Latvija - LATVIJA

Latvija ir miskaste no kuras nekad nav bijusi jēgas.
Šī valsts nav pelnījusi brīvību ģērboni un karogu.Kāda jēga no valsts kuras pamat likumi ir sapuvuši.Valsts ir mazattīstīta iestājas pret uzņēmēj darbību paceļot vājprātā augstus nodokļus.Par ko man šo valsti cienīt es ienīstu latviju es negribu šeit dzīvot man pat nav darba jo tāda profesija latvijā nav vajadzīga .Esmu strādājis, bet nevaru saņemt bezdarbnieku pabalstu, jo nav nostrādāts attiecīgs laika posms.Esmu mēģinājis vis ko bet vis šeit ir nevajadzīgs.Nevienam nav vajadzīgs cilvēks, kas pieprot darbu un vēlās par to saņemt samaksu.Latvijas simbols ir divkosīga mauka kas tur trīs zvaigznes tipa Milda.Kāda jēga ir no šīs valsts viņa ir miskaste.Latvija nav valsts tā ir vergu kolonija no kuras aizbēgot cilvēks ir laimīgs es ienīstu šo valsti šīs valsts politiķus un karoga nesējus.
Valstij kas nedomā par nākotni tai nav rītdienas.Latvijai nav vajadzīga kvalitāte un labs darbs.Ja valsts nespēj pastāvēt valstij ir jābankrotē.
Likumdošana latvijā ir mirusi tie likumi nestrādā, jo valsts vīri un viņu padauzas bāž tikai nodokļu maksātāju naudu savās kabatās.

K

н Нил Ушаков 30.04.2011

Ieva, bet tīrākie latvieši izskatās pēc zirga. Tu to nezināji?

I Ieva 30.04.2011

Toties viņi nav urlas, bet gan savas Zemes saimnieki.Urlām nekur nav māju, tāpēc jau tie ir urlas.

E e 30.04.2011

Es mīlu Latviju! Aicinu tiesībsargājošās iestādes paņemt priekšā šādu kašus, kas neizvēloties izteicienus atļaujas gānīties. Gānās jau lielākoties tāpēc, ka ir pilnīgs neveiksminieks! Un neveiksminieks ir un paliek neveiksminieks jebkurā valstī!
Lašara!

I Ieva 30.04.2011

Pilnīgi piekrītu!Autoru kopā ar neveiksmniekiem, pļehānoviem, un citām padibenēm izraidīt no mūsu Latvijas, bez tiesībām atgriezties gan pašiem, gan pēcnācējiem!Valstij paliktu milzu līdzekļi, kas pašlaik aizplūst visas šīs varzas sociālajai aprūpei, jo tie visi ir trūcīgie vai izbijušie cietumnieki, kas ieklīduši kā traki suņi mūsu svētajā Latvijā.

E Edvīns 30.04.2011

Autors jau nu varēja vismaz tik daudz, kā uzrakstīt savu sakāmo bez interpunkcijas un ortogrāfijas kļūdām! Būtu kārtīgi iemācījies latviešu valodu, tad, iespējams, būtu lielākas iespējas atrast darbu citā profesijā!
Ja neesi Latvijas patriots, tad lasies no MŪSU zemes, vai vismaz savas nekompetentās domas paturi pie sevis!

E Esesesseseseseses 30.04.2011

Vislielākā salašņa šeit ir urla Ieva, aizej Mildai atsūkāt trīs zvaigznes! :D :D :D :D :D fašiste grjobanā! :D :D :D :D

I Ieva 30.04.2011

Tie, kas šeit lepni sevi dēvē par krieviem ir prasti urlas, kuri pat nezin, kur tāda krievija atrodas.Kādreiz padomijas laikos padarmijas praporščiks ivanovs kaut kur čukčijā pierunāja kādu no šis stulbās tauteles pārstāvēm paklejot pa pasauli, ši piekrita.Tālāk šo ceļš veda uz demokrātisko Vāciju, bet praporščikam bija problēmas ar potenci, vajadzēja aicināt talkā jefreitoru mamedovu, jo savas kaujasspējas tas bija pierādījis pie daudzām virsnieku laulenēm.Rezultātā Vācijā piedzima mašeņka, pēc tam šī laimīgā ģimenīte tika pārcelta uz Latviju, kur tika iedots dzīvoklis, kurā tie dzīvo vēl šobaltdien.Un nu šī mašeņka ir viena no tām, kuras visskaļāk brēc, ka ir diskriminētas, bet izrādās, ka pat savas dzimtenes nav, ar vienu vārdu sakot-urla!

č ČangalsPleška 30.04.2011

:))))))))) Ti to4no boljnaja! :))))))))

E ezerzeme 30.04.2011

Čangals Pleška, Да ты сама не здорова! Ник выбрала мужской, хотя сама баба. Наверное не совсем здорова!!!
Или же, если ты мужик, то выражаясь в бабском лице, наверное всё ранво в голове не совсем все хорошо!

н Нил Ушаков 30.04.2011

Ezerzeme, ja norausies pa īstam, tad tev būs darīšana ar Čomu! Saprati?

č ČangalsPleška 30.04.2011

Ezerzeme, ievina podruzko? Iz toj ze serii?

I Ieva 30.04.2011

Laikam mans rakstītais izrādījās taisnība, ja tik vētrainas atsauksmes!Ko gan no šiem bezdzimtenes radījumiem citu var gaidīt!

E EESTI 30.04.2011

Čangals Pleška трансвестит, ни он, ни она, а оно.

č ČangalsPleška 30.04.2011

I ne govori! Kak ze ti menja obidela!

E Esesesseseseseses 30.04.2011

Ieva, nacistu padauza, Tu maz pati aita apjēdz ko pļurini?? :D :D :D :D :D šito kuci vajadzētu nospārdīt līdz nāvei naciste fakinā! No sirds Tev mauķele novēlu, lai Tevi kāds riktīgs letiņš tā kārtīgi sabarotu ar baltās šokolādes vafelēm! :D :D :D :D :D :D

I Ieva 30.04.2011

Bez tam no visas varenplašās tika sūtīti lielākie rīkļurāvēji uz Latvijas cietumiem.Pēc tam viņi šeit pat arī palika uz dzīvi, un radīja neskaitāmus pēcnācējus.Nav brīnums, ka šeit diskutē arī kāda no šo rīkļurāvēju atvasēm.

K kasis 30.04.2011

Hm varu droši teikt.
Ka vis ko domāju ir taisnība.Nevienam cilvēkam latvijā nav stabilas algas.Cilvēki ar savu patriotismu iebraukuši tādās auzās.
20 gadus pie varas ir labējie, vefu nolikvidēja, rafu nolikvidēja, cukurfabrikas nolikvidēja un zemi izpārdeva.Latvijā diemžēl būs vēl 500 gadus tāda krīze, jo kamēr nomainīsies pāaudzes, tiks attīstīts darba tirgus un citas sfēras paies ārkārtīgi ilgs laika posms.
Droši varu teikt tiem tur augšā par latviju kā valsti ir nospļauties, jo viņiem ir svarīgs savs maks un ir pilnīgi vienalga kuru jūs ievēlēsiet, kreiso vai labējo viņi visi zags.Turklāt kamēr tādi cilvēki dzīvos latvānijā, kas visus šķiros pēc rases tikmēr arī latvija grims.
Cieņu no manīm šī valsts ir zaudējusi ļoti pamatīgi neredzu par ko cienīt jo vairums cilvēki ir aprobežoti un stulbi ziniet latvieši ir cēlušies no suņiem redz tikai divas krāsas un māk tikai riet.

E Esesesseseseseses 30.04.2011

Tieši tā Kasis! Un kas to izdarīja??? Tādi paši "patrioti" kā Ieva un citi šitāda patriotisma aizstāvji, paši LATVIEŠI!!! Kuce Ieva, pie varas nav ne krievi, ne cittautības pārstāvji, bet mūsu pašu kretīni latvieši, kurus vajadzētu ar sūdainu mietu sist kamēr āda lien nost no kauliem! Latvija kā tāda ir nolemta iznīcībai un neviens tur vairs neko nepalīdzēs, jo Latvijā pašlaik visi dzīvo uz parāda, ko vēlīgi piešķīra ES! Drīz Tu Ieva mauķele varēsi ķengāt gan turkus, gan lībiešus un citus melnos čurbānus un atcerēsies, cik labi tomēr bija, kad tādu šeit nebija!

I Ieva 30.04.2011

Protams.ka Latvija piederēs Latviešiem, nevis kaut kādiem urlām.Tie visi vefi, rafi bija ar tik aizvēsturiskām tehnoloģijām, bija atpalikuši no pasaules mašīnbūves par veseliem 50 gadiem, un cits nekas neatlika, kā visus šos urlostānas mēslus atdot metāllūžņos.Mana kvēlākā vēlēšanās, kaut visi urlveidīgie pamestu mūsu mīļo Valsti, un mums, palikušajiem sāktos Debesu valstība.

I Ieva 30.04.2011

Mani priecē tas, ka visu nicinātie melnādainie iemācās latviešu valodu pāris mēnešu laikā, toties urlostānieši dzīvojot kopš 40 gada vairākās paaudzēs to nav iemācījušies.