www.sudzibas.lv Latio Namsaimnieks ūdens atslēgsana

latio namsaimieks - ūdens atslēgsana

Sakiet vai apsaimniekotāji, konkrēti mūsu mājai drīkst rīkoties tik patvaļīgi.
10. okt. bija iedzivotāju sanāksme par apkures, mājas jumta labošanu jautājumiem.
Taču pirmdienas vēlā vakarā pie sienas parādijās Bridinājums, ka no 12.okt. tiek VISAI MāJAI atslēgts ūdens-aukstais, arī tiem kas nav ne parādnieki, ne ļaunpratigi nemaksātaji.Kaut arī ūdeni pieslēgšot tik uz 1 st no 17-18.00, tas manuprāt jau ir cilvektiesību jautājums, pie tam tie kas stradā Rigā nemaz nevar iespēt uz mājām, ne nomazgāties, ne veļu izmazgāt( veļasmašinam 1 st . programmas pat nav), ko lai dara daudzās ģimenes kurām mazie bērni( mūsmājā ir vismaz 10 zīdaiņi), kas ik pa brīdim jaapmazgā, jābaro...
pie tam es pati VAKAR 11.OKT.vakarā nākot mājup pamanīju un izstaigāju dzīvokļus pabrīdināt vai kaimiņi ir redzējuši BRIDINāJUMU - vairāk kā 8 dzīvokļi ar mazajiem bērniem jau kopš 18.00 bija dzīvokļos un nemaz nevarēja izlasīt, jo tas ticis piesprausts pēc 18.00... jauki...
Ko iesakāt darīt šados gadījumos .. BEZ TABU??

I

Komentāri (5)

A Arno 12.10.2010

Nav problēmu - sasauciet mājas dzīvokļu īpašnieku kopsapulci un pieņemiet lēmumu pārtraukt līgumattiecības ar namu apsaimniekotāju. Varam palīdzēt ar laba servisa kompāniju par labiem izcenojumiem nodrošināt gan ūdeni, gan labu apsaimniekošanu. Rakstiet uz e-pastu.

A Arno 12.10.2010

Nemācēju ielikt e-pastu. Te būs: [slēpt]@inbox.lv

A Aivars 13.10.2010

Piektdien, 15.10.2010. plkst.20:00 būs sasaukta kopsapulce, (papildus 10.10.2010. un 12.10.2010. notikušajām), jo komunālo pakalpojumu piegādātāji a/s "Latvijas Gāze" un SIA "Saltavots" vairs nepiekrīt kreditēt ēku ar 50% maksāšanas disciplīnu. SIA "Latio Namsaimnieks" ir saņēmis aizdevumu, ar kura palīdzību var nosegt iedzīvotāju parādus komunālo pakalpojumu piegādātājiem un atjaunot komunālo pakalpojumu piegādi. Aizdevuma procentus segs uzņēmums, taču tas, kas tiek prasīts no dzīvokļu īpašniekiem - ar kopsapulces lēmumu apstiprināt atļauju no uzkrājuma dzēst nemaksātāju daļu. Cita iespēja - izveidot speciālu uzkrājumu fondu komunālo pakalpojumu parāda segšanai, neizmantojot kredītiestādes aizdevumu. Iedzīvotāju parāds a/s "Latvijas Gāze" un SIA "Saltavots" ~ 8000 Ls. SIA "Latio Namsaimnieks" atbilstoši pārvaldīšanas līguma nosacījumiem pirms trīs mēnešiem brīdināja dzīvokļu īpašniekus par pirmstermiņa līguma laušanu - 16.10.2010. beidzas pārvaldīšanas līguma darbība, ja 15.10.2010. netiek pieņemti nepieciešamie kopsapulces lēmumi. Uz kopsapulci būs sagatavoti arī visi nepieciešamie dokumenti to nodošanai iedzīvotājiem vai nākamam apsaimniekotājam.

Ar cieņu,
Aivars Gontarevs

I iedzīvotājs 14.10.2010

Arī es esmu sašutusi par Latio Namsaimnieka rīcību! 10.10.2010 iedzīvotāju kopsapulcē mājas pārvaldniece IRĒNA neminēja nevienu vārdu par šādu Saltavota brīdinājumu, kas esot bijis zināms Latio Namsaimnieka konkrētās ēkas pārvaldniecei Irēnai! Šādu brīdinājumu Saltavots izteica Irēnai jau piektdien, t.i.08.10.2010. Saltavots amtapersona atklāja lietas patieso būtību, proti, Latio Namsaimnieks 3 mēnešus (jūlijs, augusts, septembris) Saltavotam nav norēķinājies par aukstā ūdens patēriņu NE SANTĪMA!! Rodas jautājums, vai vispār mēs varam uzticēt šādam apsaimniekotājam savus maksājumus?! Varu apgalvot konkrēti par sevi - neesmu kavējusi NEVIENU maksājumu, tai skaitā par ūdens patēriņu - kur ir palikuši mani maksājumi, ja tie nav sasnieguši konkrēto adresātu - šinī gadījumā Saltavotu?
Ja Latio Namsaimnieka uzņēmumā strādā tādi darbinieki kā minētā pārvaldniece Irēna, kuras kompetences līmenis nav izmērāms, jo tā vienkārši nav... par to var spriest pēc kopsapulču kvalitātes, pēc viņas inertuma, mēģinājuma sakūdīt iedzīvotājus vienu pret otru, tā varētu uzskaitīt gari un plaši... jā, ja tādi ir Latio darbinieki, tad nav brīnums...

A Aivars 15.10.2010

Labdien,
pielikumā pievienojam uzaicinājuma uz 15.10.2010. kopsapulci izvilkumu par norēķinu kopsavilkumu, kurā ir redzami uz 14.10.2010. apsaimniekošanas un komunālo pakalpojumu apmaksu bilance.


Ar cieņu,
Aivars Gontarevs

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes