Laimz - Krapšana

Internet kazino laimz.lv bonusa spele - laimes kāpnes ir apmāns. Sola kad sasniegsi 10000 punktus
100 € naudas balva. Netiek ieskaitīts. Saziņā ar operatoru neko nevar noskaidrot, jo neredzot informāciju. Tehniskā daļa it kā noveršot tehnisko kļumi. Otro diennakti

Z

Vagons Komā 14.08.2020

Vispar nevajag spelet azartspeles. Tas nespelejoa tu iegusi vairak naudas.

P Pupina48 22.06.2021

Kas neriske tas nevvinē..Kad nespeleju naudas vairāk nebij..

S Simona26 18.09.2020

Paldies par brīdinājumu, zināšu kādam kazino garām paiet. Zagļi

S Simona26 25.10.2020

Pirms 3 dienām notika kļūda spēlē, papildspēles laikā zuda simboli, līdz ar to izkrītīšošās līnijas netika saskaitītas bonusa laikā. Laimz ignorē 2 vēstules inboxa jau 3 dienu. Domāju Jūs risināsiet šādas problēmas, kā to dara citi licenzēti kazino.

M Mošpietiek??? 25.10.2020

Iepriekšējā komentārā rakstījāt par iešanu garām šim kazino. 😂

F Fenikssfun 10.02.2021

Saja "kazino" ir pasi smiekligaki bonusi..😀 var 200 eur nogriezt pa 5 min bez bonusa bet ari ja iedos laimests retos gadijumos parsniedz tavu likmi

K Kristers Kreislers 06.03.2021
Krāpšana

Visu naudu norij ,vienalga ko spēlēsiet ,krāpšana neko nevar jedzigi vinnēt ..

V Vitalijs 15.10.2021

Ja es ari pamaniju, ka sakusi bezkaunigi rit visu nost.. Lai piemeram 10 vinnetu tev sakuma 20 ir jazaude

P Pupina48 22.06.2021

Varu teikt to ka Laimza nekad nevar vinnet pat ne 1%no ieguldita..rij un rij..Viss trakaj rijosai kazino.Nespelejiet Laimz.lv

S Simona26 22.06.2021

Piekrītu. Es slēdzu kontu tur, jo pēdējos mēnešus vinnēt nebija iespējams. Šobrīd spēlēju citur, un visu To labāko varu teikt, vismaz, pagaidām 🙂
Laimza veselu gadu spēlēju, apgrozījums liels. Bet atļauj 1x nedēļā vinnēt līdz 50 eur.
Šausmīgi, un bonusi uz likmi ir smieklīgi 😆

7 78123 14.11.2021

Laimz. Spēlē ko gribi,neko nevar vinnēt. Bet reklamējās,ka nevar nevinnēt. Nu čakarē tautu tikai.

S Sandris Saulītis 27.12.2021

Labāk sūdzības, Laimz kontakti Licences īpašnieks: SIA "LAIMZ”, Satekles iela 2b, Origo One biznesa centrs, Rīga, LV-1050 5. stāvs, 504. kab., nevis čats!

laimz pilnigs mesls tapat ka feniks ieliec 500 vine 5 euro

D Donnes 24.05.2022

Vienīgais casino kurā ieliku 50k un dabūju 0
Ik pa laikam pa 5k iedo un tos pašus norij.visos citos kuros liku pa 3 k-4k ņ3mu pa 6-7 nost 👎

A Aleksejevs2018 30.03.2023

Katru dienu ielieku un jau pus gadu neko nedabūju sūda kazino.

D Dingus1991 05.10.2023

Pēdējā butka! Kopā pazaudēju apmēram 1,500 EUR bet lielākais laimests kas bija spēlē Big Bass, biju 70.00 EUR. Silti iesaku spēlē citu, pēdējā izgāztuve Appisiens.lv

K kumins123 15.12.2023

Neiesaku nevienam Laimz.lv
Vissliktākais kazino kāds ir spēlēts.Atdeve 0%.Bez brīvpēlēm,aizmigt var no garlaicības.

K kumins123 08.01.2024

Brīvspēles vinnests tik pat liels paldies 0,10 centiem un tikpat liels pa 1 vai 5 eiro,neiesaku.