LV RU

Lasa Med - Krāpšana.

Gribētos teikt,ka šajā uzņemumā darbu gan piedāvā ,bet algu gan kā solīts darbiniekiem nemaksā!Stāstu.Pieņēma darbā-pirms tam liekot bez maksas nostrādāt 6 stundas,it kā apmācība,tad nostrādāju veselu dežūru,t.i.12 h dienā.Darbs nebija no vieglajiem.Bija gan jāapkalpo visi klienti,t.i.jāiedod medikamenti,jāizpilda ārsta nozīmētās manipulācijas-jāuzliek i|v infūzijas.Ne jau vienam klientam.Tad sākās tālākais jāuzkopj visas palātas,jāklāj gultas.,jātīra spoguļi.,tualetes podi,utt.Par katru uzklāto gultu solījās maksāt 1 eiro.Tad,kad klients izguļ reiboni viņš ir jāpabaro ar viņa pasūtīto ēdienu,tas nozīmē esmu oficiante,pēc tam loģiski trauki jānomazgā.Tā visa diena pa 2 stāviem noskrieta.Pret klientiem visu cieņu jāizturas pieklājīgi,jo viņi pa diennakti lielu naudu maksā!Beigās pēc pusgada man ziņo kad darba līgums sen jau izbeigts ,ka darba devējs nevēloties vairs ar mani sadarboties,jo it kā kādai klientei esot vēnu pārdūris,kas neesot gan video vēl pārskatīts.Tā visas dežūras laikā par padarīto darbu(ESMU MEDMĀSA AR SERTIFIKĀTU) solīto 55 eiro -(tas arī kopā ar aplokšņu algu), vietā saņēmu tieši 10 eiro un 48 centus.Nekad mediķi neejat uz Lasa MED.

Kolēge.

Vairāk sūdzības par Lasa Med

Komentāri (3)

A aicis24 26.01.2019

Nesapratu,par ko tev solīja tos 55€,par vienu maiņu vai mēnesī?Vai ar 6 mēnešus nostrādāju par velti un 55€ vietā,par 6 mēnešu strādāšana saņēmi 10€ ?

D DOKLV 29.03.2019

Labdien!Esam patiesi priecīgi par to,ka mūsu darbiniekiem ir pozitiīva attieksme pret klīnikas klientiem,un viņi izprot klienta vajadzības.Izbrīna Jūsu sniegtais viedoklis par personāla atalgojumu.Līdz šim mūsu iestādē neesam saskārušies ar Jūsu aprakstīto problēmu,kas izbrīna arī mūsu iestādes darbiniekus.Jūsu sūdzība nav aktuāla, un minētā informācija par darbiniekiem neatbilst patiesībai.
Ar cieņu gala.ārsts.

S StellaOners 26.01.2020

Убедилась стопроцентно, цель этих врачей не лечить,не помочь, а как можно быстрее выкачать побольше денег с клиентов путём обслуживания в виде конвейера ! Если им по телефону пытаешся указать на их ошибки,не слушают, бросают трубку. Главврач ведёт себя грубо, оскорбляя собеседника!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes