www.sudzibas.lv Latio Namsaimnieks Apkures nepieslēgšana

Latio Namsaimnieks - Apkures nepieslēgšana

sakarā ar izveidojušos parādu mājai nepieslēdz siltumu, sakot, ka kad nomaksāsiet parādu, tad pieslēgsim. Bet nemasksā tikai 2 dzīvokļi, pārējiem parādu nav. Uz šo brīdi dzīvoklī +13 grādi.

T

A Aivars 19.10.2011

Labdien,
droši vien ir vienkāršāk šādus jautājumus noskaidrot pašā uzņēmumā, no tā pārvaldniekiem - uzņēmums no saviem līdzekļiem ir nosedzis visus dzīvokļu īpašnieku parādus par siltumenerģiju un sākot ar pagājušo nedēļu visās ēkās pieslēdz siltumu - arī Jūsu mājai pēc grafika ir plānots pieslēgt siltumu šonedēļ. Māju pieslēgšanas grafiks bija veidots pēc parādu apjoma principa, mājās kurās nav vai mazi parādi -pirmās, pēc tam visas pārējās - lai saglabātu maksājumu disciplīnas motivāciju.

Ar cieņu,
SIA "Latio Namsaimnieks"
valdes priekšsēdētājs
Aivars Gontarevs

R ruksis 19.10.2011

Biežāk būtu tādas atbildes no uzņēmumu pārstāvju puses - lūk tā ir kulturāla attieksme pret klientu. Visu cieņu Gontareva kungam un Latio Namsaimniekam...

L Lauris 20.10.2011

Zel ka nevar izdarit ta, tiem kuri maksa pieslegt siltumu, tiem dzivokliem kuri nemaksa, nepieslegt