www.sudzibas.lv Laimz Maldinošas akcijas, piedāvājumi.

Laimz - Maldinošas akcijas, piedāvājumi.

Pirms 3 mēnešiem saņēmu epasta ziņu, iekopēšu:
redzam, ka esi reģistrējies Laimz, taču tavs mobilā tālruņa numurs vēl nav verificēts. To darīt nav obligāti, taču pačukstēsim, ka tieši īsziņās mēs bieži vien piedāvājam ekskluzīvus bonusus, kurus šobrīd, diemžēl, nevari saņemt.

Diemžēl jā, nevaru saņemt, kā viņi raksta, pagājuši ir 3 Mēneši, un viņu saukto vārdu "bieži" neesmu saņēmusi nevienu piedāvājumu. Un zinu arī cilvēkus, kuri arī nesaņēma.

Vai kāds varbūt ir saņēmis tomēr saucamos ekskluzīvos piedāvājumus sms veidā?

Otrkārt, piedāvājumus par naudas atmaksu 1%. Tur tak skaidri norādīts mājaslapā laimz - kopējais apgrozījums tiek ņemts vērā, bet kas notiek, beigās tiek ņemtas vērā tikai likmes veiktās. Ja laimēsiet attiecīgajā spēlē 100 eur vai katru 1 eur - tas netiks ieskaitīts.
Tatad 1000 eur likmes 1% būs 10 eur.
Es saprastu ja būtu kopējais apgrozījums, bet nejau likmes. Bet akcijā ir norādīts - apgrozījums.
Operators nemācēja paskaidrot kādēļ tā.

Treškārt laimz dzimšanas diena, kur loģika 40 tūkstoši likmes, dabūsi nieka 500 eur (kuru periodā ir samazināta spēļu atdeve) .

Par kazino atdevi nerunāšu, jo tur vispār viss slikti. Brīvspeles ir reti, tiešām reti, un ļoti mazas.

Varbūt kāds nebūs vientiesis ar mani, bet es uzskatu ka laimz maldina savus spēlētājus, cenšoties darīt visu, lai nebūtu iespējas laimēt 👍

A

Komentāri (2)

Ugis.fenikss 19.05.2021

Iesaku neiet uz visādām apšaubāmām spēļu zālēm, kur ne tikai ir ieprogrammēts, ka automāts vienmēr izdos mazāk kā tajā tiks iemests, bet arī kriminogēni bīstama vieta, kur nereti mēdz pulcēties alkoholiķi un narkomāni. Nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes, neizejot no savas siltās un drošās mājas. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu veiksmi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā trolejbusā, ārstējoties ar e-veselību. Savu laimīgo loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/d1V5JN un padari 2018.gadu par veiksmīgāko, kas līdz šim noticis savā dzīvē!

Ugis.fenikss 19.05.2021

2021*

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes