www.sudzibas.lv Latvenergo Svētki bez elektrības!

Latvenergo - Svētki bez elektrības!

"Paldies" vienam no turīgākajiem Latvijas uzņēmumiem, kas strādā ar 8 milj. peļņu gadā, ka teju visi Latgales lauki gada skaistākajos svētkos - Ziemassvētkos un Jaunajā gadā palika bez elektrības. Tas nekas, ka bez televīzijas, radio, telefonsakariem (jo arī LMT tornis atslēdzās), tas nekas ka ledusskapī visi savestie produkti sabojājās.Tas nekas, ka nebija ūdens, jo arī ūdens tornis nestrādā bez elektrības...Galvenais, ka Latvenergo "dūžiem" tur Rīgā bija jauki svētki - ar labām algām, prēmijām un piemaksām.Ko tur Latgale, viņiem, bauriem, jau tāpat ir labi...Un nevajag novelt vainu uz dabas stihiju, daba nav pie vainas, ka elektrosadales transformatori ir teju no feodālā laikmeta, bet elektrolīnijas vēl vasarā nav jēdzīgi izgriestas un tīrītas no kokiem...Kas atbildēs par sabojātiem svētkiem un materiāliem zaudējumiem?

I

Komentāri (23)

J jānis 02.01.2011

Nevajaga vainot tos, kuri mēģina palīdzēt.!!

I Inga 02.01.2011

Pusotru nedēļu neviena "palīga" tuvumā nemanīja...Un neviens jau ierindas elektriķus nevaino...Bet, ja nesaņem kvalitatīvu produktu (elektrību), esiet tik laipni, samaziniet tarifus! Atvainojos par kļūdu - Ludzas un Ciblas novadi un "izgrieztas, " protams.

K kukuzimelmeita 02.01.2011

Nevajag meiginat vajag darit! Tas ir si valsti ta ari bus kamer varu neparnems citi! Zel ka pasi latviesi nemak valdit un to ir pierdijis vesture!

M Montieris 03.01.2011

Shoreiz gan nepiekritiishu suudziibai, jo darba tieshaam ir loti daudz. Trakaakais, ka gandriiz katrai brigaadei vajag traktoru lai salabotu bojaajumus.

A aicis 03.01.2011

Ledusskapi jau nu gan varēji iznest ārā, lai vismaz produkti nebojājas.

J Juris 03.01.2011

Montieris protams ka nepiekritīs sūdzībai! Tu pats padzīvo laukos un paskaties, vai vari iztikt bez elektrības nedēļām! Lielās saimniecības varbūt atļaujas tādiem gadījumiem ģeneratorus iepirkt, bet ko lai dara mazās mājsaimniecības?
Latvenergo FUJ!!

A andrejs 03.01.2011

Latvenergo laikam vsp idioti strādā! Pazūd elektrība, zvanu lai pieteiktu bojājumu, prasu kad salabos?! Atbilde, ka vienas nedēļas laikā. Prasu kapēc tik ilgi? Jo redz esot dabas stihija...nu tad pamatīgi lamājoties uzstāju lai sataisa 1 dienas laikā, to protams arī izdarija. Montieri vispār āpši, nezin u kuras skolas beiguši...bet ja fāzes regulāri samaina vietām sertificēts elektriķis, tad tas jau tomēr par kkādu līmeni liecina!!!

Bet skaidrs ir viens, ka regulāri pie vainas tacu būs dabas stihijas.

K klim 03.01.2011

Tas ka lamājas nenozīmē ka ātrāk sataisīs. Sviests. To protams izdarīja.. ha ha hāā.. :D:D:D
Taisa tā kā var un cik ātri var, un atcerēsimies, ka priekšroka vienmēr ir dzīvībai un apkārtējai videi bīstamo bojājumu novēršana.

A andrejs 03.01.2011

Klim, tas ka tu esi slims un stulbs kroplis neko nenozīmē!!! Ja tev tur kāds pazīstams strādā, tad arī viņš ir kroplis. Un ar tiem sūdiem no latvenergo ir tikai jālamājas un nekā savādāk. viņi nespēj nodrošināt pakalpojumus, jo strāva ir ļoti vāja, līnijas vecas, stabi sapuvuši, un tapēc pie jebkura vājākā vēja pūtiena viss krīt un gāžas. Katrā ziņā ja ir nauda, tad labāk ar vēja ģeneratoriem iztikt, ko arī es pat sāku apsvērt.

L ledgaismiņa 04.01.2011

Dzīvoju Varakļānos. Rakstīšu gari.
Sniega ir daudz, ļoti. Stihija ?-jā. It īpaši traki palika, kad nolija un uzsala drausmīga ledus kārta, salīka visi koki pāri ceļiem un loģiski ka arī vadiem. Koki ir mitri, smagi un lūzt. Un turpina snigt.
Mes esam pavadijusi dažas pilnas diennaktis bez elektribas jaunajā gadā, un piedzīvojuši regulāri ļoti raustīgu elektribu pirms un pēc tam, kas ir vel sliktāk, jo tas nosvilināja dažu datortehniku, un plīts apgaismojumu, vēl dažas ierīces.(kas to segs?)
Zvanam regulāri, tiklīdz pazūd elektrība uz Latvenergo. Attieksme ļoti laipna, lai gan gribas pateikt kaut ko biezāku, saprotam, ka operatores nav vainīgas. Nav vainīgas arī brigādes, kur nabaga veči tiešām raujas. Bet! Vainīgie tomēr ir. Latvenergo augšgalā klusi un bezkaunīgi sēž vainīgie, kuriem vienalga ka Latgale slīgst tumsā. Un ņi pričom stihija. Sen jau vajadzēja gaisa līnijas pa zemi savilkt. Eiropas standarts vai ne? Domajat ka tauta ir tik glupa?
Vel gribu pastāstīt, ka nopirkām māju Latgalē pirms 2 gadiem. Tai ir tikai viena nabaga fāze, kuru regulāri katrs pērkona negaiss, katrs lielāks vējš un izrubī ārā! Esam ļoti regulāri bojājuma pieteicēji, apnicis jau. Nolēmām snigt projektu par 3 fāzu pieslēgšanu. uzrakstījām vēstuli Latvenergo. Mums atsūtīja tāmīti uz 10 000! Mums stabs ar 3 fāzēm atrodas 10 metri no mājas! pieslēgties tam moš reāli 200 ls vajag, vietējais elektriķis prastu :D, bet vot Eiropas standarts neļauj vairs pa gaisu vilkt, pa zemi vajag. Ta nu viņi uzcepa mums projektu, tipa mēs pa savu naudu ievilktu visai ielai pa zemi 3 fāzu līniju, un vēl apmaksātu visus izdevumus plus ceļa remontu! Un beigās tas vel skaititos viņu īpašums! Tfu! Smiekli caur asarām.
Nekas neatliek kā mums pirkt ģeneratoru un to arī darīsim. Žīdu kantoris, monopolists Latvenergo, nekas cits. Vinji jau zin ka klienti nekur nezudīs, tad jau var čakarēt. Visu cieņu darbiniekiem, kas patiešām smagi strādā un ekstremālos apstākļos! lai nemitīgi novērstu vienus un tos pašus bojājumus, kuru varētu arī nebūt.
Tad nu nobeigumā gribu pateikties par romantiskos iespēju iejusties savādā apcerē un meditācijā, kas piešķīra citu laika izjūtu šajā gada nogalē.. Mums palikt bez elektrības nozīmē lūk ko: māja izgaismota ar svecēm, siltās grīdas nestrādā, kažoks mugurā. Sūknis nedarbojas, tātad ūdens nav- tēju var uzvārīt ar sauso spirtu. Pumpji aizsaluši- ūdeni var dabūt kausējot sniegu. Sveces iet uz beigām, jābeidz adīt zeķi, led baterija vēl šancē. jāuzēd konservi un biezpiens. Tad produkti jāiznes ārā, jānoliek uz sliekšņa. Nākamajā dienā jāizšķ''urē ceļš, mobilais nomiris, nevar uzlādēt. Jāaiziet līdz veikalam .tur laiž iekšā pa 3 cilvēkiem, rindas kārtībā un izsniedz produktus.Pirmajā dienā ir feieni, tā mājīgi, interesanti, mierīgi. Nakts paiet salstot un ik pa laikam nospiežot naktslampas slēdzi. No rīta jau ir pamatīgs besis, jo gribas karstu iedzert. Kad parādās eletrības, ir Alleluja! Neaprasktāma sajūta izdzirdot datora dūkoņu, jē var nolaist sūdus podā! Un tad atkal pazūd. Un tad jau ir konkrēts besis! KONKRĒTS.
! Paldies vēlreiz par šo eksotiku .:)
Un biedZOT sāciet atjaunot līnijas civilizētā līmenī!

J Juris 04.01.2011

Ledgaismiņas koments tiešām reāls! Tā tas viss ir! Gan par šo stihiju gan par to projektu kārtību un izmaksām!!!
#
Un smiekli nāk, kad kāds no valdības saka, ka Latvenergo strādā tirgus konkurences apstākļos! :D

B banāns 04.01.2011

Piekrītu Ledusgaimiņai - tā tas diemžēl ir.

I Izabella 04.01.2011

PIEKRĪTU!
Visus šos gadus sēdēja uz gatavām izbūvētām padomju laika līnijām.kāsa no cilvēkiem naudu, atmazgāja to, nedomāja par modernizāciju, naudas bija miljon miljoniem, sen bija jādomā zemē ierakt kabeli, paskat visus gadus parastais šoferis saņēma algas tūkstošiem, pabalstus tūkstošiem, par priekšniekiem nerunājot, atmazgāja naudu visādiem teciem, ko tagad ---par ko tagad modernizēs???Viss pa kabatām---vienīgā izeja---sākt kriminālprocesus, sēdināt iekšā, atņemt sazagto un sākt ko darīt:(((((

: :)))))) 05.01.2011

Ā, , , kā taisnība nepatīk---bet diemžēl tā ir taisnība!!!Vai tas ir kāds jaunums??????Varu piebilst ka man nekad nav bijusi darīšana ar šo netīro kantori!!!Uzliekat vēl cenas augstāk, vēl ar jusu bijušo šefu netika skaidrs---kas ir kas???????

? ????? 05.01.2011

Jā --kad aizbrauc kaut kur nomaļā maz apdzīvotā vietā---skats apkārt ir tāds---kā esi iebraucis kādā tālā pagātnē---stabi sašķiebušies, vadi karinās, nu nožēlojams paskata patiesi, bet tas tak it lepnā Latvenergo kantora īpašums, peļņas miljonos katru gadu paaugstina cenas par elektrību, pašiem algas šausmīgos skaitļos, bet nav nevienu brīdi domājuši par modernizāciju---kabeļu ierakšanu, tai pat laikā Lattelecom sen jau visus stabus noņēmuši, , nav bijis kārtīga vadītāja šinī kantorī, ne velti bijušo izsvieda, nu cerība tagad uz jauno, bet kur tad palika visa nauda---tur ir jāšķetina tas kamols vaĻā gan!!!

I Izabella 05.01.2011

Tu pamuļķis esi vai tādu tēlo? Tas ir mans viedoklis, un nav te jēga ar šādiem diskutēt.veiksmi sēdēt tumsā arī tālāk :))) cik nojaušams esi ši kantora dalībnieks vai viņu radinieks!!!Un tādi strīdās, kaut arī mēslu pika pa pakaļu spiežas:)))))

, ,,, 05.01.2011

Vecaine, tiko no latgales 05.01.2011 08:50 05.01.2011 09:06
Vecīt, necepies.

Tas, ka Latgalē šobrīd ir traki, ir fakts! To neviens nenoliedz. Bet kāda jēga izsludināt augstāku trauksmi, ja no tā glābēju vairāk nebūs? Valsts nevar katrai viensētai aizvilkt jaunu līniju

Pienācis laiks uzdot jautājumu – vai Miķelsona impērija bija apzināti uzbūvēta naudas slaukšanas mašīna? - tika prihvatizēta izdevīgākā infrastruktūra, iekāsti valsts maksājumi par vēja parkiem un mazajiem HES, bet līnijas katastrofālā stāvoklī.

Miķelsona kompānija strādājusi ar miljoniem latu peļņu sev, atstājot 200 000 valsts iedzīvotāju ar nekoptām, draņķīgām, laikam neatbilstošām elektropiegādes līnijām.

TAS IR NOZIEGUMS. Katru gadu visi pigori atkārtojas par jaunu: DESMITIEM TŪKSTOŠI CILVĒKU ZIEMĀ DZĪVO BEZ ELEKTRĪBAS, KĀ VIDUSLAIKOS.

Iespējams, kāds teiks, ka Miķelsonu vajadzētu nosēdināt uz elektriskā krēsla un aprunāties, roku turot uz pogas. Nu nē, tas būtu mežonīgi. Bet civilizētu tiesu sarīkot gan vajadzētu. Un apsūdzību uzturētu tie 50 000 iedzīvotāju, kas REGULĀRI paliek bez elektrības!
Vērtējums: Labs komentārs Slikts komentārs

, ,,, 05.01.2011

iedzivotaja 05.01.2011 09:31
Latvenergo pelna miljonus, bet nav iegādātu pamatlīdzekļu savas darbības un ārkārtas situāciju seku novēršanai. Apbrīnojami!!!
Vērtējums: Labs komentārs Slikts komentārs

, ,,, 05.01.2011

Elektriķis, duraks 9:21 05.01.2011 09:39
Velti maisi ūdeni, duraciņ. Miķelsons tikai nupat nomests, un šī saimniecība ir izlaupīta gadu gadiem. Pajautā kādam kurš stāv tuvāk pirms pļurksti.
Par to mēnešamu pie kājām gan tu pareizi pateici. Valsti kā korupcijas tārpu izēsta ābola serdi oranžie suņi nometa pie Dombrovska kājām. Tas tiesa. Un tagad tādi jefiņi kā tu brīnās, kāpēc nav garšīgi ēst :)

L linda 05.01.2011

mes vel joprojam sezam bez elektribas no 30 decembra, jekabpils apkartne, latvenergo darbinieki mums piedava pasiem iet un tirit no kokiem elektrolinijas un pietam saka, ka mes lauku cilveki esam mazsvarigi, pirmam kartam viniem japgada pilsetas un lielakus pagastus, bet vaitad mes ari nesam cilveci, kapec mums jacies!Daudzi darbinieki, tiesi tagad kad jastrada, panema slimibas lapas, algas sanemt pirmaja vieta.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes