www.sudzibas.lv Laimtūre Neatbildība

Laimtūre - Neatbildība

Jūs varat paļauties uz mūsu profesionalitāti un pieredzi, kas apmierinās pat visprasīgāko ceļotāju!
Kāda ironija šajā reklāmā! Nekad neizvēlieties laimtūre! Esmu daudz ceļojusi, bet nekad nav bijis gadījums, ka ekskursija tiktu atcelta, ja sen jau bija rakstīts, ka izpārdota. Uzdāvināju meitām ceļojumu valentīndienas noskaņās uz lietuvu 17. ,18. 02. 2018. - druskininku akvaparku un viļņu, bet 3 dienas pirms ceļojuma izrādās - ekskursija nenotiks... Kaut kādi muļķīgi attaisnojumi - mainījušies darbinieki un kas tml. Vienīgais pluss - naudu uzreiz atskaitīja atpakaļ. Bet dāvana gan tāda nekāda man sanāca... : (pat nezinu, vai ekskursija nenotiks vai mūs vienkārši izstūma (kaut iegādājos ceļojumu jau pirms ziemassvētkiem!) žēl...
Vita

Atbilde no Laimtūre Support Pārstāvja atbilde 19.03.2018

Cien. Vita Eglīte,

Ceļojums var tikt atcelts, ja ir nepietiekams cilvēku skaits autobusā. Ceļojums netika garantēts un netika solīts, ka ir garantēts. Mājas lapā informācija bija norādīta kā "Stop Sale", kas nozīmē, ka pārdošana tika apstādināta, un var būt apstādināta dažādu iemeslu dēļ.
Mēs atvainojamies Jums atkārtoti, ka nevarējām Jūs sazvanīt, nebijām pietiekami uzstājīgi, un ziņa līdz Jums nonāca novēloti.
Profesionalitāte un pieredze nav savstarpēji saistīta ar garantiju par to, ka katrs plānotais ceļojums noteikti un viennozīmīgi notiks. Diemžēl mēs neesam varā garantēt nākotni, taču tas nenozīmē, ka tas ir pieredzes trūkuma dēļ.
Vēlam Jums nākotnē tikai patīkamus un prieka pilnus ceļojumus, un, lai vienmēr viss nākotnē ieplānotais notiktu, un plāni nekad nemainītos!

O Oleg333 07.04.2018

Дура не удовлетворенная. Читать не умеет , зато писать...
Я с ними ездил. Все ОК. Экскурсия в Петербург прошла просто супер. Везде успели. Все заказывают заранее. Билеты, гидов. Где написано что все включено , там и было все включено.
Впечатления остались самые позитивные. Спасибо за поездку !
Олег.