www.sudzibas.lv Lasa Med Slikts serviss

Lasa Med - Slikts serviss

Sveiki, vēlējos pastāstīt, lai arī citi neuzķeras uz šo medicīnas iestādi. Drausmīga iestāde, iekasē ļoooti lielu naudu no pacientiem, strādā nekompetenti ārsti, kuri nedara pilnīgi neko pacienta labā.. Un iestādes ipašnieks (vai kaut kas tāds) protams nestādījās priekšā, ir ar galvas problēmām, izbijis alkoholiķis, agresīvs un nelīdzsvarots, pazemoja ne tikai pacientu bet arī ģimenes locekļus. Nevienam nerekomendēju! Par pakalpojumiem neizsniedz ne čekus, ne kvītis.

G GIRTS SILARAJS 03.12.2021

Par iestādi varu pateikt tikai to labāko, ja nauda ir paliela ko maksājat, bet ir pietiekoši zinoši ārsti un personāls un ne jau mediķos ir vaina. Patiesība ir tāda ka mums ir jāizdabā katram pacientam lai tikai neuzrakstītu un nebojātu reputāciju līdz ar to slimnīca ir spiesta strādāt izdabājot pacientiem un viņu zināšanām. Tāpēc pirms rakstiet padomājiet par to vai jūsu uzvedība neizprovicē jūsu ārstēšanu vai neārstēšanu un ja pa tiešām vēlaties profesionālu darbību lūdzu ieklausieties mediķos un viņu padomos

L Linda Dana 04.12.2021

Sia LasaMed