www.sudzibas.lv Latio Namsaimnieks Totāls krāpnieku kantoris

Latio Namsaimnieks - Totāls krāpnieku kantoris

Latio namsaimnieks apakšuzņēmējam nesamaksā rēķinus par ūdeni kaut mājas īpašnieki ir atmaksājuši visus piestādītos rēķinus. Pamatojums ir itkā nesamaksāts parāds par kuru skaidrojums un atšifrējums netiek sniegts. Īpašnieki pat nav informēti par ko ir šis parāds, jo īpašnieku skaits ir ļoti mazs un visiem ir apmaksas dokumenti kā pierādījumi ka rēķini Latio ir samaksāti. Beigās bez brīdinājuma mājai tiek atslēgts ūdens un Latio reakcija nekāda. Neviens pat nerunā, neko neizskaidro un problēmu nerisina. Žēl, ka šim uzņēmumam nerūp pat apņēmīgi un maksātspējīgi īpašnieki. Laikam nauda gana jau izkrāpta...

S

Komentāri (5)

K Kārpa1988 23.09.2016

Ja esat apņēmīgi, tad dibinat savu namsaimnieku mājā un lieta atrisināta. Tad arī atklāsies, esat tik apņēmīgi un maksātspējīgi vai tomēr nē!

Taču tas neattaisno Latio Namsaimnieka noziedzīgās darbības!

I IGOX 21.10.2016

SIA "Latio namsaimnieks " успешно продалось литовской компании заработав на нас (жильцах) крупненькие суммы. Заработали учредители не только от продажи предприятия, но и от продажи услуг жителям по непомерным расценкам. Например - акт о залитии дому обошёлся 58,73 евро, а уж чистка канализации D=50 каждый раз по 49,99 евро. В отчёте об использовании наших накоплений фигурирует SIA „NAMSERVISS”, а учредитель его Aivars Gontarevs (та же персона, что и в SIA "Latio namsaimnieks "). Почему бы и не давать жителям услуги подороже? SIA „Latio Namsaimnieks” разбазарила все наши накопленные деньги без нашего согласия (нарушая закон об управлении домами). Только вдумайтесь, мы собирали деньги 3года (43 месяца). Что у нас есть? ОКАЗЫВАЕТСЯ ТОЛЬКО ДОЛГИ… Должно быть EUR 0.14*2793.64*43 мес.=120132.54! Что сделано в доме за эти деньги? НИЧЕГО! Все деньги истрачены на выполнение текущих заявок! Почему? Потому что SIA „Latio Namsaimnieks” и его члены правления очень высоко оценивают своё благосостояние и благополучие за нас счёт. Один простой вызов и работа «включить предохранитель» нам обошлась 49,99 Евро, замена 2х замков на чердак – 62,16 Евро, решить одну проблему с залитием - 49, 99+58, 73+49, 99+186, 19+238, 81=583, 71 Евро и т.д.! Хорошо ли работает SIA „Latio Namsaimnieks”? «ДА» - в своих интересах и с целью обогащения! Для этого мы их выбирали? ДЕНЕГ У ДОМА НЕТ! Кроме того они ещё нам дополнительно начисляют «внеплановые необходимые расходы». В будущем нас ждёт разрушенный дом, с текущей крышей, трубами и всеми коммуникациями и долгами перед SIA „Latio Namsaimnieks”.

I Ilvars 29.11.2016

Tipiska uzskaitveža raksts, kurš nekā nesaprot no pārvaldīšanas un pat skaitļus saskaita neprecīzi - no izdrukātas tabulas. No sākuma, varētu iepazīties ar Ministru kabineta 2010.gada 28.septembra noteikumiem Nr.907, pēc tam apgūt Latviešu valodu un sastādīt mājas kopējo bilanci. Katru gadu tiek piedāvāts mājas pārvaldīšanas plāns, bet ja uzkrājumu noēd avārijas izsaukumi un to likvidācija, tur nu skaidri var redzēt, ka cilvēks ar īstermiņa un seklu domāšanu. Saliešanas akts 49,99 Eur - atkal sekls redzējums - ja tas ir avārijas izsaukums tas ir lētakāis risinājums diennakts laikā - reaģēšanas ātrums 1 h laikā - tiek novērsta arī avārija. Par ūdens piegādi no apakšuzņēmēju- nu gan ir sadzejots - Rīgā ir 1 ūdens piegādātājs - Rīgas ūdens un tieši otrādi tika subsidēti iepriekšējā apsaimniekotāja radītie parādi --)

H HaraldsJ 27.03.2018
Attieksme pret cilvēkiem ka pret suņiem

Kādu laiciņu atpakaļ biju aizgājis uz saltavotu lai noslēgtu līgumu,bet tur cilvēki Izturējās ļoti nelaipni,mani aizskāra nepamatoti,komunikācija nebija iespējama,izturēšanās ka pret suņiem,neiesaku saltavotu!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes