot šīsdienas diskusiju, nonācu pie secinājuma, ka Latvijā vairumā ir degradējušos elementu, kuri tikai gaida, kad Valsts tiem visu pienesīs uz paplātes, pretī neprasot neko.Urlveidīgos vispār nav ko pieminēt, tie ir nolemti iznīcībai.Lūgsim Dievu, lai tas palīdz mūsu valstsvīriem ātrāk savest valsti kārtībā, atbrīvojoties no Latvijas tēlu degradējošiem subjektiem.

K kasis 30.04.2011

Ievai.Tu absolūti greizi domā ka cilvēki kas neko neprot aizbrauc.
Nauda nosaka visu ja nemaksās cilvēkiem viņi nestrādās.
Turklāt Klavieres Rīga bija atdzītas arī arzemēs.
Gudrākie cilvēki aizbrauc no latvijas.
Gala rezultātā rezultāts ir tāds kāds ir.Nedomā ka viņiem ārzemēs dzīve apstājas viņi kļūst gudrāki bagātāki un laimīgāki.

I Ieva 30.04.2011

Tās atzītās ārzemes bija Kuba, un visa padomijas teritorija, kur tika šie mēsli no vefiem un rafiem realizēti.Vēl tagad klīst anekdotes par to kvalitāti, kad šie izstrādājumi reizi nedēļā bija jānes uz remontu.Pat Vefā ražotās it kā pasaulē slavenās telefonu centrāles bija novecojušas par gadiem 20, salīdzinot ar pasaules vadošo rūpnīcu analogiem.Tās vienīgi varēja kalpot kaut kur vietējiem sakariem, bet ne vairāk.Par Rafa produkciju bija vēl sliktākas atsauksmes, teica, ka tas esot bijis zārks uz riteņiem.

K kasis 30.04.2011

Redzu ka nav vērts ar Tevi strīdēties jo tu esi regresīva kas neprot fleksibli domāt.