www.sudzibas.lv Latvieši Latvieši kā nācija

Latvieši - Latvieši kā nācija

Sveiki cienītie tautieši.
Nu patiešām sēžu šajā lapelē ar kuru gan jau, ka noteikti kāds pelna vai droši vēlētos pelnīt naudu. Lasiju daudzus komentārus, rakstus un sūdzībiņas no saviem līdztautiešiem. Tagad nolēmu uzrakstīt savas domas par šo lapeli, cilvēkiem kas to izmanto kā arī visu LV un tās iedzīvotājiem.
Un tātad sāksim...
Cienītie tautieši - Latvieši. Es pats esmu latvietis un tik tiešām man ir dziļa nožēla, ka esmu piedzimis šajā ne tik spožajā banānu republikā, bet vēl lielāks kauns man ir par to kādi šajā bedrītē dzīvo tautieši un līdzcilvēki. Ir labs teiciens, Latvieša vislabākais ēdiens ir cits Latvietis. Protams, ka pēc brīža te uzradīsies komentētāju bari, bet savu domu es būšu pateicis. Piemēram, šeit tiek apspriests "Ak Jel...cik šitā firma slikta un cik tur slikti izturas", bet pateikšu godīgi, ka jebkurā uzņēmumā ir sarežģījumi un grūtības, un jebkurā uzņēmumā notiek kādas kļūdas, bet tapēc jau nav jāmēģina izliet savu samazgu spaini internetā, lai šim uzņēmumam un tā darbiniekiem ietu vēl sarežģītāk, jo es ticu tam ka jebkura uzņēmuma vadība, ja reiz ir nonākusi pie nopietnas darbības, tad arī cenšas par visu varīti izpatikt JUMS TIZLIE TAUTEIŠI, lai varētu pabarot sevi un savas ģimenes. Tikai tie kas pa dienu strādā kaut kur par krāvēju, vai arī vienkarshi ir neattītīti bezdarbnieki var sēdēt šajā lapelē un apkrāmēt tos, kuri tiešām vismaz cenšas strādāt un ko darīt. Vēl pie tam pamaniju ka Jūs cienītie latvieši arī melojat un vēl piedevām arī ar saviem meliem cenšoties padarīt kāda cita dzīvi grūtāku.
Sekojoši, man tiešām ir žēl par katru mazo, tizlo kroplīti LATVIETI, kurš ir mans līdztautietis (par nožēlu), kā arī ļoti nožēloju ka šī banānu republika vēl vispār maz pastāv.
LATVIETI- TU ESI PAKAĻA, SADISTS Un SŪDS... IZMAINI ATTIEKSMI PRET PASAULI UN KĻŪSTI ATSAUCĪGĀKS, IZPALĪDZĪGĀKS un SAPROTOŠĀKS PRET PASAULI.
Ar Cieņu
LATVIETIS - LĪDZTAUTIETIS
P.S. UN BEIDZIET GUDRI DIRST ŠITĀDĀ MISKASTES LAPELĒ.

N

V Vilnis 01.06.2010

Ko tad tu te piedirs šo "MISKASTES LAPELI" ?

E Eseseseseseses 01.06.2010

tu zini - par tevi un tavu rakstiito tiesaam nav ko ne gudri, ne negudri dir*st. ar savu rakstiito tu ljoti uzskataami esi paraadiijis savu liimeni, tagad dodies guleet, jo riit smaga diena - kaa nekaa agri jaaceljas un iirijaa zemenes jaaiet uz lauka lasiit..

N Naids 01.06.2010

Tu esi pamuljkjis... :) Es esmu LV! :p

S sviests 01.06.2010

Tā arī nesapratu ko tu īsti gribēji pateikt?
Tas, kur mēs dzīvojam ta jau skaidrs, tikai tu jau arī esi viens no mums un ar nožēlu par savu tautību neesi par matu labāks par šajā lapā sēdošajiem. Kā tad pats te iekļuvi?
Izdari kaut ko lai Tevi sadzird.

T Teddy 01.06.2010

Tu durak, neuzraujies uz naida kurinasanas pantu.
Pret konkretu tautibu.
Kriminallikuma pants par nacionalas neiecietibas un naida kurinasanu.
Uzraksti vel ko un parunasies citaa vietaa.
Autors neko nezina par arzemeem.
Par civilizetam valstiim.
Ak, cik loti biezi tiesajas un sudzas arzemees, tev pat praataa neienaak.
Somijaa sudzibas uz VIDu ir 8 reizes vairaak, ka Latvijaa, Igaunijaa, Lietuvaa kopaa!Par katru eiru raksta iesniegumus.
Pieteikumi tiesaas ir tik daudz, ka mediji briinaas.
Darbojas ap 35 sudzibu portali, puse tiek hosteti uz serveriem arpus ES valstiim.

U.K un ASV sudzibas ir loti daudz.
Latvijas iedzivotaji isteniibaa sudzaas loti maz.
Loti maz tiesajas un pieprasa savu patiesibu.
Pat labklajibas zemees, kaa Zviedrija, Niderlande, Sveice, sudzibas un tiesas pret darba deveejiem, partneriem, laulatajiem, saimniekiem, irneikiem, biznesa partneriem ir VESELA JUURA.
Iesniegumi VID, EP, visadas inspekcijaas, tiesas praavas, visadas sudzibas pasvaldiibaam.
Ierindas so valstu iedzivotajs zina vairaak par tiesasanos un sudzibasm, kaa LV cilveki.
Sajaas valstiis arii ir SIMTIEM SAADU PORTAALU.
JUS VEL NEZINAT, KAA IR CITUR.
KAD BUS TIK PRASIGI UN SUDZMANIGI KAA CITUR, VAI JUMS.
PAGAIDAAM VAR UZSKATIIT, KA NESUDZAS TAUTAS SEIT NEMAZ!
---
NEVAJAG APVAINOT UN SMIRDET SAJA LAPAA.
LABAK PARVACIES UZ ARZEMEEM PA ISTAM.
IESAKU ARI ATVERT TUR BIZNESU, IZIRET TELPAS, VEL KO PASAKT.
PADZIVOSI GADUS 6 UN TU REDZEESI, KA LATVIJAS REPUBLIKAA VISAADU SUDZIBU, PORTALU, IESNIEGUMU, ZINOJUMU, TIESAS PRAAVU NEMAZ GANDRIIZ NAV.
TUR TU UZ SAVAS AADAS IZBAUDIISI, KAS IR SUDZIBAS.
TAD TEV LATVIJA BUS KAA PARADIIZE, AR SIKAAM, RETAAM SUDZIIBAAM.
NEKO PAR ARZEMEEM NEZINI, MULKI.
---
Nepatiik, prasi Baltkrievijai patveerumu.Iedos.
Istabu kojaas iedos, kadu darbu.Pilsonibai varesi pieteikties.
Vai uz Kubu.
---
Vai tu neesi NACIONALAA NAIDA KURINATAJS UZ VELESANAAM.
TAVU STILU JAU VIENREIZ MANIJU KAADA PORTAALAA.
TUR TU KURINAAJI NAIDU UN JAU ESI NOBLOKEETS.
TU ZINI, KUR TU RAKSTIIJI UN KO RAKSTIIJI.
Luuk, un tur tu ierakstiiji loti sliktas lietas.
DP jau tevi noveero.
Gribi uz velesanaam ko pasaakt.
Maizite tev ir japelna.
Lamasi latviesus, lai tie balsotu par nacionalistiem.
Lamasi citus, lai tie balsotu par savejiem nacionalistiem.
NOTE BENE.
Sitajaa lapaa tu vari apsmiet kadu konkretu tautibu tik ilgi, kamer tev pie durviim nepiezvaniis laipni onkuliisi ar attiecigu orderi un aplieciibaam.
Nabadzins.

S sh 01.06.2010

Nu re, tieši dēļ tevis pie varas ir zagļi, tirāni un padlas.Jo tieši tu balso vai nebalso nemaz.Tieši tu paiesi garām pakritušam cilvēkam uz ielas.Tieši tu esi tas kas pacels roku pret sievieti.Tieši dēļ tevis pasaulē ir nodevība, kari un bads.
Tu neko nedari, tikai runā.Tukši un bezmērķīgi.
Tu parastais, pelēkais, vidējistatistiskais Latvietis-tu jau arī esi galvenais savas tautas apdirsējs.

A Antiņš 02.06.2010

Pilnīgi piekrītu raksta autoram, jo nu nedrīkst tādas sūdzības rakstīt...Priekštam ir visādas Valsts institūcijas kurās var griezties ar noteiktu sūdzību, par to arī mēs maksājam nodokļus no kā tās institūcijas arī pastāv...Šajā portāpā nevienu reizi vien esmu redzējis kad tiek ievietots tāds marasms par cilvēkiem kuri varbūt nav vainīgi uzrādot cilvēku vārdu, uzvārdu, personas kodu, u.t.t, un tas ir tiešām likuma pārkāpums .Šiem"labvēļiem"nav nekādas tiesības nomelnot citus, un manā skatījumā tikai gļēvuļi un nelīdzsvaroti cilvēciņi interneta aizsegā var ievietot kaut ko līdzīgu...Manā skatījuma tas ir nožēlojami...

V Velesanas 02.06.2010

Ko te nematies ar velesanaam, nabaga bauri.
Tie 100 jau neko nenosaka.
Bauri domaa, ka kliedzot pieversis sev uzmanibu un savaaks balsis velesanaas.
Mes zinaam, ka visi ir vienadi.
Pilnigi visi.
Bauriem tikai nosaukumus pamaina un viss.
Ka veicas, maiziti pelnot ar komentariem?
Mes zinaam, ka par bankas parnemsanu balsoja visa koalicija.
Mes zinaam, ka arii viltus nacionalisti balsoja par pensiju samazinasanu.Ari tiem, kam pensija 100 lati atnema 10latus.
Mes zinaam, ka netika pienemti pabalstu griesti, lidz to lika SVF.
Mes lasaam www.imf.org
Mes lasaam www.cepr.net
Mes lasaam EUROSTAT angliski.
Mes zinaam, ka SVF nav licis samazinat finansejumu pensijaam, slimniicam un pamatskolam/vidusskolaam.
Mes to zinaam no pasa SVF .
Mes zinaam, ka neieviest progresivo Nekustama Ipasuma nodokli izleema BAURI PASI.
Mes zinam, ka BAURI PASI izlema samazinat veselibas aprupi, pensijas, neapliekamo minimumu.
Taas vestules, ko publicee portaali ir BAURU VEESTULES UZ SVF.
TAAS RAKSTIJUSI PASI BAURI.
Nevienai valstij-Ungarija, Rumanija, Ukraina SVF neko tadu nav licis dariit.
Nekad visaa pastavesanas vesturee SVF nekur nav licis samazinat pensijas un veselibas aprupi.
Nekad un nekur!
Mes zinam, kas ir tie Visu Sev.
Mesi zinam, kas Juss visi esat.
Viltus nacionalisti, divas partijas kopaa.
Murgotaaji, kas neievies to, ko liek SVF- Ar teltiim izglitiba, veseliba, darbs.
Mes to visu zinaam.
Un es nekad nebalsosu par tb/VL vai kadu citu latviesu partiju.
Es zinu, ka vienigie, kas protesteja Briselee bija PCTVL.
Par viniem es balsosu.
Jusu komentarus nelasisu, jo neesmu smirdiga bezdarbniece, kurai japelna nauda ar komentariem.
Es zinu- Viltus nacionalisti un CITI kopaa esat NODEVUSI DZIMTENI!
Jus DZIMTENES NODEVEJI, MANU BALSI NEDABUSIET NEKAD!
20gadus jusu saukli uz BAURIEM IR DARBOJUSIES LABI.
Ceru, ka lidz velesanam bauri izniiks dabiskaa atlasee.
---
Tulit kliegsiet latvieti, nepadodies, xxx naaak.
Tuliit kliegsiet- par labu latviju.
Kunkstesiet visi VECOS MURGUS.
SMEJOS PAR JUMS.
---
Galvenais, ko jus visi atkritumi, gribat, ir tas, lai
veletaji klausitos jusu melus.
Lai neredz, kaa haoss, bardaks, korupcija, premijas, viss turpinaas.
Lai neredz, kaa pusbadaa dzivo tautas dala.
Lai neredz DZIMTENES NODEVEJU PATEICIBAS.
Lai neredz dzimtenes nodeveju balsojumus!
Kas redz, tas DZIMTENES NODEVEJIEM NETIC.
---
Straadat nemaak, paradus sataisa, lien peec imunitates un vieglas dziives.
VISI BAURI, zinu Juus visi esat PARDEVUSI SAVU DZIMTENI.
PILNIGI VISI.
Ta, ka kliedziet, latvieti, nepadodies, xxxxx bubulis naak.
Tikai neskaties, ka mees esam VISI TIE PASI!
Izlasi nosaukumu, baur un BALSO.
Tikai neredzi, baur, ka mees - VISI TIE PASI.
Vislielakie nodeveji- vilstus nacionalisti- abas branzas, viltus Brillulllaciiisa partija, Marsietis, Gaudmanis, VISI, PILNIGI VISI.
Tilta projektu pasutijaa mera A. kunga birojaaa pie jl varas jau sen!
Kurs biblioteku pasutija?
Zinaaam.
Kurs banku parnema, kurs pensijas nonema - zinaam,
VISI TIE PASI VIEN ESAT.
VISI!
Iztaisijaaat valsti par nabagmaaju, no kuras beeg firmas un investori.
Padariijaat valsti par nabagmaju, no kuras beeg pat skolnieki un pensionaari!
Igaunijas un Lietuvas pierobeza pildaas ar stradniekiem no Latvijas.
Arii ar firmaam!
Desmitiem cilveku ar pieredzi un izglitibu spiesti braukaat uz nedelu straadaat Tallinaa, Vilnius, Klaipeda, Stokholma, Kobenhavn!
Ireet tur dzivokli un maksaat veel par midzeni Latvijaa visu!
Smiekli naak!
Juus, DZIMTENES NODEVEEJI, vispar ziniet, cik latviesi ir parvakusies pat uz China?Lai nenospragtu Dzimtenee badaa!
Tagad vajag iecirkni velesanu Harbinaa, Sanhajaa, Honkongaa, Maccau, Seulaa, Almati, Manilaa, Beirutaa, Stambulaa, Baku, atveert.Latviesi tur ir.
Luk, kur novedaat dzimteni.
Presee kliedzat Irijaa, U.K
Pa to laiku pilna pasaule ar latviesiem.
Visur laikam var izdzivot, tikai ne tur, kur ir DAUDZ DZIMTENES NODEVEEJU.
Laasts- leeti kalpi un dzimtenes nodeveeji par daudz !
Visus kaa apluplenijus zinaam.
Vieni meli un murgi.
Ha, ha, ha.
Uz mulki gribat pakert baurus, lai 4 gadi nevajadzetu straadaat, pie pilnas paikas kraaktu darbavietaas!
Pietiek.
Vel es redzu, ka sabiedriba tiek kuudiita uz slimniekiem un pensionaariem.
Gatavota JAUNUMIEM.
Ta, luuk, nodeveeji.
Dzimtenes nodeveeji, Zimbabwe, Krievijaa, Baltkrievijaa nav slegta neviena skola vai slimnica!
Interesanti, ka Lietuva ar lielaku IKP kriizi NAV aiznemusies no SVF/EK, nav slegusi nevienu skolu vai slimnicu.
Neviens skolotajs vai arsts nav atlaists!
TAS AR TO, KA TE KRIIZE IR LIELAAKA IKP KRITUMS, KAA LATVIJAA.
Padomajiet, kaapeec?

T tante 03.06.2010

Žultslējēj! Cilvēki par savu naudu, neatkarīgi, kas viņš ir skolotājs, vai sētnieks vēlas saņemt kvalitatīvu preci vai pakalpojumu.Ar to jāsaskaras vai ik dienas. Pareizi dara, ka brīdina citus. Ko man darīt ar slikto pakalpojumu vai to, ka pēc vienas uzvikšanas izšķīst kurpes utt. Domāt par to, ka kāds pelna maizi savai ģim. un pievērt acis? Ne mani, ne manus bērnus neviens nežēlo, iesmērējot to visu... Tagad pirms ņemt kādu pakalpojumu vajag paskatīties sūdzībās, ja reklamāciju daudz, nav vērts. Piedāvājumu pietiek - godprātīgas un klientu cienošas firmas arī ir. Tev laikam tā sava firma... tā tas izskatās...

S Sigita 03.06.2010

:( Man tiesam zel, ka Latvija ir ari tadi degradeti cilveki ka TU NIECIBA!!! Cerams, ka viss tas, ko tu te rakstiji naks tev atpakal dubulta.

Y Yes 03.06.2010

Visaa pasaulee ir tadi portali un LV tur neko nevar padariit.
Neko.
Ja slegtu, pieregistrees uz Aziza Aziza varda kadaa Zimbabwee un uzliks uz servera Kaimanu salaas, Sudaanaa vai Menas salaa.
Un buus.
ASV un ES ir meginajusas cinities ar sadaam lapaam.
Rezultati- nulle.
Beigaas vini saprata, ka taa var ieguut daudz informacijas varas orgaani.
Ta ir taisniba, ko raksta Velesanas.
EUROSTAT
www.imf.org
www.cepr.net
Luk, tur ir.
Un pasaule tiesam brinnas, kapec nemeklee Mercedes kukulnemejus.
Tiesas ir sakusaas pat Afrikaa.
Tikai LV nevienu neinteresee iekaseet nodoklus par kukulu naudu.
Visa ES brinaas par LV varu.
LV murgotaji pat aizstav bankas, jo tikko bija pret bankaam zinojumi.
Palasiet BRISELES PORTALUS ANGLISKI.
Vot, tur tocno buus.
Pietiek lasit LATVISKI KANGARU MELUS.
Palasiet angliski, un no pasa SVF, ECB, EK, ERAB, PB un EP, izlasiet pasu EUROSTAT.
Tad tev ATVERSIES ACIS.
Es diemzel arii nezinu, par ko balsot.
Ap paris tukstosi 1-2 tk cilveki ar dazadiem partiju nosaukumiem.
VALDIJUSI 20 GADUS, arii jl un tblnnk .
PANEM www.cvk.lv
Palsi, cik partijaas, kados amatos bijusi, palasi vecaas deklaracijas pirms velesanam par ipsaumiem, CV, .
Tiesaam, visi vienaadi.
Varbut tiesam PCTVL?
Starp citu, tikai sie arii iebilda pret minimuma samazinasanu.
Kangari vienotiibaa aizstaav bankas pret EK zinojumu!
To teica radio pasi kangari!
Musu kangari atbalsta pret pesnijaam un slimniekiem verstu lietu arii EK un EP!
Tikai PCTVL iebilda.
P.S
Briselee ir avizes, angliski interneta portaali.
Palsiet ludzu, Jums noderees.
Par musu kangaru darbiem brinas EK un EP, mediji, ERAB, SVF, PB, ECB un citi.
Vini tikai te muld visu ko citu, latviskajos medijos.
Kauns par tiem.

Y ytrg 03.06.2010

tev, daudzniku autor(yes, teddy, velesanas utt.) ar galvu viss ir kaartiibaa?Tos tavus murgojumus nevienam nav nekaada interese lasiit!

T Teddy 03.06.2010

Man ar galvu viss ir kartibaa.
Tev gan nav.
Tu uztraucies?
Cik tev maksaa par
tematiem
krievi
latviesi?
Cik tev maksaa?
Vari minimalo algu pie stipendijas piepelniit?
Vari?
Kaa iet ar studijaam?
Patiik seit sedet,
Tu arii raksti seit sudzibas.
Un komentarus.

Tev ne tikai ir seit komentari, bet arii sudzibas.
TU PASAKI,
JA TU IEVIETO SUDZIBAS AR DAUDZIEM NIKIEM MENESIEM ILGI SEIT.
TAD TU PATS KOMENTEE.
GAN PAR GAN PRET.
---
Citiem tu izteiksi kaut kaadas piezimes?
Nekas, tauta tevi jau zina.
Tavus nikus arii.
APOLLO
TAUTASFORUMS
Tev ir xxxx niki.
Tapec, ka tu ESI TRAKS.
Tavas sudzibas, tavi temati, komentari smird jau pa gabalu.
Tu esi traks.
---
Vairs netiec DELFI, tapec sedi vairaak te.
Tur tu ar saviem komentiem apniki.
Ek, tagad liec sudzibas un komentee.

T Teddy 03.06.2010

Vispar smiekli naak.
Seit kadreiz bija temats krievi ielikts.
Vinu piespieda izdzest.
Toreiz bija paari simts komentari, gadus divus atpakal.
---
Protams, nepieskaitamiem kriminalsodus neuzliek.
Tagad lidz oktobrim varesi meginaat visur likt
naida kurinasanas komentarus, rakstus.
Nacionalaa naida kurinasanas smaka saak paradities.
----
Vispar, tie www.imf.org ir jauka lapa.
---
Sudzibas autors peksni ielogojies.
Kaut ka liekas, tu vel te nesen ieliki dazas sudzibas ar citu niku.
---
Piemeram latviesi/krievi un veel kaut ko.
---
Kaa, pie daktera negribi aiziet?Piespiedu arstesana vel ir bezmaksas.
Pateidzies, lidz velesanam tikt psihene.
Vispirms ieliec sudzibu.
Novero reakciju.
Sagaidi paris komentaru/
Tad ieliec savu.
Pagaidi reakciju un atkal ieliec savu komentaru.
Tad palasi lapu, ik pa bridim.
---
Tu laikam nedzer zales, ko dakteris nozimeja.
Tu esi seit uzrakstijis sudzibu un tris komentarus.
Katru reizi cits niks.
Vel tu raksti citos tematos.
---
Portalaa tu seedi katru dienu.
Gadiem.

S santa 03.06.2010

Nja latviesi slima tautiba..kapec no viem smird, kapec vinu valoda ir telota vini vel tipa caauuu aaaeprac, , tas meitens ir stulbas, , un tas pasakums blondines stulbs...ienistu latviesus jo vini dzivo tik maza zeme un telo it ka viislabakie, , pat ANGLIJA blaju MUSU ANGLIJA stulbeni..jus vajag iznicinat..

= = 04.06.2010

Santa=absoluta IDIOTENE!!!

L law 07.06.2010

Santu vajag saukt pie kriminalatbildibas par shaadiem izteicieniem!!!

L Lepnais Meness 12.07.2017

Murgs!