Latvenergo AS - Krāpšana

Очень большая просьба !
Куда я могу обратиться, чтобы проверить счета за электричество , поскольку не совпадают с моим подсчётом, особенно в летний период. Из электроприборов только телевизор и экономический холодильник. Другими приборами меня обеспечивают соседи. Есть свидетели , что я электричеством почти не пользуюсь. Пожалуйста, приезжайте и проверяйте счётчики !
Я инвалид второй группы и должна платить за чужих ! Я за чужих платить не буду !
Я литовка и так этого не оставлю !
Другие пользуются многими приборами , и у них показатели счётчиков меньше , чем у меня.
Пожалуйста , примите меры !

Papildināts Mikimaus99 12.07.2022

Я инвалид второй группы

M

Komentāri (1)

L Latvenergo Support 14.07.2022

Labdien! Elektroenerģijas patēriņu objektā var radīt jebkura elektroierīce, kas ir pievienota kontaktligzdai. Ja veicat pierakstus un Jūsu fiksētais patēriņš neatbilst tam, ko redziet sagatavotajos rēķinos, aicinām sazināties ar Elektrum klientu servisu pa tālruni 8400, lai varam izskatīt situāciju un, nepieciešamības gadījumā, nodot lūgumu arī AS "Sadales tīkls" veikt skaitītāja pārbaudi. Ja saziņai labprātāk izmantojat e-pastu, varat nosūtīt mums ziņu uz [slēpt]@elektrum.lv
Ar cieņu - Latvenergo

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes