www.sudzibas.lv Laimtūre Ceļojums uz tallinu, tallinas zoo

Laimtūre - Ceļojums uz tallinu, tallinas zoo

Brauciens uz Tallinas vecpilsētu un Tallinas zoodārzu bija organizēts ļoti slikti! Maršrutā iekļauto objektu apskatei nebija atvēlēts adekvāts laiks (Tallinai 1 stunda), zoodārzam – 2 stundas!? Nevienam neiesaku braukt ar LAIMTŪRE!Sliktas organizācijas dēļ un dēļ tā, ka šoferis nezināja ceļu, neadekvāti ilgs laiks tika pavadīts autobusā. No Rīgas autobuss izbrauca ar kavēšanos apmēram 25 minūtes jo ekskursijas vadītāja (Irina) skaidroja katram kur jāsēž, tad autobusa vadītājs sajauca ceļu, tika atkal pazaudēts laiks. Rezultātā ekskursija + pastaiga pa Tallinu sākās tikai 13:30 un ekskursijai + pastaigai pa Tallinu tika atvēlēta tikai stunda. Par to, lai būtu brīvais laiks un laiks kaut ko paēst nemaz negāja runa. Nokļūšana līdz zoodārzam aizņēma vairāk kā stundu, jo gide ar autobusa vadītāju nesapratās un autobuss gaidīja citā vietā, tad izrādījās, ka autobusā trūkst viena pasažiera un autobuss griezās atpakaļ, lai to pasažieri atrastu. Bet izrādījās, ka tā pasažiere nemaz netaisās braukt uz zoodārzu un gide to atkal nebija piefiksējusi vai sapratusi. Zoodārzā nokļuvām 16:00 un mums tika dotas 2 stundas (līdz 18:00) pastaigai pa zoodārzu, Kā var 2 stundās apiet zoodārzu, kurš aizņem 89 ha lielu platību, kurā ir pāri pa 500 dzīvnieku?! Nerunājot par to, ka nekāda laika ēšanai atkal paredzēta nebija - vai nu ēd vai nu staigā pa zoodārzu! Kā var pieagušs, nerunājot par 7 un 8 gadus vecu bērnu, neēdis pavadīt visu dienu?! Iedot papildus kaut vai vienu stundu zoodārza apmeklējumam gide (ekskursijas) vadītāja Irina pilnībā attiecās. Tomēr daļa ekskursijas dalībnieku bija kategoriski un paziņoja ka zoodārzā pavadīs 3 stunda un atgriezīsies pie autobusa 19:00. Kā rezultātā daļa ekskursijas dalībnieku autobusā jau bija 18:00 daļa atnāca uz 19:00, bet vēl daļa, kā izrādījās, staigā pa Tallinas vecpilsētu un tiem ir jābrauc pakaļ. Autobuss brauca tiem pakaļ un tad atpakaļ uz zoodārzu pēc tiem cilvēkiem, kas palika zoodārzā. Bērni, protams, bija ar asarām uz acīm, jo ierobežotā laika dēļ nepaspējām apiet visu zoodārzu un daudzus dzīvniekus neredzējām, bet atkal pusotru stundu nīkām autobusā braukājot pa Tallinu un meklējot pārējos ekskursantu. Nerunājot par to, ka pie tiem dzīvniekiem, ko redzējām nevarējām īpaši uzkavēties visu laiku bija jādomā, ka jāiet tālāk, jo laika nav. No Tallinas uz Rīgu autobuss izbrauca 19:30. Tad līdz t/c Origo (galapunktam) brauca kaut kādiem apvedceļiem (laikam lai nogādātu mājās cilvēkus) caur Purvciemu, gar t/c Azuru, pa krasta ielu un tad tikai uz t/c Origo. Pie t/c Origo mēs bijām nokļuvuši gandrīz 00:30.

K

Komentāri (3)

1 1234aaa 26.08.2015

Skaidrs ir tas, ka visus paredzētos objektus apskatīt mierīgā ritmā, vienā dienā nebija iespējams. Žel, ka tiek sastādīta programma, bet netiek ņemts vērā, ka šobrīd ir ceļa remonti uz Rīgas - Tallinas šosejas un citi apstākļi. Labāk braukt pašiem - ar mašīnu vai nopirkt akcijas autobusa biļetes - kaut vai ar Lux Express, Ecolines vai Eurolines firmām.

K kutrina_kp 26.08.2015

Labāk jau vispār ceļot ar savu helikopteri un neizmantot turfirmu pakalpojumus! kur gribu nolaižos, cikos gribās paceļos!
Objekti bija tikai divi! Laiks tika zaudēts neorganizētības dēļ! Ceļa remontu dēļ kavēšanās varbūt bija kādas 20 minūtes! Vai tad tūrisma aģentūrā izstrādājot objektu neplāno neko! Brauc uz dullo! Laika pietiktu, ja šoferis nemaldītos un zinātu, kur atstāt autobusu skaidri un gaiši visiem teiktu, kur un cikos jābūt, nevis ļautu dažiem palikt Tallinas vecpilsētā, otriem braukt uz zoodārzu un tad piecas reizes braukāt pa Tallinu pažudušo ekskursantu meklējumos.
Autobuss no Rīgas līdz Tallinai brauca gandrīz 6 stundas (Ekskursija pa Tallinu sākās tikai 13:30! Atpakaļ uz Rīga autobuss atbrauca par 4, 5 stundām!

I ilzhuks07 08.09.2015

Uz kaimiņvalstīm jau var braukt arī ar savu transportu...bet ja ir vēlēšanās aizceļot uz kādu tālāku valsti, tad būtu ieteicams izvēlēties tūrfirmu sniegtos pakalpojumus, jo viņi ir var piedāvāt izdevīgākus piedāvājumus nekā, izvēloties ceļot patstāvīgi. No savas pieredzes varu ieteikt tūrisma aģentūru Gulliver Travel. Viņi piedāvā iespēju aizbraukt uz dažādām pasaules vietām. Sīkāku informāciju var apskatīt viņu mājas lapā: http://gullivertravel.lv/lv/

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes