LV RU
www.sudzibas.lv Laimtūre обзорная статья, о туре вводящая в заблуждение клиента

Laimtūre - обзорная статья, о туре вводящая в заблуждение клиента

Рекламная статья о туре написана двояко и с подвохом . В итоге проживание в городке Мишкольц-Тапольце , это не доезжая Будапешта 2 часа . И в итог ты если не берёшь экскурсии , то в Будапешт тебе можно будет попасть только на * перекладных * . Экскурсия в Будапеште длится примерно 5 часов и для меня в ней нет ни чего интересного . Все места которые хочется посетить , она не затрагивает . Всё сделано с расчётом срубить бабки на экскурсиях .

H

Komentāri (2)

L Laimtūre 21.04.2017

Lūdzu lasat ceļojuma programmu, kuru Jūs vēlaties iegādāties. Kā Jums tika minēts birojā pirms Jūs iegādājāties doto ceļojumu, izbraukuma ekskursija ir par papildus maksu un pēc Jūsu izvēles. Jūs viss apmierināja. Ceļojumā ir minēta izbraukuma ekskursija uz Budapeštu- Santandri. Izbraukuma ekskursijas cena ir 40 EUR. Jums ir tiesības to iegādāties vai atteikties, pēc Jūsu izvēles. Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, vietējo gidu pakalpojumi. Jūs varat doties uz Budapeštu patstāvīgi neiegādājoties papildus pakalpojumus un pavadīt dienu brīvi pēc Jūsu izvēles. Ja Jūs vēlaties atteikties no dotā ceļojuma, Jums ir tādas tiesības. Lūdzu tādā gadījumā Jums tas ir jāziņo!

H hala 21.04.2017

А я ни каких претензий и не выдвигаю . Просто информирую людей о всевозможных подводных камнях с вашей стороны . Я сейчас разговаривал с человеком , который ездил от вас по такой же путёвке на пасху . Автобус сломался ещё в Риге , туалет не работает и тд . Экскурсии ни о чём и всё бегом . Всё о чём вы заявляли , я буду требовать у главной группы . Что не будет соответствовать , будет зафиксировано и по приезду подана жалоба .

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes