Laimes lācis/ Purvciems, Stirnu 31a - Bezatbildība

Šajā bērnu centra Laimes lācis strāda darbinieki bez atbildības sajutas, pilnīgi viss pofig galvenaijs sanēmt naudu. Mūms bija sarunāts nosvinēt bērnam dzimšanas dienu šaja bērnu centra, atbraucām pusstundu iepriekš ka bija saŗunats, viss ir ciet!, telefoni natbild!,
drausmas! Beigas pēc 15 minutem ieradas pasakuma vadītāja, kura arī nezinaja kapēc tur neviena nav, labi ka viņai bija atslegas, uzzinaja kodu, ielaiža mūs iekša, jau bez 10 minutem 12.00, kad viss sakas.Bet tas vēl nav viss, telpa nebija gatava pasakumam, tur bija bardaks no iepriekšaja pasakuma, neliels, bet tomēr bija.Ciemini jau nāk, es cenšos uzklāt galdu,
garastavoklis uz nulles, nekada prieka no tada pasakuma, ļoti žel naudu!
Pasakuma beigas izradas ka viņi parbrauc uz citi adresi, mes vēl nepaspejam pabeigt pasakumu, savakt savas mantas, kad atnaca stradnieki un sāc kramet mantas, izņes kreslas,
bumbiņas, kad cilvēki vel sež.Palika riebīga sajuta no ta visa, galīgi neieteicu griezties
bērnu centra Laimes lācis Stirnu 31a.Uz to brīdi centra bija ieradušies gramatvede, es saku
sūdzēties, man atbildeja ka viņai veinalga rakstiet sudzības!

T

N NOTEIKTI 23.12.2010

Noteikti ari mammam.lv un maminu kluba un tvnet.lv sadaļa tautas balss publicējiet šo te.LAI citiem vecakiem un berniem nav svetki izbojati!

N noreply 23.12.2010

Laimes lācis smirdēt sācis

а Алиса 19.05.2011

Полностью не соглашусь. Имели дело с этим учереждением, полностью всем довольны, все о чем договаривались все было исполнено. Все прошло как по маслу, спасибо организаторам!Недовольные есть всегда, это уже состоянии души.