www.sudzibas.lv LatFinance Sniedz nepatiesas ziņas!

LatFinance - Sniedz nepatiesas ziņas!

Labdien! Vēlos izklāstīt, savus piedzīvojumus ar šo kantori! Skatoties sludinājumos automašīnas, atradu vienu autiņu, kur varēja aizpildīt kredīt pieteikumu, un viņi tev 30 minūšu laikā izskata, un dod atbildi! Tā kā man kredīt vēsture ir sabojāta, un zināju, ka man ne viena kredīt iestāde kredītu nedos, bet nolēmu tāpat aizpildīt! Pēc laiciņa man zvanīja, un precizēja informacīju. Jautāja, vai man nav bojāta kredīt vēsture, uz ko es atbildēju, ka man ir bojāta kredīt vēsture! Viņi pajautāja lai es aizsūtu konta izrakstu par pēdējiem 8 mēnešiem! Es aizsūtīju pieprasītos dokumentus! Pēc laiciņa viņi zvanīja, un teica ka man ir apstiprināts kredīts priekš mašīnas par visu summu. Sarunājām, kad tiekamies Rīgā, un varu apskatīt autiņu! Apskatīju autiņu, nolēmu ka ņemšu. Uz vietas pārdevējs atkal jautāja, vai man nav sabojāta kredīt, uz ko es atkal apstiprināju! Tad pārdevējs teica, ka ātrāk varēs nokārtot kredītu viņu kantori, tur pat Maskavas ielā! Aizbraucām ar viņa darbinieku uz turieni, un tur protams atteica kredītu! Uz ko man pārdevējs, ka vajagot tad mogo kārtot kredītu! Tad man rodas jautājums, vai viņi vispār ko pārbaudīja! Ja viņi uz reiz būtu teikuši, ka kredīts ies caur mogo, es būtu uz reiz pateicis, paldies nevajag!

I inichis 04.11.2016

mogo ir godīgi ja neskaita lielos % viss ok un ja nomaksā ātrāk arī nav tādi %

L Ludmilla Luda 18.07.2018

Latfinance, tiešam sniedz nepatiesas ziņas, es izvēlējos a/m par 6600Euro, pēc informācijas kura bija pie automašīnas redzama, bija ka man mēnēsī jāmaksā 140 Euro, uzrakstiju pieteikumu un man atzvanija ka varu braukt skatīties a/m, es aizbraucu, tad man teica ka man it ka apstiprināts līzings līdz 5000Euro un es varu izvēlēties a/m ne dārgāku par 5000Euro, labi, gāju skatījos, bet nevienas a/m kura man būtu iekritusi ācīs nebija, tad es iegāju kantorītī un prasiju lai iedod man līguma paraugu, lai mājās varu mierīgi palasīt, uz ko man atbildēja, ka līgumu varēšu redzēt tikai tad kad braukšu uz CSDD, kad jau izvēlēšos a/m, tas jau man ļoti izbrinija!. Es prasiju tad pateikt cik tad būs procenti un vispār kādi līguma nosacījumi, lai zinātu vai vēlreiz ir vērts braukt, tad man teica ka ja es ņemu līzingu 5000Euro, tad mēnēsī man būs jāmaksā apmēram 220 Euro un līgumu mazāk ka uz 6 gadiem viņi neslēdz, t.i. 72 mēneši, es palūdzu lai man izrēķina cik tad būs tā gala summa un sanāca, ka ņemot 5000Euro līzingu, es maksāšu 220Euro X 72 mēneši= 15840Euro, TAS ir normāli? 10840 Euro pārmaksa! Cilvēki, skaitiet, pirms parakstīt līgumus! Un kur skatās visādas mūsu komisijas? Krapj tautu un visiem viss vienalga!