www.sudzibas.lv Laimz Maldinoši akcijas noteikumu un vispārējā darbības politika

Laimz - Maldinoši akcijas noteikumu un vispārējā darbības politika

Visā savā kopumā kompānija ir maldinoši tendēta, lietojot neskaidru valodu savos piedāvājumos ar mērķi, kā teikt, apčakarēt klientus un visādā veidā cenšoties apgrūtināt savu spēlētāju iespējas saņemt laimestus.
Lai gan mājaslapas interfeiss ir ērts, laimz ir visnelabvēlīgākā vide potenciāliem laimestiem.

Ļoti sarūgtinoši, nerekomendēju.

T taisnibascinitajs3 27.04.2021

Lūdzu pastāstiet sīkāk, kā Jūs tikāt maldināts, lai citi lietotāji zinātu kā izvairīties no uzkāpšanas uz tā paša grābekļa.

S Simona26 01.05.2021

Piekrītu. Piedāvājumi ir neloģiski. Par 40000 tk likmēm balva 500 eur. Maldinoši. Un par Likmēm, nevis apgrozījumu.
Laimz bonusi ir smieklīgi uz likmēm spēlējot, piemēram 0.60 centiem laimests ir 5 eur apmērā liels. Un tā visu laiku. Ja spēlē uz 0.10 centiem laimests ir atbilstošs bet tāds pats ja spēlesi uz 1 eur. Neiesaku. Apmāns. Ļoti mazi bonusi un zems vērtējums. Visu laiku redzams kā maina kombinācijas, vai noraustas lai vispār kaut ko saskaitītu - atbilde viena, jūsu ierīce vai internets vainīgs.

M MockingbirdVL 13.03.2023

bonusi vel buutuu shtrunts,kancheligas vienkaarshi rtp nogrieaushi un seezh pirhz kreeslos )

Šie visspār ir krāpnieki. Ļauj ielikt uz konta naudu, bet lai spēlēt sākt - prasa dokumentus. Sūtīju pases fočeni, atteica. Izmantoju feniksscasino.lv