www.sudzibas.lv LAKRS Neatbilstība statusam

LAKRS - Neatbilstība statusam

Trīs gadus biju Latvijas Sabiedrisko pakalpojumu un Transporta darbinieku arodbiedrības LAKRS biedrs, maksāju biedru naudu četrus latus mēnesī. Cerēju, ja pienāks laiks, viņi mani atbalstīs. Taču notika pretējais. Tikko man sākās problēmas ar darba devēju, visa šī draudzīga kompānija ar juristu Edvīnu Krieviņu sāka no manis izvairīties. Jurists necēla klausuli, neatzvanīja, faktiski nebija pieejams. Nekaunīgā veidā es tiku atstumts.Arī valdes priekšsēdētājs izteica šādus vārdus: " Ko jūs te visi esat sastājušies, lai tiesātos?" Nezinu, pēc kāda principa viņi izvēlas, kuriem palīdzēt un kuriem ne. Piemēram, es paliku "aiz borta". Jurists ir zema līmeņa, kurš var pavilkt tikai vienkāršas lietas. Tāpēc visiem, kas grasās iestāties arodbiedrībā, no sirds iesaku šai nosacītai X stundai atvērt kontu bankā vai iegadāties mājās "cūciņu". Tad pilnīgi noteikti jūs varēsiet nolīgt īstu advokātu nevis apšaubāmas kategorijas juristu.
Aldis

G

N Navaruizdomatniku 22.11.2012

Piekrītu! LAKRS izdabā darba devējam un neaizstāv savu klientu intereses.