www.sudzibas.lv Latvenergo Svētki bez elektrības!

Latvenergo - Svētki bez elektrības!

"Paldies" vienam no turīgākajiem Latvijas uzņēmumiem, kas strādā ar 8 milj. peļņu gadā, ka teju visi Latgales lauki gada skaistākajos svētkos - Ziemassvētkos un Jaunajā gadā palika bez elektrības. Tas nekas, ka bez televīzijas, radio, telefonsakariem (jo arī LMT tornis atslēdzās), tas nekas ka ledusskapī visi savestie produkti sabojājās.Tas nekas, ka nebija ūdens, jo arī ūdens tornis nestrādā bez elektrības...Galvenais, ka Latvenergo "dūžiem" tur Rīgā bija jauki svētki - ar labām algām, prēmijām un piemaksām.Ko tur Latgale, viņiem, bauriem, jau tāpat ir labi...Un nevajag novelt vainu uz dabas stihiju, daba nav pie vainas, ka elektrosadales transformatori ir teju no feodālā laikmeta, bet elektrolīnijas vēl vasarā nav jēdzīgi izgriestas un tīrītas no kokiem...Kas atbildēs par sabojātiem svētkiem un materiāliem zaudējumiem?

I

J Julija 08.01.2011

A kak mozna zdatj horowego otveta na zvonok v Latvenergo, esli vse zvonki idut Lattelecom operatoram i tam konecno ne sidjat profesionali v etoj oblosti, vot i otvecajut oni cto mogut :D ne raz s etim stalkivalisj...

V vientiesīc 14.02.2011

Pieņemu, ka šī gada vasarā Latvenergo strādnieki ies pa visu Latgali un attīrīs vadus no zariem, kas atrodās to tuvumā.

T ToVientiesīc 14.02.2011

Tiklīdz nokusīs snirgs, attītīsim zarus no vadiem!